Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei FreeBuds 4 Bluetooth Kulaklık (ANC - Aktif Gürültü Engelleme) Beyaz

Huawei
2.499,00 TL %2
2.449,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

3.149,10 TL
3.310,20 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

Huawei FreeBuds 4 kulaklık, müzik dinlerken ya da görüşmeler yaparken hem sesleri tüm berraklığı ile duymanızı hem de özgürce hareket etmenizi sağlıyor. Modern dizaynı ile dikkatleri üzerine çeken kulaklık yeni nesil teknik özelliklerden güç alıyor. Yüksek, kaliteli ve net aktarım yapan ürünün bağlantı özellikleri, fiziksel tasarımı, ses nitelikleri ve donanım birimleri son derece iyi performans elde edilmesinde etkili oluyor. İşlevsellik, kullanışlılık ve verimlilik nitelikleri göz önüne alındığında, Huawei FreeBuds 4 kulaklığın fiyat anlamında avantajlı bir çerçeve çizdiğini söylemek mümkün oluyor.

Ergonomik, Şık ve Kullanışlı Huawei FreeBuds 4

Huawei kulak içi kulaklık, vücuda uyumlu fiziksel tasarımı ile son derece konforlu bir kullanım sunuyor. Kulak şekline tam olarak uyan özel kalıbı sayesinde hareket halindeyken dahi pedler kulaktan çıkmıyor ve düşme hissiyatı yaşatmıyor. Freebuds serisi üründe kulak eşleştirme teknolojisi kullanılıyor. Bu sistem hem kulaklıkları ne şekilde taktığınızı algılayabiliyor hem de kulaklıkların kulak içi şeklinizi almasında etkili oluyor. Her bir kulaklık, 4.1 g ağırlığı ile hafif bir yapı sergiliyor. Ağırlık yapmayan tasarım, kulaklık takılı değilmiş gibi bir hissiyat yarattığından, dinlediğiniz müziğe odaklanmanız kolaylaşıyor. Özel tasarım şarj çantası, avuç içine ideal şekilde oturuyor, çantada ve cepte zahmetsizce taşınıyor. Huawei FreeBuds 4 Bluetooth kulaklık (ANC - aktif gürültü engelleme) beyaz renkli dizaynı ile modern, sportif ve yalın bir görüntü sunmayı da ihmal etmiyor. Yarı açık akustik yapılı Huawei Freebuds 4 model ürünün IPX4 su sıçramaya karşı dayanıklılığı bulunuyor. Böylece terlemeye ve çevresel etkilere belli oranda direnç göstererek uzun süre kullanım vadediyor.

Yüksek Performans Sağlayan Ses Özellikleri

Huawei kablosuz kulaklık 14.3 mm LCP dinamik sürücüden güç alıyor ve kaliteli sürücülerden Hi-Res yüksek çözünürlüklü ses elde ediliyor. 40 Hz’ye ulaşan frekans aralığı ses kalitesini artırıyor, derinden gelen seslerin net biçimde duyulmasını sağlıyor ve tüm tınıları işitebilmek zengin altyapıya sahip içerikleri tüm detayları ile deneyimlemenize fırsat veriyor. Kulaklıklarda yer alan bas motorları, bas değerlerini güçlendiriyor. Güçlü motor daha yoğun diyafram titreşimi sağlayarak derin baslar üretiyor. Stereo ses çıkışlı kulaklıkta yer alan aktif gürültü önleme teknolojisi, ortam seslerini azaltıyor ve işitsel içerikleri daha iyi şekilde duymanıza olanak tanıyor. Optimum düşük frekanslı ses azaltma yapılabilmesi için gürültü engelleme teknolojisi sisteme dahil ediliyor. Gürültü önleyen modlar içerisinden ideal seçim yapılıyor ve en iyi ses çıkış performansına ulaşılıyor. Kulaklıkta mikrofon donanımına da yer veriliyor ve mikrofonda da gürültü önleme teknolojisi bulunuyor. Uzaktan kumandalı mikrofon ile çağrılar kontrol edilebiliyor, müzikler değiştirilebiliyor ve ses düzeyi ayarlanabiliyor. Sesinizi karşı tarafa net, akıcı biçimde aktaran mikrofonu kullanarak sorunsuz, keyifli telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Fonksiyonelliği ve Konforu Artıran Nitelikler

  • HarmonyOS çoklu aygıt etkileşim sistemi, sesleri kulaklığa; videoları telefondan tablet ve bilgisayara aktarabiliyor. Böylece, örneğin FreeBuds kulaklığınız takılıyken filmleri geniş ekranda, ses gecikmesi meydana gelmeksizin izlemeniz mümkün oluyor.
  • Çift moda sahip 48 kHz HD ses kayıt teknolojisi, Huawei kulaklıkla kaydedilen seslerin kalitesini Ses Modu ve Çevre Modu ile ayarlamanıza imkân tanıyor. Ses Modu, kayıt süresince harici arka plan gürültülerini engelliyor, Çevre Modu ise ortam sesini ideal şekilde kullanmanızı sağlıyor.
  • Tam kablosuz kulaklık, kullanım süresince ellerinizi özgürce kullanabilmenize olanak tanıyor. Kablo karmaşasını ortadan kaldıran kulak içi kulaklık, Bluetooth teknolojisinden besleniyor ve 5.2 versiyonlu Bluetooth, ses gecikmesi olmadan çalışıyor.
  • Şarj kutulu ve hızlı şarj özellikli ürünün 4 saat genel kullanım ve 14 saat şarj kutulu kullanım süresi bulunuyor. Huawei FreeBuds 4 hızlı şarj teknolojisi sayesinde kulaklıklar 15 dakikalık şarj ile yaklaşık 2 saat kullanılabiliyor.

HUAWEI Freebuds 4

Kişiye Özel Gürültü Engelleme丨 Yüksek Çözünürlüklü Ses

HUAWEI FreeBuds 4

Rahatça Daha İyi Müzik

HUAWEI FreeBuds 4, ses deneyimini zirveye taşımak için tamamen yeni uyarlanabilir kulak eşleştirme teknolojisini bir araya getirerek, Open-fit Aktif Gürültü Önleme1 özelliğini sunuyor. Open-fit tasarım, hava basıncının eşit kalmasını sağlarken, önemli çevresel seslerin hala duyulabilmesini sağlar. Uzun saatler kullanımdan sonra bile daha güvenli, daha rahat bir kullanım deneyimi yaşatır.

HUAWEI FreeBuds 4

Seninle Aynı Frekansta

Her kulak farklıdır. Bu nedenle HUAWEI FreeBuds 4, benzersiz kulak içi şeklinizi ve kulaklıkları nasıl taktığınızı algılamak için uyarlanabilir kulak eşleştirme teknolojisini kullanır ve ardından optimum düşük frekanslı ses azaltma elde etmek için çeşitli gürültü engelleme modlarından akıllıca seçim yapar.

HUAWEI FreeBuds 4

Yeni Bir Dinleme Alanı

Mükemmel daire şeklindeki şarj çantası, avucunuza tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Şimdi daha da küçük ve daha da hafif; müziğinizi yanınızda taşımanın daha kolay bir yolu olup sorunsuz bir şekilde cebinize sığar.

HUAWEI FreeBuds 4

Seninle Çok Uyumlu

Kulak içi kulaklıklar, her seferinde doğru hissettiren bir şekil için kulağınıza tam olarak uyacak şekilde ergonomik olarak kalıplanmıştır. Ve her biri sadece 4,1 g2 ağırlığıyla, doğal ve rahat bir şekilde kulaklarınıza yerleşerek müziğin keyfini derinden çıkarmanın neredeyse ağırlıksız bir yolunu sunar.

HUAWEI FreeBuds 4

Yüksek Çözünürlüklü Ses

Her kulaklığın içindeki büyük 14,3 mm LCP dinamik sürücü, HUAWEI FreeBuds 4'ün olağanüstü ses kalitesine ulaşmasına yardımcı olur. 40 kHz'e kadar bir frekans aralığına sahip oldukları için, tüm favori melodilerinizin yükselen ses ve zengin tınılarını deneyimlemenize izin verir. Daha iyi bas, kendi alanına ihtiyaç duyar. Her kulaklık, daha fazla diyafram titreşimi için bası güçlendiren kendi güçlü motoruyla donatılmıştır ve gerçekten hissedebileceğiniz etkileyici derin bas üretir.3

HUAWEI FreeBuds 4

Her iki kulaklıkta da kullanılabilen basit, sezgisel hareket kontrolleriyle müziğinizi nasıl dinleyeceğinizi ve aramaları nasıl yanıtlayacağınızı kontrol etmek için HUAWEI FreeBuds 4'ünüzü kullanın.4

HUAWEI FreeBuds 4

Bağlantılarınızı İkiye Katlayın

Otomatik eşleştirme istemi5 aracılığıyla kulaklıkları yakındaki bir telefon, tablet veya PC ile eşleştirmek için şarj kutusunu açın. Kesintisiz bir şekilde değiştirilebilmek için aynı anda iki cihaza bağlayın.

HUAWEI FreeBuds 4

Kendi Sesini Yönet

Huawei AI Life Uygulamasındaki Ses Bağlantı Merkezi6, HUAWEI FreeBuds 4 ile eşleştirilmiş tüm cihazları, kullanımı kolay tek bir ekranda yönetmenize olanak tanır. Cihazlar arasında ses aktarmak için uygulamayı kullanın ve hareket halindeyken dijital yaşamınızı koordine edin.

HUAWEI FreeBuds 4

Cihazlarınızla Uyumlu Ses

HarmonyOS'un çoklu cihaz etkileşimli gücünü kullanarak, videoları telefonunuzdan bir dizüstü bilgisayar veya tablete ve sesi de HUAWEI FreeBuds 4'e aktarabilirsiniz.7 Büyük ekranda gece geç saatlerde izlenen filmlerin kulaklıklarla izlendiğinden emin olun.

HUAWEI FreeBuds 4

HD Kayıt ile Her Belleği Büyütün

Çift modlu 48 kHz HD ses kaydı8 sayesinde HUAWEI FreeBuds 4 ile kaydettiğiniz seslere karar verin. Çevre Modu, çevrenizdeki sesleri parlak ayrıntılarla toplayarak, bulunduğunuz ortamı yeniden yaratmanıza olanak tanır. Ses Modu, sesinizin belirli frekanslarına odaklanmak için ses frekansı tanıma teknolojisini kullanır ve bu süreçte yabancı arka plan seslerini engeller.

HUAWEI FreeBuds 4

Senkronize Oyun Sesleri ile Zafere Koşun

Tamamen yeni oyun ses kodlama teknolojisi ile HUAWEI FreeBuds 4, ekranda hareketle birlikte hareket eden bir ses için gecikmeyi HarmonyOS telefonlarda algılanamayan 90 ms9'ye ve EMUI telefonlarda 150 ms'ye indirebilir. En sevdiğiniz oyunu çok yönlü bir zafere dönüştürün.

HUAWEI FreeBuds 4

Küçük Kutuda Büyük Güç

HUAWEI FreeBuds 4

HUAWEI Müzik, kalbinizin içeriğini dinlemeniz, indirmeniz ve keyfini çıkarmanız için geniş bir müzik kataloğu11 ile yüksek kaliteli, tam kapsamlı bir müzik deneyimi sunar.

HUAWEI FreeBuds 4

HUAWEI FreeBuds 4'te gürültü engellemeyi ve ses modlarını yönetmek için Huawei AI Life uygulamasını indirin (iOS'ta mevcut değildir). Cihazlar ve diğer eğlenceli özellikler arasında sorunsuz geçiş yapmak için Ses Bağlantı Merkezi'ni kullanın.

HUAWEI FreeBuds 4

1. Kişiye Özel Gürültü Engelleme. Kulak içi kulaklıklar ne kadar yakın olursa, gürültü engelleme etkisi o kadar büyük olur. Daha küçük kulak boşlukları, kulak içi kulaklıkların daha büyük kulak boşluklarından daha büyük bir gürültü engelleme etkisi elde etmesini sağlar. Gürültü engelleme etkisini en üst düzeye çıkarmak için kulakiçi kulaklıkları takarken sıkı bir şekilde oturmanız önerilir.

2. Huawei laboratuvarlarından alınan veriler. Ağırlık, sürüm yapılandırmasına göre değişir. Gerçek ağırlık değişebilir.

3. Huawei laboratuvarlarından alınan veriler.

4. Huawei AI Life Uygulamasında kaydırma kontrollerini özelleştirebilirsiniz. Gerçek işlev, arayüz ekranına bağlıdır.

5. Tabletler ve cep telefonları için açılır pencere eşleştirme işlevi yalnızca EMUI 10 (veya üstü) çalıştıran Huawei cihazlarında kullanılabilir. Dizüstü bilgisayarlar için, işlev şu anda yalnızca PC Manager 11.0.9 (veya üstü) çalıştıran HUAWEI MateBook 16'da mevcuttur. Özellik, kullanım kısıtlamaları ve desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla ayrıntı için lütfen Huawei Müşteri Hizmetleri Merkezi ile iletişime geçin.

6. Yalnızca Huawei AI Life Uygulamasının en son sürümüne güncellenen cihazlarda kullanılabilir. Huawei AI Life Uygulamasının iOS sürümü geçici olarak bu işlevi desteklemez.

7. Yalnızca HarmonyOS 2 MR'da mevcuttur.

-0 8. Hem Çevre Modu hem de Sesler Modu için. Kulaklık aracılığıyla kayıt yapmayı içerir ve AI Life Uygulaması aracılığıyla manuel olarak başlatılması gerekir. Yalnızca belirli Huawei akıllı telefon modellerinde desteklenir: HUAWEI Mate 40, HUAWEI Mate40 Pro, HUAWEI Mate 40 Pro+, Porsche Design HUAWEI Mate 40 RS, HUAWEI Mate 40E, HUAWEI P40, HUAWEI P40 Pro, HUAWEI P40 Pro+ ve HUAWEI Mate X2 EMUI 11'e (veya üstü) güncellendi. Yalnızca fotoğrafçılık, ses kaydı, kısa video kaydı için telefon uygulamaları veya canlı akış özelliği olan uygulamalarla çalışır.

9. HUAWEI Mate 40 testinden elde edilen Huawei Labs verileri. Gecikme verileri, oyun, telefon ve kulaklıkların birleşik gecikme süresidir. Gerçek gecikme telefon modeline, sistem sürümüne, oyuna, oyun sürümüne vb. Bağlıdır. Lütfen gerçek kullanıma bakın.

10. Aşağıdaki koşullar altında Huawei laboratuvarlarından alınan veriler: kulaklıklar veya şarj kutusu tamamen şarj edilmiş, %50 ses seviyesi, AAC modu etkin, 25°C ortam sıcaklığı. Gerçek şarj performansı, ses seviyesi, ses kaynağı, çevresel girişimin varlığı, ürün özellikleri ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir. Hızlı şarj, yalnızca kulaklığın pil seviyesi nispeten düşük olduğunda elde edilebilir.

11. Kullanılabilir içerik ülkeye ve/veya bölgeye göre değişir.

Bluetooth Versiyon 5.2
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Kullanım Tipi Kulakiçi
Kulaklık Tipi TWS
Müzik Dinleyebilme Var
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Var
Çift Telefon Desteği Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000DDE4D
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön