Huggies Bebek Bezi Alt Açma Ürünleri

Her bir anne dokunuşu kadar hassas Huggies bebek bezi alt açma ürünleri ile bebeğinizin narin cildine gereken özeni gösterebilirsiniz. Bebeğinizin ağırlığına göre farklı boyutlara sahip olan Huggies ürünleri arasında, oğlunuz ve kızınız için özel olarak geliştirilmiş bebek bezlerinin yanı sıra, alt ıslatma durumlarında güvenle kullanabileceğiniz emici gece külotlarını da bulabilirsiniz.

Huggies Bebek Bezi

Dokuz ay boyunca sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğiniz hayata gözlerini açtığı andan itibaren, anne babaların en çok üzerinde düşündükleri konulardan biri bebek bezi seçimidir. Bebek bezinin bebeğinizin hassas cildine zarar vermemesi, ergonomik olması, bebeğinizin içinde rahat hissetmesi gerekir.

Huggies’in yenidoğan bebekler için hazırlanmış ürünlerini, bebeğiniz doğduğu andan itibaren kullanabilirsiniz. Yumuşak üst yüzeyi ile sıvı kakayı ve ıslaklığı saniyeler içinde emen Huggies yenidoğan ürünleri bebeğinizin cildinin kuru kalmasına yardımcı olur. Ayrıca ürünün üst yüzeyinde yer alan küçük yastıklar bebeğinizin cildi ve sıvı kaka arasında bariyer oluşturur. Cildin nefes almasını sağlayan dış yüzeye sahip olan Huggies’in yenidoğanlar için geliştirdiği bezler, ıslandığında rengi değişen göstergeye sahiptir. Böylelikle bezi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini kolaylıkla anlayabilirsiniz. Elastik bel bandı ile ergonomik bir şekilde bebeğinizin vücuduna oldukça iyi bir şekilde uyum sağlayan Huggies bebek bezlerinden hangisinin bebeğiniz için daha uygun olduğuna karar veremiyorsanız, kız ve erkek bebekler için hazırlanan üçlü koruma sistemine sahip bezleri tercih edebilirsiniz.

Huggies’in kızlar için hazırladığı bebek bezi; kızların en çok ihtiyaç duyduğu orta bölgede ekstra emicilik sağlar. Bu ürün; yumuşak iç tabakası ve nefes alan dış yüzeyinin yanı sıra kızlar için özel tasarıma sahiptir. Erkek bebekler için hazırlanan Huggies ürünlerinde ise emici bölge öndedir ve tıpkı kızlar için hazırlanan üründe olduğu gibi yumuşak bir iç tabakaya ve nefes alan dış yüzeye sahiptir. Hem kızlar hem de erkekler için olan Huggies bebek bezlerinde dış yüzeyin nefes alması, bebeklerde sık karşılaşılan tahriş ve pişik gibi durumların oluşmasını önler. Erkekler için özel olarak tasarlanan Huggies bebek bezinin gelişmiş bariyerleri vardır ve sızıntıları önleyen bir yapıya sahiptir. Ürünlerin esnek bel ve yan bantları ise bebeğiniz gece ve gündüz rahat etmesini sağlar.

Huggies Bebek Bezi Fiyatları

Huggies bebek bezlerini tekli paket olarak edinebileceğiniz gibi, üçlü set olarak bulabileceğiniz ikiz paketleri de alabilirsiniz. Ayrıca jumbo paketleri inceleyerek daha ekonomik bir tercih de yapabilirsiniz.

Huggies bebek bezlerinin yanı sıra emici külotları ile de çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşılıyor. Bebeğiniz artık bebeklikten çocukluğa geçtiğinde, bebek bezini bırakıp tuvalete alışması biraz uzun sürebilir ve geceleri alt ıslatma problemleri ile karşılaşılabilir. Bu tip durumlar için kullanabileceğiniz Huggies’in emici gece külotlarının verdiği kuruluk hissi ile çocuğunuzun rahat bir gece geçirmesini sağlayabilirsiniz. Farklı kilolardaki, 4-15 yaş aralığındaki çocuklarınıza uygun çeşitlerini bulabileceğiniz emici gece külotları, bir külot gibi rahatça giyilebilir. Kız ve erkek çocuklarınıza özel olarak geliştirilmiş çeşitlerini bulabileceğiniz Huggies emici külotları üçlü paketler şeklinde uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz.

Huggies alt açma ürünleri arasında yer alan mayo bebek bezleri ise bebeğinizin havuz ve deniz keyfinin yarım kalmamasını sağlar. Suda normal bebek bezleri gibi şişmeyen Huggies mayo bebek bezleri; koruyucu bariyerlere ve özel, emici iç yüzeye sahiptir. Bebeğiniz içinde rahatlıkla hareket edebilir ve kenarı yırtılarak bebeğin üzerinden kolay bir şekilde çıkartılabilir. Desenleri ile bebeklerinizin de çok seveceği mayo bebek bezlerinin 6 - 42 ay arasındaki bebeklerinize uygun çeşitlerini bulabilirsiniz.

Huggies Bebek Bezi Alt Açma Fiyatları

22 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Huggies
  2. Prima
  3. Molfix
  4. Canbebe
  5. Kidboo
  6. Sleepy
  7. Komili
  8. Aybi Baby
  9. Bebitof
  10. Funna Baby
  11. Sevi Bebe
  12. BabyNEO
  13. Bambo Nature
  14. DinoBoo
  15. Evy Baby
  16. Bebiko
  17. İdil Baby
  18. Meg Baby
  19. BebePan
  20. Aziz Bebe
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Beden
 7. Türü
 8. Adet A-Z
 9. Paket İçi Adet
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Huggies
DSACategoryId/2147483639/301158
BAŞA DÖN