Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Freebuds 5 - Buz Grisi

Huawei
2.999,01 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371967/16218


 
 
           
                                        
 1. Kusursuz Kıvrımlar, şarj kutusunu değil, kulaklıkları ifade eder.

2. Pil ömrü verileri, Huawei laboratuvar testlerinden alınmıştır. Kulaklıkları beş dakika şarj etmek, Aktif Gürültü Engelleme devre dışıyken 2 saatlik dinleme sağlar. Kulaklıklar kutuda birden fazla şarj olduğunda ve kulaklıklardaki gürültü engelleme devre dışı bırakıldığında, 30 saate kadar dinleme mümkündür. Gerçek kullanım değerleri geçerlidir.

3. Aynı güç göz önüne alındığında, HUAWEI FreeBuds 5'in düşük frekans hassasiyeti HUAWEI FreeBuds 4'ünkinden %30 daha yüksektir. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelmektedir.

4. Frekans aralığı verileri, Bluetooth bağlantılar için LDAC™ HD ses kodlayıcı kullanılarak HUAWEI laboratuvar testlerinden gelmektedir.

5. Veriler Huawei laboratuvar testlerinden alınmıştır. Gerçek deneyim kulak şekline, kullanım alışkanlıklarına ve takma durumuna göre değişir.

6. Yüksek Çözünürlüklü Kablosuz Ses sertifikası, LDAC™ HD iletim protokolüne dayalıdır ve oynatma cihazı için LDAC™ protokolü zorunludur. LDAC™ ve LDAC logosu, Sony Corporation'ın ticari markalarıdır.

7. Gerçek Aktif Gürültü Engelleme performansı kulak şekline ve takma durumuna bağlıdır. Kulaklıkları güvenli bir şekilde takmak, optimum Aktif Gürültü Engelleme performansının sağlanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca Aktif Gürültü Engelleme performansı düşük frekanslarda daha iyi algılanabilir, örneğin arabalardan ve otobüslerden gelen sokak gürültüsünü veya bir ofiste klimayı duyduğunuzda olduğu gibi. Seslerin orta ve yüksek düzeyde olduğu vakitlerde çok belirgin olmayabilir; örneğin, anonslarda, yüksek ıslık seslerinde ve nesnelerin çarpışmalarında.

8. Pil ömrü ve şarj verileri Huawei laboratuvar testlerinden alınmıştır. Testler sırasında, AAC formatında ses, %50 ses seviyesinde ve Aktif Gürültü Engelleme devre dışı bırakılarak çalındı. Diğer özellikler için varsayılan ayarlar kullanılmıştır. Gerçek sonuçlar ses düzeyine, ses kaynağına, çevresel parazite, ürün özelliklerine ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

9. Dokunma sensörü alanı, kulaklık takılıyken kulaklığın üst kısmı ile tutma yeri arasındaki alandır. AI Life uygulamasında daha fazla özellik ayarlayabilirsiniz. Mevcut özellikler değişiklik gösterebilir.

10. IP54 toza ve suya dayanıklılık, yalnızca kulaklıkların kendisi için geçerlidir, şarj kutusu için geçerli değildir. Bu cihaz, normal koşullar altında sıvı sıçramasına, toza ve suya karşı dayanıklıdır. Kontrollü laboratuvar koşullarında test edildiğinde, kulaklıklar IEC standardı 60529 kapsamında IP54 olarak derecelendirilmiştir. Sıçrama, toz ve su direnci kalıcı değildir ve günlük aşınma ve yıpranma nedeniyle performans bozulabilir. Cihazı nemli ortamlarda şarj etmekten kaçının. Sıvı hasarı garanti kapsamında değildir.

11. Açılır pencere özelliği yalnızca EMUI 10 veya sonraki sürümünü çalıştıran telefonlarda, tabletlerde ve PC Manager 13.0.2.300 veya sonraki sürümlerin yüklü olduğu belirli bilgisayarlarda desteklenir.

12. Gerçek gecikme süresi, telefon modeline, sistem sürümüne, oyun türüne, oyun sürümüne ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.


* Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

** Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

*** Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.

Aktif Gürültü Önleme (ANC) Var
Bluetooth Versiyon 5.2
Çift Telefon Desteği Var
Kulaklık Tipi TWS
Kullanım Tipi Kulakiçi
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV0000447G4L
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön