Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Band 3e Akıllı Bileklik - Siyah

Huawei
552,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371967/60004670

Huawei Band 3e akıllı bileklik mobil gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Kendisi küçük fakat etkisi ve işlevselliği büyük olan bu akıllı bileklik, markaya özgü teknolojilerden güç alıyor. İnce, hafif ve dayanıklı fiziksel tasarımı ile kullanıcıları memnun eden modelin tüm fonksiyonları hızlı şekilde çalışıyor. Huawei Band 3e fiyat performans anlamında beklentilerinizi karşılayan modeller arasında yer alıyor. Bluetooth özellikli akıllı bileklik spor yaparken en önemli yardımcılarınızdan biri olmaya aday. Ayakkabıya takılabilme, alarm, gelen çağrıları bildirme, mesaj görüntüleme ve aktivite takibi gibi özellikleri bulunan yenilikçi üründe adım sayar ve uyku monitörü gibi uygulamalar da yer alıyor.

Huawei Band 3e Sporseverlerin Favorilerinden

Huawei Band 3e bileklik serisi yürüyüş, koşma vb. aktivitelerinizde kesin ölçümler yapabilmeniz adına ayakkabıya takılabiliyor. Yeni nesil akıllı bileklik kreasyonunda özel ayakkabı modları bulunuyor. Örneğin koşu aktivitesi desteği, bileklik ile sizlere sunuluyor. Kullanım konforunu doğrudan artıran bu modu spor yaparken aktive ettiğinizde cihaz sizlere hassas veriler sağlıyor. 7 adet data izleme ve form analizi alma özelliklerine sahip olan profesyonel koşu antrenörü modu, koşu performansınızı ve verimliliğinizi artırma amacına hizmet ediyor. Ayakkabıya takılabilir olması sayesinde ayak hareketleriniz daha iyi algılanıyor ve kesin veriler elde ediliyor. Aktivite takibi yapabilme noktasında çıtayı bir üst seviyeye çıkaran bu tasarım ve uygulama zemin ile temas süresi, adımların uzunluğu, ritim, dönüş açısı ölçümlemeleri yapabiliyor.

Huawei Akıllı Bilekliğin Teknik Özellikleri Neler?

Huawei Band 3 akıllı bilekliğin teknik özellikleri, daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için son derece önemli olan spor aktivitelerinizi daha verimli ve bilinçli şekilde uygulamanıza yardımcı oluyor. Ürünün öne çıkan teknik nitelikleri ise şu şekilde:

  • Bellek: 384 KB
  • Dahili Depolama: 1 MB
  • Değiştirilebilir Kordon: Var
  • Suya Dayanıklılık: 50 metreye kadar
  • Ekran Boyutu: 0.5 inç

Akıllı Bileklik Serisinin İşlevselliğini Artıran Detaylar

Yeni nesil Huawei bileklik, fonksiyonel yapısı ile farkını ortaya koyuyor. Foot-Strike yerleşim izleme teknolojisi sayesinde ayaklarınız zemin ile temas ettiğinde yere vuruş ritminizi izliyor ve topuk ağırlıklı adım atmanızı önlemeye yardımcı oluyor. Akıllı hareket sensörü son derece etkili şekilde çalışıyor. Jiroskop temelli sensör ile koşu modunda veriler yaklaşık yüzde 97 doğrulukta sizlere ulaşıyor. Ürünün avantajlarından bir diğeri de suya dayanıklılık özelliği. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan cihaz ile yüzme aktiviteleriniz ve antrenmanlarınız daha profesyonel bir hâl alıyor. Dalış yaparken ve yüzerken kullanabileceğiniz bileklik ile sudaki performans verilerinize ulaşabilirsiniz. Akıllı hareket sensörü hem telefon ile hem de haricen kullanabileceğiniz özelliklerle zenginleştiriliyor. Hatırlatıcı oluşturma, telefona gelen çağrıları görüntüleme, telefon bulma, alarm atayabilme ve uyku takibi yapabilme seçenekleri özgürlük alanınızı genişletiyor.

Dayanıklı, Şık ve Kaliteli Tasarım

Marka tasarım uzmanlarının öncülüğünde imal edilen Huawei bileklikler, hafifliği sağlamlık ile buluşturuyor. Huawei Band 3e akıllı bileklik siyah rengi ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Plastik gövdeli ve dikdörtgen ekranlı ürün yalnızca 17 gram ağırlığa sahip. Gövdesi 6 gram ve kordon aksesuarı 11 gram olan mobil cihaz, 40.5x14.8x11.2 mm boyutları ile kullanıcıların ergonomi beklentilerini karşılıyor. Cihazın tercih edilirliğini artıran bir diğer nitelik de dayanıklı pil ömrü oluyor. Yoğun kullanımda 40 saat ve ortalama kullanımda 336 saat çalışabilen bileklik, bekleme modunda 14 gün ve az kullanımda ise 21 gün kesintisiz çalışabiliyor. 40 saatlik yoğun kullanımın içeriğinde hareket ve aktivite hatırlatıcılarının, çağrı bildirimlerinin, alarm ve hatırlatıcı gibi birimlerin sürekli çalışır durumda olduğunu da belirtmek gerekiyor. Huawei Band 3e akıllı bilekliğin teknik ve tasarımsal nitelikleri, ürünü kendi segmenti içerisinde bir adım öne çıkarıyor.


Huawei Band 3e Akıllı Bileklik - Siyah

HUAWEI BAND 3E

 

Yenilikçi Ayakkabı Modu

HUAWEI Band 3e, yeni bir Ayakkabı Modu kullanan devrim niteliğinde bir üründür. Spor yaparken bir düğmeye basarak hassas koşu verileri sağlayan bir uygulamaya sahiptir.

Profesyonel Koşu Antrenörü

7 veri izleme ve çalışan form analizi ile daha akıllı bir koşucu ol. Daha iyi ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için akıllı verilerle kesin veriler sunar. HUAWEI Band 3e ile daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

·         Zemin temas süresi

·         Eversiyon gezisi

·         Ritim

·         Adım uzunluğu

·         Dönme açısı

·         İniş etkisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foot-Strike Yerleşim İzlemesi

Ayaklarınız yere değdiğinde kritik anın kontrolünü elinize alın. HUAWEI Band 3e ayak vuruş düzeninizi izler ve topuk vuruşunu önlemenize yardımcı olur.

Akıllı Hareket Sensörü

HUAWEI Band 3e, Koşu Ayakkabısı modunda 6-Eksen * Jiroskop tabanlı bir sensör kullanarak koşu bandı koşu verilerini% 97 * doğrulukta sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

50m Suya Dayanıklılık

50m suya dayanıklılık ile HUAWEI Band 3e, günlük işleri ve yüzmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Sağlanan performans verileri, suya girdikten sonra dalmanıza ve dalış esnasında kullanmanıza olanak sağlar. HUAWEI Band 3e size yeni bir özgürlük sunar.

Dayanıklı Pil Ömrü

Bekleme modunda, 14 gün boyunca kesintisiz çalışan uzun pil ömrü sağlar. Sürekli uyarı, alarm, çağrı ve hareket hatırlatmaları akışını sürdürerek çalışma modunda 40 tam saate kadar destekler.

Bileğinizde ihtiyacınız olan her şey

Akıllı hareket takibi, uyku izleme ve telefona bağlı uyarılar: Hayatınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde yönetin: Telefonunuzu bulun ve Bluetooth HUAWEI Band 3e kullanarak çalışmasını sağlayın. Akıllı verilere ve geri bildirimlere rahat erişim ile yaşamı ve sporu kusursuz bir hareketle birleştirin.


Renk Siyah
Kamera Yok
Titreşim Yok
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
Sesli Görüşme Yok
Cinsiyet Erkek, Kadın
Su Geçirmezlik Var
Uyku Takibi Var
Adımsayar Var
Uyumlu Marka Universal
Kalp Ritmi Ölçme Yok
Kasa Şekli Köşeli
İşletim Türü Android
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000NBNMP
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön