İmpo Dalgıç Pompası Fiyatları

Dağlık veya kuru alanlarda su çok derin kalabiliyor. Bu derin suya ulaşmak, özellikle temiz içme suyuna ihtiyacınız varsa zor olabiliyor. Bu zorluğu kolaya çevirmek için mevcut olan yüzey pompaları 7,5 metre aşağıya inebilir, ancak İmpo dalgıç pompaları 122 metre derinliğe kadar inmenize izin veriyor. Bu rakamın ifade ettiği değer sayesinde etkili bir dalgıç pompa sistemi ile bir kuyu kaynağından kullanılabilmek adına suya kolaylıkla erişilebiliyor. Bu anlamda temiz suya en kısa yoldan ulaşabilmek adına çok sayıda İmpo Dalgıç Pompası bulunuyor. İhtiyacınızı giderebilecek özelliklere sahip bir model için İmpo Dalgıç Pompası Fiyatları dâhilinde bir inceleme yapabilir ve en ideal tercihi hayata geçirebilirsiniz.

Güçlü Deşarj Oranı ve Şamandıra Anahtarı ile Temiz Suya Kısa Sürede Ulaşın

Deşarj Oranı, pompanın dakika veya saat başına sağlayabileceği su miktarının ölçümüdür. Dakikada galon (GPM) olarak ölçülen pompanın güç seviyesini belirliyor. Ayrıca onu ne kadar aşağıya daldırmak isteyeceğinizi gösteriyor. Su pompalayan derin bir kuyudaki pompanın dakikada 20 ila 30 galonluk bir boşaltma hızına ihtiyacı oluyor. Ancak, su basmış bir bodrumunuz varsa ve suyu bir basınç tankına pompalamak istiyorsanız, saatte 2000 galonluk boşaltma oranına sahip dalgıç pompası gerekiyor.

Bir diğer önemli husus, pompanın bir şamandıra anahtarına sahip olup olmadığıdır. Kuyudaki su seviyesinin bir gecede veya birkaç gün içinde düşeceğini düşünüyorsanız, etrafında su olmadığında şamandıralı şalter kullanmak daha faydalı olur. Bu, içinden su geçmeden çalıştığında pompaya verilebilecek hasarı önlüyor. Bazı modeller, su seviyesi yükseldiğinde tekrar açılacak şekilde anahtarı ayarlamanıza izin veriyor. Şamandıra anahtarlı dalgıç pompalar, su seviyesini bağımsız olarak değerlendirme kabiliyetleri nedeniyle çok yönlülük sağlıyor.

Geniş Fayda İçeriğiyle Sorunsuz Kullanıma Hazır Olun

  • Dayanıklılık: İç parçalar, bozulmaması için güvenli bir şekilde muhafaza ediliyor. Tipik olarak, 27 ila 91 metre arasında kullanılıyor. Periyodik olarak kontrol ediliyor ve bakımı yapılırsa uzun süreler kullanılabiliyor.
  • Hazırlama:  Kuyu pompaları, standart bir pompaya göre zaten suya batırılmış olduğundan doldurulmaya gerek bırakmıyor. Ayrıca, pompanın içine çok fazla hava ve gaz girdiğinde kavitasyon ile ilgili sorun yaşatmıyor.
  • Verimlilik: Suyu yukarı itmek için merkezkaç kuvveti kullanıyor. Bu durum dalgıç pompalarının, bir jet pompasına kıyasla daha hafif bir mekanik iş yüküne sahip olmasını sağlıyor, bu da onları parçalanmaya daha az eğilimli hale getiriyor.
  • Derinlik Aralığı: Sığ dalgıç pompası 7,5 metreden daha az olan derinlikler için kullanılıyor. Derin dalgıç pompaları, 27 ila 91 metre veya daha fazla derinlikte tercih ediliyor.
  • Gürültü: Yer üstü pompalarına kıyasla İmpo dalgıç pompaları yeraltında çalışıyor ve genellikle duyulamıyor veya görülemiyorlar.

İmpo dalgıç pompasını nasıl çalıştırabilirim?

Suya batırabilir ve su seviyesinin yeterli olup olmadığını belirlemek için bir şamandıralı anahtar kullanabilirsiniz. Şamandıralı şalter suyu algıladığında motor devreye girer ve pervanelerin dışarı atarak devraldığı pompayı emmeye başlar. Sırayla anahtar şamandırası suyu algılar ve gerekli seviyeye ulaştığında pompayı çalıştırır, böylece motoru harekete geçirebilirsiniz.

Dalgıç pompasını saatlerce kesintisiz şekilde ve ideal performansta çalıştırabilir miyim?

Su kaynağı güvenilir olduğu sürece bunu yapabilirsiniz. Aksi durumda hasar ortaya çıkabilir. Bu nedenle motoru bozmadan çalıştırmak için her zaman yeterli seviyede olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca İmpo dalgıç pompalarında genellikle her pompa türü için ideal su seviyesi belirtiliyor.

Dalgıç pompasını tüm yıl boyunca kullanabilir miyim?

Yüksek kalite standartlarına sahip olan İmpo dalgıç pompalarını tüm yıl boyunca kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin çoğu, gerektiğinde soğuması veya ısınması için bir çeşit sıcaklık kontrolü ile birlikte geliyor, böylece motor farklı mevsimlerde aşırı sıcaklıklardan etkilenmiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İmpo Dalgıç Pompası Fiyatları

326 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 326 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/452384/60003739/impo