Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Pura 70 Ultra – 16 + 512GB – Kahverengi

Huawei
81.611,21 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Kampanyaları Gör 3
kapasite
Ek hizmet ister misin?
55.800 TL'ye varan kazançla Eski telefonunu hemen yenile ve bu cihaza özel +8.000 TL ödeme fırsatını kaçırma.
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

80.000,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371965/60005201

HUAWEI Pura 70 Ultra – 16 + 512GB – Kahverengi


Untitled Document


1. Süper Makro'nun maksimum yakınlaştırması 35x'tir.

2. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelmektedir. Telefon hassas bileşenler içerdiğinden, lütfen telefonu kullanırken çarpmadığınızdan veya düşürmediğinizden emin olun.

3. Bu ürün, IEC 60529 standardı uyarınca sıçrama, su ve toza dayanıklılık için IP68 düzeyinde derecelendirilmiştir ve kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Sıçrama, su ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanımda zamanla direnç azalabilir. Telefonu ıslakken veya nemli ortamlarda şarj etmeyin. Temizleme ve kurutma talimatları için kılavuza bakın. Sıvı hasarı garanti kapsamında değildir. IP68 derecesi, belirli tanımlanmış test koşullarına göre, cihazın 2 metreye kadar statik suyun zararlı girişine karşı 30 dakikaya kadar korunduğu ve bu arada su ile cihaz arasındaki sıcaklık farkının 5°C'den fazla olmadığı durumları kapsar.

4. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelmektedir.

5. Yakınlaştırma aralığı, maksimum yakınlaştırma oranının ultra geniş açılı büyütmeye bölünmesiyle elde edilen yaklaşık bir değerdir.

6. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Ekran parlaklığı ortama göre değişir. Gerçek performans geçerli olacaktır.

7. Ekran yenileme hızı, uygulamalara veya oyunlara göre değişebilir.

8. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır ve HUAWEI Pura 70 Ultra ile birinci nesil Kunlun Glass ürünleri arasında bir karşılaştırma yapılmıştır. Telefon hassas bileşenler içerdiğinden, lütfen telefonu kullanırken çarpmadığınızdan veya düşürmediğinizden emin olun.

9. Tipik değer. 5100 mAh pilin nominal kapasitesidir.

10. Maksimum kablosuz ters şarj gücü 20 W ve maksimum kablolu ters şarj gücü 18 W'tır. Ters şarj yalnızca ilgili Huawei laboratuvar testlerini geçen cihazlarda desteklenir. Gerçek kullanım geçerli olacaktır.

11. 100 W maksimum kablolu şarj gücüdür ve yalnızca 100 W veya daha yüksek HUAWEI SuperCharge şarj adaptörü ve kablosu kullanıldığında ulaşılabilir. Gerçek şarj performansı değişiklik gösterebilir.

12. 80 W maksimum kablosuz şarj gücüdür ve yalnızca HUAWEI SuperCharge Kablosuz Şarj Cihazı Standı (Maks. 80 W) veya HUAWEI SuperCharge Kablosuz Araç Şarj Cihazı (Maks. 80 W) kullanıldığında (ayrı bir satın alma gerektirir), özel 100 W veya daha yüksek SuperCharge şarj adaptörü ve kablosu ile birlikte ulaşılabilir. Gerçek şarj performansı değişiklik gösterebilir.

13. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Test, tarih, ay ve yıla göre ayrı ayrı sıralanmış 20.000 görüntü ve 3.000 video içeren yerel Galeri uygulamasındaki kaydırıcıyı hızlıca hareket ettirerek gerçekleştirilmiştir.


*Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.
Huawei Pura 70 Ultra – 16 + 512GB – Kahverengi Özellikleri

Ön (Selfie) Kamera 13 MP
Suya / Toza Dayanıklılık Var
Dahili Hafıza 512 GB
Pil Gücü Aralığı 5000 mAh ve Üzeri
Kamera Çözünürlüğü Aralığı 20 MP ve Üzeri
Yüz Tanıma Var
Ön (Selfie) Kamera Aralığı 8 - 13,9 MP
Şarj Girişi Type-C
Radyo Yok
Arttırılabilir Hafıza Yok
NFC (Yakın Alan İletişimi) Var
Ekran Boyutu 6,8 inç
Kablosuz Şarj Var
Parmak İzi Okuyucu Var
Ekran Boyut Aralığı 6 inç ve Üzeri
Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
RAM Kapasitesi 16 GB RAM
Mobil Bağlantı Hızı 4G
Katlanabilir Hayır
Pil Gücü 5200 mAh
Ekran Tipi OLED
Bağlantı Hızı 50 Mbps
Ekran Çözünürlüğü 100 Hz
Çift Hatlı Yok
Kamera Çözünürlüğü 10 MP
İşletim Sistemi Emui 14
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00006C4KNN
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön