Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Freeclip - Siyah

Huawei
5.499,00 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

5.786,10 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/162181. Net ses kalitesi için sesiniz gürültülü ortamlarda bile tanınır. Bu özellik, ortam gürültüsünde değişiklik algılandığında otomatik olarak devreye girer. Manuel yapılandırma gerekmez. Gerçek arama deneyimi kullanım alışkanlıklarına, çevresel faktörlere ve uygulama özelliklerine bağlı olarak biraz farklılık gösterebilir.

2. IP54 toza ve suya dayanıklılık yalnızca kulaklıkların kendisi için geçerlidir, şarj kutusu için geçerli değildir. Bu cihaz normal koşullarda su sıçramasına, toza ve suya dayanıklıdır. Kontrollü laboratuvar koşulları altında test edilmiş ve IEC standardı 60529 uyarınca IP54 derecesi almıştır. Sıçrama, su ve toz direnci normal kullanımda zamanla bozulabilir. Cihazı nemli ortamlarda şarj etmekten kaçının. Sıvı hasarı garanti kapsamında değildir. Kulaklıkları egzersizden hemen sonra kurulayın.

3. Gerçek ağırlık, ürün konfigürasyonuna ve üretim sürecine bağlı olarak değişebilir.

4. Sol ve sağ kulaklığın uyarlanma doğruluğu, takma açısına, kulak şekline ve vücut duruşuna bağlı olarak biraz değişebilir. Optimum tanıma için kulaklıkları taktıktan sonra başınızı hafifçe eğin. Gerçek deneyim geçerli olacaktır.

5. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Şekil hafızalı alaşımın performansını düşürebileceği ve kullanım deneyiminizi etkileyebileceği için C Köprüsünü aşırı germekten, sıkmaktan veya bükmekten kaçının.

6. Veriler Huawei laboratuvar testlerinden gelmektedir.

7. Sessiz ortamlarda, işitme duyunuzu korumak ve ses sızıntısını azaltmak için ses seviyesini düşürmeniz önerilir. Gerçek kullanım ortama bağlı olarak biraz değişebilir.

8. Pil ömrü ve şarj verileri, sesin %50 ses seviyesinde AAC formatında çalındığı ve diğer özellikler için varsayılan ayarların kullanıldığı Huawei laboratuvar testlerinden alınmıştır. Gerçek sonuçlar ses seviyesi, ses kaynağı, çevresel parazit, ürün özellikleri ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

9. Pil ömrü ve şarj verileri, tek bir kulaklığın tam şarjlı bir şarj kutusuyla kullanıldığı, sesin %50 ses seviyesinde AAC formatında çalındığı ve diğer özellikler için varsayılan ayarların kullanıldığı Huawei laboratuvar testlerinden alınmıştır. Gerçek sonuçlar ses seviyesi, ses kaynağı, çevresel parazit, ürün özellikleri ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

10. Pil ömrü verileri Huawei laboratuvar testlerinden alınmıştır. Şarj kutusu aracılığıyla 10 dakikalık bir şarj, 3 saatlik ses çalma süresini destekler.

11. Hareketler AI Life uygulamasında özelleştirilebilir. Gerçek özellikler değişiklik gösterebilir.

12. Ses paylaşımı özelliği yalnızca EMUI 13 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli HUAWEI telefonlarda kullanılabilir. Ayrıntılar için bkz: https://consumer.huawei.com/en/support/content/en-us15895036/


*Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.


Bluetooth Versiyon 5.3
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Kulaklık Tipi TWS
Çift Telefon Desteği Var
Müzik Dinleyebilme Var
Kullanım Tipi Kulaküstü
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00005IDLIT
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön