Küçük ev aletleri ve beyaz eşya üretimi yapan bir İngiliz markası olan Hotpoint ile yine bu sektörün en önemli markalarından biri olan Ariston’un birleşerek oluşturduğu Hotpoint Ariston markası, kullanıcılarına sunduğu ve hayatı kolaylaştıran yepyeni akıllı ev teknolojisi ürün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Hotpoint Ariston markası, üretimini yaptığı birçok beyaz eşya ve küçük ev aletleri tasarımlarıyla ön plana çıkan bir marka olarak göze çarpıyor. Sürekli yenilenen ve geliştirilen teknolojisini aynı zamanda zarif tasarımlarla birleştirerek kullanıcılarına hayatı kolaylaştırmayı amaç edinen firmanın ürünleri, mükemmel performansı ve yüksek verimliliği ile göz doldururken sağladığı enerji tasarrufuyla da hayata değer katmayı biliyor. Hotpoint Ariston; birbirinden şık, titizlikle üzerinde uğraştığı ve hayatı kolaylaştımak için tasarladığı derin dondurucular ile kullanıcılarına her türlü kolaylığı sunmayı amaç ediniyor. Hotpoint Ariston mühendislerinin üzerinde uzunca zaman harcayıp ürettikleri birbirinden kullanışlı ve tasarım harikası derin dondurucular, günümüz hayat koşulları göz önüne alındığında ev hanımları ve mutfakta zaman geçirmeyi seven herkes için oldukça önemli bir yer teşkil ediyor. Bu anlamda kullanıcı deneyimlerinden yola çıkan Hotpoint Ariston; olabilecek en ergonomik, yenilikçi ve pratik derin dondurucu tasarımlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Hotpoint Ariston derin dondurucular özellikle A+ enerji tüketimi özelliğiyle ön plana çıkıyor. Kullanıcılar için oldukça önemli bir konu olan elektrik tüketimini minimuma indiren Hotpoint Ariston, böylece ev kullanıcılarını da büyük bir yükten kurtarmış oluyor. Birçok özelliği bünyesinde barındırmasına ve yüksek verimli soğutma performansı sunmasına rağmen Hotpoint Ariston derin dondurucuların düşük enerji tüketimleri, kullanıcılar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

Birçok özelliği bünyesinde barındıran Hotpoint Ariston derin dondurucuları, kullanım amacına yönelik olarak farklı ebatlarda tasarlanabiliyor. Özellikle toplam net hacim kapasiteleri modellere göre değişirken kullanıcı da kendi ihtiyacını karşılayabilecek bir modeli seçebiliyor. Özellikle küçük boyutlu, üç çekmeceli ve 75 lt net hacime sahip derin dondurucular mevcutken daha büyük ve çekmeceli, toplam net hacmi 232 litreye kadar ulaşabilen derin donduruculara da rastlamak mümkün olabiliyor.  Ayrıca Hotpoint Ariston derin dondurucular, olası bir elektrik kesintisi sonucunda ortalama 16 saat boyunca gıdaları saklayabiliyor. Böylece gıdalar 16 saat boyunca tazeliklerini korumaya devam ediyor.

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu Modelleri

Hotpoint Ariston markası altında birçok derin dondurucu modeli bulmak mümkün olabiliyor. Fonksiyonel tasarımları, estetik duruşları ve kullanım kolaylıkları ile göz kamaştıran derin dondurucular, Hotpoint Ariston’un ellerinde birbirinden farklı, yepyeni çözümler sunabilen teknolojik aletlere dönüşüyor. Bu aşamada her kesimden kullanıcıya hitap etmeyi amaç edinen marka, küçük hacimli derin dondurucuların yanı sıra büyük hacimli derin dondurucular ve farklı model tasarımlarıyla da kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Altı çekmeceli, geniş ve ferah kullanım alanına sahip Hotpoint Ariston derin dondurucu modelleri haricinde üç çekmeceli ve küçük boy derin dondurucu modellerine de rastlamak mümkün olabiliyor. 40 db ses seviyesi ile oldukça sessiz çalışan derin dondurucular, aynı zamanda değiştirilebilir kapı yönleri ile de kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu Fiyatları

Derin dondurucular gündelik hayatın vazgeçilmez öğeleri arasında yer almaya başlıyor. Gündelik hayatta yaygınlaşan derin dondurucuların fiyat aralıkları da o denli düşüş gösteriyor. Hotpoint Ariston derin dondurucu fiyatları göz önüne alındığında her bütçeye uygun Hotpoint Ariston derin dondurucuya rastlamak mümkün olabiliyor.

Bütçesini düşünenler için uygun fiyat aralıklarında birçok derin dondurucu modeli bulmak mümkün olabiliyor. Özellikle fiyat – performans dengesi göz önüne alındığında Hotpoint Ariston derin dondurucular oldukça tatminkâr bir fiyat aralığında yer alıyor.

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hotpoint Ariston
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Electrolux
  5. Şenocak
  6. Liebherr
  7. Arçelik
  8. Hoover
  9. Simfer
  10. Beko
  11. Indesit
  12. Vestel
  13. AEG
  14. Delta
  15. Regal
  16. Siemens
  17. Bosch
  18. Grundig
  19. Sunny
  20. Finlux
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Enerji Sınıfı
 7. Dondurucu Tipi
 8. Toplam Hacim (lt)
 9. Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
 10. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 11. Ses Seviyesi (dB)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı
 • Marka Hotpoint Ariston
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN