Huawei
Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah (Huawei Türkiye Garantili)

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah (Huawei Türkiye Garantili)

Huawei
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
Gayet Güzel 23 Temmuz 2018, Pazartesi
Fiyatına göre güzel. Sonuçta akıllı bileklik, saat değil. Çok süper özellikler beklemenin anlamı yok. Bildirimleri gösteriyor. Aramaları sadece reddedebiliyorsunuz. Mesajları bileklikten okumaya çalışmanın anlamı yok. Ne bildirim geldiğini göstermesi yeterli zaten. Telefonu kaybettiğinizde bulmanıza yardımcı oluyor. İlk zamanlar bluetooth bağlantısı koptuğunda geri bağlanmakta zorlanıyodu ama şimdi rahat bağlanıyo. Zamanla alışıyolar heralde birbirlerine :) Telefonum Huewei P10 bu arada. Adımsayar düzgün çalışıyor. Uyku takibi gibi modlarla pek ilgilenmedim hiç. Dikkat çekici merak uyandırıyor etrafınızda. Su geçirmeme özelliği güzel. Tasarımda gayet hoş. Şık, hafif ve rahat. Tekrar ediyorum çok fazla bir beklenti içine girmeyin. Fiyatına göre güzel bir oyuncak. devamını göster devamını gizle
Feyyaz Özaydın (32) - Kayseri - Türkiye Tüm Yorumlar (55)
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676
HepsiGlobal/true

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah (Huawei Türkiye Garantili)

Ürün Huawei Türkiye Garantisi Altındadır.


Huawei Band A2 Akıllı Bileklik Özellikleri

 

Akıllı telefonların gündelik hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesinden sonra akıllı saat ve bileklikler de gittikçe yaygınlaşıyor ve hayatı kolaylaştırıyor. Son dönemde piyasaya çıkan, kaliteli, çok fonksiyonlu ve bütçe dostu akılı bileklik modellerinden birisi de Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah oluyor.

Ürün Hakkında Genel Bilgiler

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah özellikleri ile göz dolduran, büyük multi-touch ekranı ve premium tasarımı ile ön plana çıkan bir akıllı bileklik modeli oluyor. Bileklik, kaliteli ve kullanışlı, aynı zamanda uygun fiyatlı bir akıllı bilekliğe ihtiyaç duyan kullanıcıları hedefliyor. Akıllı bileklik, 0.96 inçlik büyük OLED ekranı sayesinde kullanıcısına rahat okuma avantajı sağlıyor. Dokunmatik ekran, parmak hareketlerinize oldukça hızlı, güzel tepki veren multi-touch özelliği ile etkin ve kolayca kullanılabiliyor.

Hafif, termoplastik poliüretan (TPU) kayışı ile bileği rahatsız etmeyen akıllı bileklik, kullanışlı kayış kilitlenme mekanizması ile pratik bir şekilde bileğe takılabiliyor, su geçirmez olması sayesinde yoğun ter ve yağmurdan etkilenmiyor, yüzerken de kullanılabiliyor. Bilekliğin ekranının ve kalp atış hızı sensörünün olduğu kısımda malzeme olarak diğer plastik türlerine göre daha sağlam ve parlak olan polikarbonat kullanılmış, ürünün çerçevesi ise paslanmaz çelik ve oldukça şık görünüyor.

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah fiyatları ve performansı ile dünya genelindeki kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. 95 mAh'lik pili, 1,5 saat içerisinde şarj edilebilen ürün,uzun süre şarja ihtiyaç duymadan dayanabiliyor. Alarm özelliği de bulunan ürün, ayarladığınız saatte kuvvetli bir titreşim ile sizi uyandırıyor ya da yapmanız gereken şeyi hatırlatmak için size haber veriyor. Kalp atım hızını sürekli olarak takip edebilen Huawei Band A2 Akıllı Bileklik, adım sayar (pedometre), ritim bozukluğu (aritmi) uyarısı, kalori tüketimi ölçümü, hareketsizlik uyarısı ve uyku izleme özelliklerine de sahip. Uyku, insan sağlığı için en az egzersiz kadar, hatta daha da önemli bir faktör, bu açıdan akıllı bilekliğin uyku izleme özelliği, kullanıcılarının uyku saatlerini düzenlemelerine ve yeterli süre uyumalarına da bir ölçüde de olsa yardımcı olabiliyor.

Ürünün Kullanıcıya Sağladığı Avantajlar

 • Kasa çevresinde kullanılan paslanmaz çelik, tercih edilen kayış kalınlığı ve kayışta kullanılan elmas formlu tekstür premium kaliteyi vurguluyor. Kayışın ekran ile birleştiği kısımlardaki dizaynın önceki modellere göre yeniden elden geçirilmesi sonucu bu modelde zaman içerisinde bozulmaların önüne geçiliyor.
 • Büyük OLED ekran daha rahat bir okuma sağlıyor ve daha fazla metin gösterebiliyor, örnek olarak Whatsapp mesajları rahatlıkla okunabiliyor.
 • Kısa şarj süresi ile uzun süre (günlerce) kullanılabiliyor, ürünü 3 kere şarj etmek neredeyse 1 ay kullanılmasına imkan tanıyor.
 • Bilekliğin arkasında yer alan kalp atış hızı sensörü ile sürekli ölçüm alınıyor ve bu ölçümler ile daha detaylı egzersiz performans verileri toplanabiliyor. Bu veriler, uygulama üzerinden telefon ile entegrasyon sağlanarak detaylı grafikler üzerinden telefonda da incelenebiliyor.
 • Su geçirmez olması sayesinde bilekliğin farklı hava koşullarında, duşta ya da havuzda çıkarılması gerekmiyor, böylelikle kesintisiz bir şekilde veri toplanmaya devam ediliyor.
 • Kompakt tasarımlı şarj istasyonu, akıllı bilekliğin kasası büyüklüğünde olduğu için yer tutmuyor ve manyetik özellikli olması sayesinde saate kolaylıkla bağlanabiliyor.

Teknik Özellikler

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah uygun fiyatına nazaran sunduğu özellikler ile dikkat çekiyor ve bir fiyat performans ürünü olarak tanımlanmayı gerçekten hak ediyor.

 • Akıllı bilekliğin kayış hariç boyutu, 46.8 mm x 20.5 mm x 11.2 mm.
 • Bileklik, oldukça hafif ve 22 gram ağırlığında, bunun pozitif bir sonucu olarak fiziksel aktivite esnasında herhangi bir rahatsızlık vermiyor.
 •  
 • 1,5 saatlik tek bir şarj sonrasındaki kullanım süresi 9 güne kadar.
 • Huawei Band A2 Akıllı Bileklik ile gelen uygulama bazlı özellikler: Uyku sürenizi takip eden uyku monitörü, sürekli olan kalp atış hızını ölçen kalp atış hızı monitörü, telefonunuza gelen çağrıları gösteren çağrı bildirim özelliği, Whatsaap mesajları gibi mesajları gösteren mesaj bildirim özelliği, planladığınız aktiviteleri hatırlatma özelliği, akıllı alarmlar, rahatsız etmeyin modu, kolun kaldırılması ile dokunma gerekmeden ekranın uyanması, telefonunuzu bulamadığınızda telefonu çaldırarak telefon bulma özelliği ve veri paylaşımı.

Kutu İçeriği

Ürün, oldukça kompakt tasarıma sahip, saklaması kolay bir kutu ile geliyor.

  • Şık, paslanmaz çelik çerçeveli, OLED ekranlı, hafif kayışlı Huawei Band A2 Akıllı Bileklik
  • Şarj Kablosu
  • Yer tutmayan Kompakt Tasarımlı Şarj İstasyonu
  • Garanti Kartı
  • Kullanıcı Kılavuzu

Marka Hakkında

Huawei, merkezi Çin'in Schenzen şehrinde bulunan, telekomünikasyon ve network ürünleri üreten çok uluslu bir teknoloji firması. Bugün için dünyanın en büyük telekomünikasyon ürünleri üreticisi olan firma, 1987 yılında eski bir ordu mensubu olan Ren Zhengfei tarafından kuruldu. İlk uluslararası projesini 1997 de yapan firma, ilk AR-GE merkezini ise 1999 yılında Hindistan'da açtı. Bugün yaklaşık 140000 çalışanı olan firmanın çalışanlarının neredeyse yarısı AR-GE departmanında çalışmakta, firmanın 6 AR-GE merkezi ise Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İsviçre, Hindistan, Rusya ve Çin'de bulunuyor.

Huawei ürün ve servisleri, dünyanın 170'ten fazla ülkesinde sunuluyor. Dünyanın en büyük 50 telekom firmasının %80'i Huawei ile çalışıyor, sürekli olarak iş ilişkisi içerisinde olduğu firmalar arasında Vodafone ve Motorola gibi büyük ve tanınmış telekomünikasyon firmaları var. Firmanın standart ev kullanıcıları için piyasaya sunduğu ürünler arasında kablosuz bağlantı sağlayan akıllı ev ürünleri, akıllı bileklik modelleri, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar bulunuyor. Firmanın giyilebilir akıllı ürünleri arasında Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah modelleri haricinde 5 farklı akıllı saat ve bileklik modeli daha bulunuyor.

Kullanım / Yönlendirme

Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah, ürün kutusu içerisinde bulunan detaylı bir kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor, kullanım kılavuzu haricinde video paylaşım siteleri üzerinde de cihaz kurulumunun nasıl yapılacağına dair çok sayıda video bulabilmek mümkün. Ürünün kurulumunu yapabilmek için akıllı telefonunuzun işletim sistemine uygun Huawei Wear uygulamasını App Store veya Google Play'den yüklemeniz gerekiyor. Uygulama yüklendikten sonra ise isim, cinsiyet, doğum günü, boy ve kilo bilgilerinizi girmelisiniz, böylelikle gelişiminizi daha düzgün bir biçimde takip edebiliyorsunuz. Sonraki aşamada karşınıza çıkan menüden akıllı bilekliği, ardından bileklik modelinizi seçmeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra telefonunuz ile akıllı bilekliğinizi eşleştiriyorsunuz, eşleştirme sırasında bilekliğiniz de elinizde ya da yakınınızda olsun. Eşleştirmeden sonra Huawei Health uygulamasının telefonunuza yüklenmesine izin vererek kurulumu tamamlıyorsunuz.

Huawei Health programı sunduğu detaylı özellikler ile hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için size yardımcı oluyor. Program ile yürüyüş, koşu ve bisiklet için ne kadar aktivite gerçekleştireceğiniz ile ilgili hedefler belirleyebiliyorsunuz, bunun dışında ulaşmak istediğiniz kiloyu yazarak kilo verme, hedef kilonuza yaklaşma durumunuzu takip etmeniz de mümkün. Bunun yanında koşu veya diğer sportif aktiviteleriniz için de programlar oluşturabiliyorsunuz.

Akıllı bilekliğinizden tam anlamı ile yararlanmak istiyor iseniz bilekliğinizi mümkün olduğunca çıkarmamalı ve fiziksel aktiviteniz ile ilgili istatistikleri düzenli olarak inceleyerek egzersiz programınızda gerekli düzeltmeleri yapmanız gerekiyor.

Adımsayar Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Var
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Yok
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Huawei
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Var
Stok Kodu HBV00000BQOVP
Huawei Band A2 Akıllı Bileklik - Siyah (Huawei Türkiye Garantili) Yorumları
Tüm yorumları gör (55)
 • ZS
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  ürünü aldım 1 günde geldi . ama bağlantı kopuyor sürekli

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • SY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  1 haftadir kullaniyorum. Akilli bileklik olarak degerlendirdigimde gayet tatmin edici bir cihaz.Gelen cagrilarin no ve ismi gayet anlasilir, Sms ve whatsapp mesajlar okunuyor yanliz fotograf goruntulenmiyo.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • KK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Güzel

  Fiyatı uygun. Daha çok egzersiz için kullanılır. Telefon için olan uygulamasını beğendim. Bileklik iPhone ile sorunsuz çalışıyor. Kullanıma göre pili 1 hafta veya biraz daha fazla gidiyor. Sadece telefon çaldığında kimin aradığını ve mesaj geldiğinde kimden mesaj geldiğini gösteriyor. Başka bildirim yok. Keşke müzik kontrolü olsaydı. Onun haricinde memnunum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • TC
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  Ürünü beğendim. hafif ve şık.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • MT
  Detaylar

  Kalp ritminizi siz ölçmeye başla dediğinizde aralıksız olarak ölçmeye başlıyor ta ki siz durdurana kadar. Mi 3 deki gibi 1 dk bir, 10 dk da bir periyotlarda sürekli ölç diyemiyorsunuz maalesef. Ama genel olarak iyi pili gayet iyi gidiyor 9-10 gün gidiyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • HY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  İki Yıldız

  Saatı aldım dokunmatik arızası cıktı

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Bir Yıldız

  Ürünü aldım ve kullanamıyorum çünkü bu oyuncak gibi bir cihaz. Pişmanım. 1- Kapatma tuşu yok 2- Kalp ölçme özelliğini kapatamıyorsun sürekli pil tüketiyor. 3- Telefonda çalan alarmı bileklikte göremiyorsun 4- WhatsApp mesaj geliyor okuyamıyorsun ingilizce olarak telefona bak diyor. 5- Textra kullanıyorum mesajları almıyor. 6- Facebooka video yüklerken telefonda çıkan uyarı gidene kadar yani video yüklenene kadar sürekli titriyor. Kapatamıyorsun uyarıyı sağa sola yit umursamıyor bile. 7- Telefonu bul diyorsun telefonda dandik bir müzik çalıyor acayip bir kız sesi çin aksanıyla ingilizce telefon burada diyor ekranda bir uyarı yok o sesi sonuna kadar dinlemek zorundasın. Tamam telefon buldum diye bir buton yok. Sonuç güncelleme bekliyorum adam ederlerse kullanırım yoksa et satırı ile ikiye bölüp youtube de yayınlayacağım

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (0)

 • SB
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  şık ve güzel

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • RB
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  çok iyi

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • OK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Değmez

  Ürünün ekran parlaklık ayarı yok. Dış ortamda çok sönük kalıyor. Ayrıca ürünü kapatma imkanınız yok. Düğme yok çünkü. Bu ikisi bile işlevlik açısından fena şeyler.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (55)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN