ARA
Loading interface...
Loading interface...
Horizon Av
Horizon Av 31 Doğa Yeşil Kamf + Haki Darbelik - Av Yeleği-0108

Horizon Av 31 Doğa Yeşil Kamf + Haki Darbelik - Av Yeleği-0108

Horizon Av
%10 indirim 208,88 TL 187,99 TL
( / adet)
beden
Renk
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/22008494/1304856

Horizon Av 31 Doğa Yeşil Kamf + Haki Darbelik - Av Yeleği-0108

1990 yılından beri üretilen Bob MDN serisi astarlı yeleğimizin, görsel medya da farklı tanıtım anlayışı ve sunumu keyif verici olmuş ve ürünün tanıtıldığı şeklinin reel fiyatlanması ile pazarlanması Horizon için zorunluluk haline almıştır. 
 
Benzeri üretim çabalarına tesadüf etmekle birlikte, halen aynı kalite ve işlerliği olan bu ekonomik fiyatta bir Doğa yelek görülmemektedir. 
Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon 'un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar. Dileğimiz üretim yapma arzusunda olanların, kendilerine özgün modeller ile varlıklarını sürdürmeleridir.
 
Ön altlarda körüklü büyük cepler bulunmaktadır. Horizon Av Yeleklerinde kullanılan cepler, Avcıların Doğada ki sert aksiyonları dikkate alınarak, değerli donamlarının zayi edilmemesi için daima fermuarlı tasarlanmıştır. Ön kargo cep ölçüleri; 7 x 20 x 22  cm iki adettir.
 
Sırt cep tamamen kan geçirmez malzeme ile kaplanmıştır. Avın taşınması anında omuza binen yükün dağılmasını kolaylaştırıcı kesim ve dikim teknikleri uygulanmış bir sırt cep sistemi vardır.
Büyük bedenler için ( L, XL, 2XL, 3XL ) bu ölçüler; 11 cm x 43 cm x 50 cm ve küçük bedenler için;  ( S, M )  11 cm x 36 cm x 47 cm  dir. Avlanma limitlerinde belirtilen sayılara uygun olan bu sırt cepler,  Horizon yeleklerini kullanıcı dostu yapmaktadır. 
 
Darbeliklerde kullanılan renkler, ana beden ile tam bir uyum içerisindedir.
Kamuflaj, özden gizlenmek, saklanmak anlamına gelir ve normalde kolaylıkla görünür olan bir organizma veya objenin çevreyle kendini bir ederek fark edilmesinin zorlaşması olarak yorumlayabiliriz.
Amerika Birleşik Devletleri'nde 1982 de geliştirilen en tanınmış kamuflaj deseni, lekeler halinde üst üste gelen Zeytin, kahverengi, yeşil ve siyah dört renkten oluşuyordu. Bu model ormanlık alanları için idealdir.
CCE Kamuflaj Siyah, yeşil, kahverengi ve kum renkleri gibi dört renkten oluşan kamuflaj CCE (Camounflage Centre Europe) Orta Avrupa bölgesi için geliştirilmiştir. Bu 90'lı yıllarda Yabancı Lejyonu tarafından tanıtılan desen halen Fransız ordusunun mevcut desenidir. Orman bölgelerine iyi uyum sağlar.
1931 den beri bu kamuflaj deseninin birçok çeşidi kullanılmaktadır. Bu günün perspektifinden bakıldığında desenin kare şeklindeki yamaları sıra dışıdır. Bu desen en çok ünlü Dünya Savaşı paraşütçülerinden tanınır.
Avcılar,  günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve Avlanma aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.
 
Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
 
Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte. 
(Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
(Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!
Garanti Süresi (Ay) 6
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000RHL69
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön