Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Huawei
Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro

Huawei
14.300,00 TL
( / adet)
Ürününüz için ek hizmet önerilerimiz
%0
1.377,19 TL 1.377,19 TL
%
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

15.194,00 TL
15.249,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676

HUAWEI WATCH 3 Pro

Etkileyici Tasarım | 3 Haftaya Kadar Pil Ömrü | 7/24 Sağlık Kontrolü

HUAWEI Watch 3 Pro

Aşık Olmak İçin 6 Sebep

HUAWEI Watch 3 Pro
HUAWEI Watch 3 Pro

Profesyonel Görünme Zamanı

Klasik dairesel stili, hassas cilalı titanyum kasasıyla HUAWEI WATCH 3 Pro, günün her saniyesinde size profesyonel bir görünüm kazandırır. Geniş, ultra canlı 1.43" AMOLED ekran sayesinde, ortaya çıkan her anın tadını çıkarabilirsiniz.

HUAWEI Watch 3 Pro

Tarzda Devrim

HUAWEI WATCH 3 Pro'yu yüksek tepkili dokunmatik ekran, yan düğme ve kolay erişim için dengelenmiş tamamen döndürülebilir kurma kolu kullanarak kontrol edin. Ekran üstü özellikler ve ses ayarları arasında kolay gezinme için tepeyi çevirin.

HUAWEI Watch 3 Pro

Her Zaman Sizi Yansıtır

Kıyafetlerinizi her gün değiştiriyorsunuz, öyleyse neden saat yüzünü niye değiştirmeyesiniz? HUAWEI WATCH 3 Pro, gerçekten canlandırmak için animasyonlu yüzler de dahil olmak üzere 30 harika, önceden yüklenmiş yüzle birlikte gelir. Ayrıca, HUAWEI Watch Face Store1'da bulunan 1.000'den fazla tasarım arasından seçim yapabilirsiniz.

HUAWEI Watch 3 Pro

Yeni Yüzler Yarat

Telefonunuzdan alınan 5-10 saniyelik kısa videoları kullanarak kendi animasyonlu saat yüzlerinizi yaratırken eğlenin.2

Uygulamalara Kolay
Erişin

Net, gezinmesi kolay bir ızgara ekranında düzenlenen, her bir uygulamayla etkileşim kurmak mümkün.

HUAWEI Watch 3 Pro
HUAWEI Watch 3 Pro

Smart Business

Akıllı ve kolay özellikleri şimdi keşfedin.

HUAWEI Watch 3 Pro

Hepsini Yönetinin

HUAWEI WATCH 3 Pro ile telefonunuzda müzik çalmayı kontrol edin; telefonunuzdaki çalma listelerini hoparlörlerle senkronize edin. 3

HUAWEI Watch 3 Pro

Her Şeyden Haberdar Olun

HUAWEI Assistant'ı açmak ve bildirimlerinize erişmek için ana ekranda sağa kaydırın. Antrenman, arama, müzik, kronometre ve çok daha fazlası dahil olmak üzere devam eden görevlerinizi görün. Daha akıllı bir hayat yaşamanın daha basit bir yolu.

Yardım İçin Hazır

Hepimizin arada sırada biraz yardıma ihtiyacı oluyor — işte bu noktada HUAWEI'nin Kişisel Ses Asistanı Celia devreye giriyor. HUAWEI WATCH 3 Pro'nun kendisine yüklenen Celia, arama yapmanıza, cihazlarınızı kontrol etmenize ve yararlı bilgileri hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, hareket halindeyken önemli bilgileri kaydetmek için Sesli Not özelliğini kullanın.

HUAWEI Watch 3 Pro

Akıllı Hareketlerle Kontrol Edin

Birkaç basit el hareketiyle gelen aramalar üzerinde istediğiniz kontrole sahip olacaksınız4. Bir aramayı yanıtlamak için yumruğunuzu sıkın ve bırakın veya aramayı sessize almak için bileğinizi yana çevirin4.

Galeride Takılın

HUAWEI'nin resmi uygulama mağazası HUAWEI AppGallery aracılığıyla uygulamaları doğrudan HUAWEI WATCH 3 Pro'ya indirin. Müzik, fitness, günlük araçlar, seyahat vb. için uygun uygulamaları bulun.

HUAWEI Watch 3 Pro

Yaklaşın, Uzaktan

Fotoğrafların dışında kalmak hiç eğlenceli değil. Uzaktan Deklanşör özelliğini5 kullanarak tüm arkadaşlarınızla birlikte harika görünen fotoğraflar çekin. Telefonunuzun kamerasını kolayca kontrol edin.

HUAWEI Watch 3 Pro
HUAWEI Watch 3 Pro

24 Saat Sağlık

Sağlık ve fitness yolculuğunuz boyunca size yardımcı olması için akıllı verilerin gücünü kullanın. Ve hepsini HUAWEI Health App'e kaydedin, böylece ilerlemenizi kolayca ve net bir şekilde görebilirsiniz.

HUAWEI Watch 3 Pro

Her Yerde Ateşinizi Kontrol Edin

HUAWEI WATCH 3 Pro'nun Sıcaklık Dedektörünü6 kullanın ve ateşinizin yüksek olup olmadığını hemen öğrenin. Sağlığınızı takip edin, böylece kendinize her zaman mümkün olan en iyi şekilde bakabilirsiniz.

Nefeslenin

Endişeli ve nefes darlığı hissediyorsanız, kan oksijen doygunluğunuz, SpO2 düşük olabilir. Düşük sıcaklık, yüksek irtifa koşullarında bile kan oksijen moleküllerini doğru bir şekilde algılamak için gelişmiş ışık teknolojisini kullanan TruSeen 4.5+ ile SpO2'nizi anında öğrenin. TruSeen 4.5+'ın daha düşük güç tüketimi ile kandaki oksijen seviyenizi saatin her yerinde izleyebilirsiniz.

HUAWEI Watch 3 Pro

Kendini Yürekten Tanı

HUAWEI'nin yeni yükseltilmiş TruSeenTM 4.5 kalp atış hızı izleme teknolojisi, daha fazla ışık alımı için 6'sı 1 arada LED ve 4 fotodiyot içerir. Safir cam lens, daha iyi ışık penetrasyonu, daha düşük güç performansı ve daha rahat bir kullanım deneyimi sağlar. Ayrıca, gelişmiş algoritmalar daha doğru kalp atış hızı izleme doğruluğu sağlar.

Güvenlik Planınız

Ne zaman acil bir durum olabileceğini asla bilemezsiniz, bu yüzden her zaman bir plan yapın. Herhangi bir düşüş, HUAWEI WATCH 3 Pro'nun hemen acil durum moduna7 geçmesine ve belirlediğiniz kişiyi uyarmasına neden olur. Alternatif olarak, Yukarı düğmesine 5 kez basın ve anında acil servislere çağrı gönderin.

HUAWEI Watch 3 Pro

Sonraki Adım

Adım sayınızın, aktivite sürelerinizin, yakılan kalorilerinizin, uyku kalitenizin, stres seviyenizin ve daha fazlasının günlük ve haftalık kayıtlarını görün.8

Egzersiz Yapmanın En Fit Yolu

Bileğinizde tam özellikli bir fitness takipçisi. 100'den fazla egzersiz modu; kapalı ve açık hava sporları için 19 profesyonel mod ve en yaygın 6 egzersiz türü için otomatik egzersiz algılamalı 85 özel mod. Telefonunuzdaki HUAWEI Sağlık uygulamasında tüm sağlık verilerinizi net bir şekilde görün ve çok modlu GNSS konum sensörü ile üstün dış mekan rota takibinin keyfini çıkarın.

HUAWEI Watch 3 Pro

Gerçek Güç Zamanı

Müthiş işlem gücünü inanılmaz dayanıklılıkla birleştiren ve ne olursa olsun hayatta ilerlemenizi sağlayan bir akıllı saatin zamanı geldi.

HUAWEI Watch 3 Pro

Beraberken Kolay

Saatlerce şarj etmek zorunda olmak hiç kimsenin eğlence fikri değildir. Şarjı ters çevirmek9 HUAWEI WATCH 3 Pro için HUAWEI telefonunuzu kullanın ve pil ömrü sıkıntılarına veda edin.

*Görsel sadece referans içindir. Gerçek ürün değişebilir.

HUAWEI Watch 3 Pro

Daha Büyük Ölçekte Yaşam

HUAWEI WATCH 3 Pro, yalnızca performans gücünü artırmakla kalmayıp aynı zamanda daha dengeli işlem elde etmek için çift yonga seti mimarisiyle donatılmıştır. Akıllı Güç Tasarrufu Algoritması 3.0 ile birleştiğinde, günlerce 7/24 sağlık ve zindelik izlemeyi destekleyebilen pil ömrü elde edersiniz. Tipik akıllı mod10 senaryosunda 3 günlük kullanımın ve ultra uzun pil ömrü modunda10 inanılmaz 14 günlük kullanımın keyfini çıkarın.

HUAWEI Watch 3 Pro


1. Ücretli saat yüzü indirme iOS telefonlarda desteklenmez. iOS telefonlar için 100'den fazla saat yüzü tasarımı mevcuttur.

2. OTA programlama yükseltmesinden sonra desteklenir. Yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir.

3. OTA programlama yükseltmesinden sonra HUAWEI Music'te desteklenir. Müzik çalma listesi senkronizasyonu için aynı HUAWEI Kimliği gerekir. Yalnızca HarmonyOS 2 (veya üstü) çalıştıran HUAWEI telefonlarda bulunur.

4. Yalnızca OTA programlama yükseltmesinden ve hareketle kontrol işlevi etkinleştirildikten sonra desteklenir.

5. Yalnızca HarmonyOS 2 (veya üstü) çalıştıran HUAWEI telefonlarda bulunur.

6. Yalnızca OTA programlama yükseltmesinden sonra desteklenir. Bu özellik tıbbi bir cihaz olarak tasarlanmamıştır ve herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Tüm veriler ve ölçümler yalnızca kişisel referans için kullanılmalıdır.

7. Kullanıcı tarafından manuel olarak ayarlanması gerekir. Cep telefonu olmadan bir HUAWEI Saatinde Acil SOS'u kullanmak için cep telefonunuzun Bluetooth bağlantı mesafesinde olması gerekir.

8. Bu özellik tıbbi bir cihaz olarak tasarlanmamıştır ve herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Tüm veriler ve ölçümler yalnızca kişisel referans için kullanılmalıdır.

9. Yalnızca ters şarjı destekleyen telefonlarda bulunur. Desteklenen telefon modellerinin listesi için HUAWEI müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

10. Akıllı modun tipik senaryosu şu durumlarda 5 gündür: fabrika varsayılan ayarı, her gün 2 saat LTE bağlantısı, her gün cep telefonuyla 22 saat Bluetooth bağlantısı, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ uyku için etkin gece, her hafta 60 dakika uygulama kullanımı, her hafta 30 dakika Bluetooth araması, her hafta 30 dakika Bluetooth müzik çalma, her hafta 90 dakika çalışma (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkinleştirildi (50 SMS mesajı, 6 arama, ve günde 3 alarm) ve ekran günde 200 kez açılır. Aşağıdaki durumlarda maksimum akıllı mod 7 gündür: fabrika varsayılan ayarı, cep telefonuyla Bluetooth bağlantısı, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ gece uyumak için etkinleştirildi, her hafta 30 dakika uygulama kullanımı, 30 dakika Bluetooth araması her hafta 60 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS, 6 arama ve 3 alarm) ve ekran günde 200 kez açılıyor. Ultra uzun pil ömrü modu, aşağıdaki durumlarda 21 gündür: ultra uzun pil ömrü modu etkinleştirildi, fabrika varsayılan ayarı, kalp atış hızı izleme etkinleştirildi, HUAWEI TruSleep™ gece uyumak için etkinleştirildi, her hafta 30 dakika Bluetooth araması,90 her hafta çalışma (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS mesajı, 6 arama ve 3 alarm) ve ekran günde 200 kez açılıyor. Tipik senaryolarda akıllı mod, bir iPhone ile eşleştirildiğinde 2,5 gündür.

* Özelliklerin hiçbiri tıbbi kullanım, teşhis, tedavi, iyileştirme veya herhangi bir hastalığı önleme amacıyla tasarlanmamıştır. Tüm veriler ve ölçümler yalnızca kişisel referans için kullanılmalıdır.

** HUAWEI WATCH 3 Pro e-SIM özelliği, belirli ülkelerde desteklenmektedir. Özellik, e-SIM destekleyen telefon operatörlerine bağlıdır.


1987 yılında kurulan Huawei markası Çin merkezli çalışıyor. Geniş bir ürün skalasına sahip olan Huawei; cep telefonları, tabletler, telefon aksesuarları ve giyilebilir teknoloji ürünleri üretiyor. Huawei ürünlerinde güncel teknolojiyi kullanıyor ve her tarza hitap eden ürünler tasarlıyor. Giyilebilir teknolojik ürünlerden biri olan Huawei Watch 3 Pro akıllı saatler kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Gün geçtikçe popülerlik kazanan akıllı saatler sportif tarzları ile kullanıcılara ayrı bir hava katıyor. Kişisel asistan görevi gören saatler kullanıcıların hareketli ve aynı zamanda hareketsiz kaldığı süreyi hesaplayabiliyor. Sağlık ile ilgili aktiviteleri kayıt altına alan Huawei akıllı saatler kullanıcılara birçok alanda avantaj sağlıyor. Aynı zamanda tasarımları ile de dikkat çekiyor. Hem kadın hem de erkek kullanıcıların kullanımına uygun tasarımlar ile geliştiriliyor. Birçok işi halletmeye yarayan bu akıllı saatler aksesuar olarak da tercih ediliyor. 

Huawei Watch 3 Pro Özellikleri

Klasik dairesel stili, hassas cilalı titanyum kasası ve kordon yapısı ile göz dolduran Huawei Watch 3 Pro özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Birçok fonksiyonel işlevi ile dikkat çekiyor. Örneğin kullanıcılar bluetooth bağlantısı ile akıllı cep telefonu ve akıllı saat arasında bağlantı kuruyor. Kamerası açık olan akıllı cep telefonları için fotoğraf çekme onayı Huawei Watch 3 Pro üzerinden verilebiliyor. Cep telefonları ile dinlenen müzikler akıllı saat yardımı ile değiştirilebiliyor. Uyku takibi, rutin iş takibi, kalp atış hızı, adım sayısı vb. birçok fonksiyonel işleve bu akıllı saatler vasıtası ile ulaşılabiliyor. Akıllı saatlere gelen bildi

Adımsayar Var
Cinsiyet Erkek
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
İşletim Türü Standart
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Var
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Var
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Huawei
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000ID9XN
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön