Husky
Husky Boyard 4 Kişilik Açık Yeşil Çadır

Husky Boyard 4 Kişilik Açık Yeşil Çadır

Husky
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Aradığımı buldum (23.05.2018)
Meşhur spor mağazasının tüm ürünlerini araştırdım. Ya havalandırma eksiği ya da kapı filelerinin örtülememesi sebebiyle eledim. Ürün 2017 mayıs Çek üretimiymiş. Husky yanıltıcı ebatları harici tam aradığım ürün. Önce 3 kişilik ailem için bird sipariş etmiştim. Ancak husky ölçüleri dıştan dışa verdiği için dar geleceği kanısa vardım ve 4 kişilik boyard siparişinde bulundum. İnternette net bilgi olmayan konulara açıklık getireyim. İç ölçüleri 200cm ye 205 cm gibi. 3 kişi için ideal ama 4 kişi için dar bir çadır. Bizam 2, bird 3, boyard 4 kişilik yazsada kaç kişi kalacaksanız muhakkak bir üstünü alın. Kapı sineklikleri diğer katman ile örtülebiliyor. Dış tente kapıları çift fermuarlı böylece sadece aşağıdan ya da yukarıdan kapıyı yarım açabilirsiniz. Tavan yüksekliği harika. Yan eşya koyma bölümleri yeterli büyüklükte. Tavan eşya koyma bölümü sarkıp rahatsız etmiyor. Dış Bağlantı parçaları fosforlu. Poller güçlendirilşmiş fiber. Sıradan fiber glass değil. Yağmur dayanımı yüksek bir çadır için en azından alüminyum pol kalitesine yakın iş yapar diye tahmin ediyorum. Çift bagaj, çift girişli. Bir girişe buzluk çantalarınız vb koyarken diğer kapıdan giriş yapıp ayakkabılarınızı koyabilirsiniz. Altına branda sipariş etmeyi unutmayın. Ben 3x4 metre sipariş ettim ürüne göre kestireceğim. devamını göster devamını gizle
Erkek (35) - Denizli - Türkiye Tüm Yorumlar (10)
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/367230

Husky Boyard 4 Kişilik Açık Yeşil Çadır

Ürün Açıklaması :

 

İki kapısı, 4 kişilik , su geçirmez dış tentesi ve tabanı ile bir dağ çadırında aranan her özelliğin bir arada bulunabildiği 4 mevsim kullanabileceğiniz çadırdır.

 

Kubbe yapısı sayesinde yere sabitlemeden ayakta durabilir.

Ripstop özelliğe sahip dış kumaş delindiğinde yırtılmaz.

 

Çift tenteli yapısı saysinde tamamen su geçirmez ve nefes alabilir özelliğe sahiptir.

Ön bagaj alanını genişletmek için üçüncü bir pol bulunur.

 

Ön girişin haricinde arka tarafta da ufak bir bagaj alanı ile birlikte ikinci bir giriş daha bulunur.

 

Taban kumaşı ve dış tente kumaşı suya karşı güçlendirilmiştir ve dikiş noktaları da arka taraflardan ısıl işlemle bantlanmıştır.

 

Ufak tefek malzemeleri yerleştirmek için çadır içinde iki adet cep bulunur.

Çadırı yere sabitlemek için çelik malzemeden yapılmış kazıkları ve gerdirme ipleri

 

Teknik Özelliği :

 

Poller: fiberglass poles 7,9 mm

Taban: Polyester 190T, water resistance 6000 mm/cm2, taped seam

İç tente: Nefesalabilen Nylon 190T + Mesh

Dış Tente: 185T Polyester, PU coated with taping, water resistance 3000 mm/cm2

Boyutları: 220+90+90X210X130

Ağırlık: 3500 gr

Aksesuarlar:

Çelik set o mandal

Tamir kiti

Bantlanmış dikişler

Bagaj

Maksimum Ağırlık: 3,9 kg

Minimum Ağırlık: 3,4 kg

Kişi Sayısı: 4

Giriş Sayısı: 2

Dış Materyal: 185 Polyester, PU coating 3 000 mm/cm 2

İç Materyal: breathable Nylon 190T + mesh mosquito net

 

Su Geçirmezlik: FLOOR 190T Polyester, PU coating 6000 mm/cm 2

 

Dış yapı ile ilgili olan detaylar : Dış yapı her zaman çadırın dış yüzeyine uyum sağlamaktadır. İlk olarak, çadırın dışı yerine konulur ve daha sonra çadırın içerden olan bağlantısı gerçekleştirilir. Çadırın toplanması halinde çadır içi bağlantının tekrar çözülmesine ihtiyaç duyulmayacaktır. Bu durum, çadırın kurulmasının ve toplanmasının çok kolay ve pratik olarak yapılabildiği anlamına gelmektedir. Böylece, havada çok ani bir değişiklik olursa, çadırınızı bütünüyle tek hamlede yerine koyma imkânınız olacaktır. Dolayısıyla, yağmurun çadırınızın içine kadar girmesini beklemek zorunda kalmayacaksınız.

 

Çadır yapısı : Husky, çadır yapımında iki ayrı teknik sistem kullanmaktadır. “Extreme” sistemi dış çadır yapısıyla, “Outdoor” sistemi ise iç çadır yapısıyla karakterize edilir. Bu iki tip yapı bazı modellerde birlikte kullanılmaktadır. “Extreme” serisinin ana yapısı dıştaki fileli tünellerden geçirilen alüminyum çubuklar ile şekillendirilir. “Outdoor” serisinde çadırlar içerden bir plastik kanca yardımı ile dışta dengeyi sağlayan alüminyum çubuklarla tutturulur.

 

Çadırın içi : İnce iç çadır nefes alabilen naylon 190T materyalinden yapılmaktadır. Polyesterden yapılmakta olan çadır tabanları, tek kişilik çadır tiplerindeki pamuk miktarına bağlı olarak (6000–10000 mm/cm2 ) çeşitlilik göstermektedir. Yüksek kalite çift bantlı dikiş sistemi dikiş yerlerinde 100% su geçirmeme garantisi sağlamaktadır. Çadır içi boşluğu temin eden bağlantı ipi, özel çengelli yapısı sayesinde çadırın kurulmasını ve toplanıp kaldırılmasını hızlandırmayı garanti altına alır.

 

Yapı direnç çapası : Çadır yapısının direncini sağlamak amacıyla iki sistem kullanılmaktadır: “Extreme” düzenin duralumin yapısı için (resimde gösterilen) “pole–trn” sistemi kullanılmakta, diğer laminat yapı modelleri için ise “kopça” sistemi kullanılmaktadır. Duralumin kaynak ve pole-trn sistemi çok buzlu havalarda bile dayanıklılığı ve en yüksek kaliteyi temin eder. Bu sistem, Husky dört mevsim çadırların hepsinin açıkça sahip olduğu bir standarttır.

 

Çift bantlı dikiş (eklem) yerleri : Husky çadırlarının tüm dış çadır iskeletleri ve iç taban eklem noktaları kesinlikle bantlanır; böylece ıslanmaya karşı yüksek kalite bir koruma temin edilmiş olur. Husky çadırlarda markalı malzemelerin kullanılmasının yanı sıra, üretilen ürünler özenle gözden geçirilir. Bunlar Husky markasının dayanıklılığını artırmaktadır.

 

Çift yönlü fermuarlar : Husky çadırlarının her bir modeli için markalı ve çift-yönlü fermuarlar kullanmak temel kalite özelliklerimizden birisidir. Bu durum, çift yönlü ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Çadır içi giriş noktası her zaman iki tabaka ile biçimlendirilir. Birinci tabaka geleneksel naylon dış iskelettir. İkinci tabaka ise file-örgüden yapılır ve bu sadece nefes alma kapasitesini artırmayıp aynı zamanda böcek türlerine karşı koruma da sağlar. Her iki tabaka da ayrılarak fermuarsız hale getirilebilir.

 

Ripstop kaplama materyali : Ripstop (yırtık önleyici) kaplama materyali benzersiz mekanik dayanıklılığı ile yüksek bir dereceye ulaşmıştır. Yırtılmaya karşı dayanıklılığı, özel tırtıklı yapısı sayesinde önemli ölçüde artış göstermiştir. Bununla beraber, eğer materyal zamanla tahriş olursa, Ripstop kaplama ilerde kendiliğinden meydana gelecek yırtılmaları önleyecektir. Ripstop materyali, üretimi yapılan tüm Husky çadır modellerinde kullanılmaktadır.

 

Tamir servis kiti : Tamir servis kiti Husky çadır donanımlarının yeni bir parçasıdır. Bu kit her zaman çadır içi kaplamasına uyum sağlar. Önünüze çıkan küçük boyutlu tamirler için çok yardım sağlar. Bu kit ile kırık bir direnç çubuğunu kolayca tamir edebilir veya küçük bir yırtığı güvenli ve hızlı bir şekilde onarabilirsiniz. Tamir kiti, kırılmış sırıkları tamir etmekte kullanılan bir küçük boru, bir yapıştırıcı ve bir parça kendiliğinden yapışabilen kumaş parçasından oluşmaktadır.

 

Havalandırma sistemi : Çadır havalandırma sisteminin temel fonksiyonu, çadır içindeki ter ve rutubeti dışarıya aktarmak ve sıcak yaz aylarında karşılaşılabilecek yüksek hava sıcaklığını azaltmaktır. Husky, profesyonel dağcıların geniş tecrübelerinden yararlanarak havalandırma sisteminde sürekli yenilikler ve değişiklikler yapmayı sürdürüyor. Husky, tüm çadır modelleri için yumuşak hava akışını temin etme imkânı sunmaktadır.

 

Depolama kafesi : Çadır tavanında asma olarak veya yan muhafaza ceplerine yerleştirilen depolama kafesi, tüm Husky çadır modelleri donanımlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Resimde görülen bu kafes, özel bağlantı sistemi ile tüm çadırların içyapıları ile büyük bir uyum sağlamaktadır. Bu fonksiyonel detay sayesinde, küçük malzemelerinizi saklamak için ideal bir yere sahip olacaksınız. (anahtarlar, fener, vb…)

 

Çadır yapısının detayları : Özellikle Husky modelleri “Extreme” serisinde en yüksek seviyede olan “fighter” çadır modeli için, çabuk kuruma sağlayan plastik kancalı sisteme ilave olarak kısaltmalı file tüneller kullanılmıştır. Bu teknik çözüm, duralumin yapı ile dış iskelet arasındaki bağlantının sağlanmasını önemli ölçüde hızlandırmaktadır.

 

Kar muhafaza yakaları : Kar muhafaza yakaları, Husky “Extreme” serisindeki dört mevsim çadırların rulo edilmiş olarak bulunan bir parçasıdır. Bu parçalar yağmura ve kara karşı doğal bir koruma sağlamasının yanı sıra, güçlü rüzgârlara karşı çadırın yıkılma dayanıklılığını artırmaktadır. Kar yakaları toparlandığında, doğal hava akımı artacak ve eşzamanlı olarak rutubetli havanın yoğunlaşması azalacaktır.

 

Kancalar : Sert çelik kancalar Husky çadırlar için sağlam ve düzenli bağlantılar sağlamak için kullanılır. Husky “extereme” alanındaki çadırların ağırlığını azaltmak için hafifleştirilmiş duralumin kancalar kullanılmaktadır. Aynı zamanda, bağlantı noktalarının verimi yeni bulunmuş olan bağlantı çubukları ile temin edilmektedir.

 

Kaç Kişilik 4 Kişilik
Özellik 3 Mevsimlik
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORO32
 • Çok kaliteli

  Harika bir çadır 4 mevsim kullanabilirsiniz.Kalitesi zaten kurduğunuz da anlaşılıyor her hava şartların da kullanabilirsiniz

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Aradığımı buldum

  Meşhur spor mağazasının tüm ürünlerini araştırdım. Ya havalandırma eksiği ya da kapı filelerinin örtülememesi sebebiyle eledim. Ürün 2017 mayıs Çek üretimiymiş. Husky yanıltıcı ebatları harici tam aradığım ürün. Önce 3 kişilik ailem için bird sipariş etmiştim. Ancak husky ölçüleri dıştan dışa verdiği için dar geleceği kanısa vardım ve 4 kişilik boyard siparişinde bulundum. İnternette net bilgi olmayan konulara açıklık getireyim. İç ölçüleri 200cm ye 205 cm gibi. 3 kişi için ideal ama 4 kişi için dar bir çadır. Bizam 2, bird 3, boyard 4 kişilik yazsada kaç kişi kalacaksanız muhakkak bir üstünü alın. Kapı sineklikleri diğer katman ile örtülebiliyor. Dış tente kapıları çift fermuarlı böylece sadece aşağıdan ya da yukarıdan kapıyı yarım açabilirsiniz. Tavan yüksekliği harika. Yan eşya koyma bölümleri yeterli büyüklükte. Tavan eşya koyma bölümü sarkıp rahatsız etmiyor. Dış Bağlantı parçaları fosforlu. Poller güçlendirilşmiş fiber. Sıradan fiber glass değil. Yağmur dayanımı yüksek bir çadır için en azından alüminyum pol kalitesine yakın iş yapar diye tahmin ediyorum. Çift bagaj, çift girişli. Bir girişe buzluk çantalarınız vb koyarken diğer kapıdan giriş yapıp ayakkabılarınızı koyabilirsiniz. Altına branda sipariş etmeyi unutmayın. Ben 3x4 metre sipariş ettim ürüne göre kestireceğim.

  - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Beğendim

  Kurulumu gayet kolay 4 yaşında oğlum ile zorlanmadan kurduk. Sadece 1 kere kullandık. Hava alması güzel sağlam bir ürüne benziyor tavsiye ederim

  OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • evde kurdum

  Tecrübesi olmayan biri için kurulum açıklamaları yeterli değil, youtubedan vidyolar indirerek kurabildim. Türkçe kılavuzda yok içinde bence bir eksiklik. Aslında çok kolay tek kişi rahatlıkla kurabilir. Çadır kaliteli. Bu çadırı almakla doğru karar verdiğimi düşünüyorum.

  İstanbul - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (6)

 • kalite

  Zaten marka olarak kendini dünya çapında kanıtlamış. içi oldukça geniş.çanta ve diğer eşyalarınızı düşündüğünüzde aslında tam üç kisilik.Bu yaz oldukca keyifli bir tatil geçirdik.iki üç kez kaldığınızda zaten fiyatını amorti ediyor.düşünmeden tavsiye ederim.

  GEBZE - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Ölçülere Dikkat

  Çadırın kalitesine diyecek laf yok.Oldukça kaliteli bir ürün.Ancak bu çadırın ideali 3 kişidir.Aynı ebatta başka marka çadıra (birisi 5 yaşında çocuk) 4 kişi zor sığdık.4 kişilik çadır alacaklara minumum 240*220 ebatlarını öneririm. Daha rahat edeceklerdir.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (6)

 • Kaliteli çadır

  Çadır çok güzel.Zaten Husky çadırlar çok kaliteli.Bu ürünün genişliğide çok iyi bende çok araştırdım alırken.Tavsiye ederim.

  - Nevşehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (3)

 • Beğendim..

  Aldığım ilk çadır, yaz aylarında balık avında kamp yaparken kullanmak için aldım, evde kurmayı denedim son derece basit tek kişi zorlanmadan kurabilir. kaliteli bir ürün gibi görünüyor umarım dışarda sorun çıkarmaz..

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (5)

 • mükemmel ötesi

  bu çadırı 5yıl önce hb dan almıştım. geçen sürede 5 yıl baoyunca 3 mevsim hiç yolda bırakmadı. en büyük artısı çabuk kurulması ve uğraştırmaması. normalde 3mevsimlik çadırlarda poller(uzun demirler) çadırın üst katmanının deliklerinden geçirilerek kurulur. bu hayli zahmetli bir iştir.2 kişi olmadan kurmak çok zordur. bunu tek elinizle kurabilirsiniz. polleri açtıktan sonra alt katman olan fileli lısmın 4 köeşinden çaprazlama x çeklinde geçirirsiniz ve kancalarını bu çapraz demire tutturursunuz. yağmurdan konuyan üst katmanı ise üstüne atar ve kelepçelerden bağlarsınız. iki bagajlı sistemi olsun, terlemeye engel olan çift katman olsun daha sayamayacağım özellikleriyle eşi bulunmaz bir ürün. Husky bu işlerde bir numaradır zaten. husky fighterımı kışın, bunu ise diğer 3 mevsim kullanmaktayım.

  MELİKGAZİ - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (26) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (10)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN