Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İmpulse A4 Fotokopi Kağıdı 80 gr 5'li kutu (2500 adet)

İmpulse
1.499,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483643/15117/80327224
İmpulse A4 Fotokopi Kağıdı 80 gr 5'li kutu (2500 adet)


Kırtasiye, eğitim kurumları ve iş yerlerinde en çok tüketilen ürünlerden biri olan A4 kâğıdı, kaliteli hammaddesi sayesinde hemen fark edilebiliyor. İster fotokopi makinesinde kullanın, isterseniz de not almak ya da dilekçe yazmak için kullanın, Impulse A4 fotokopi kağıdı tatmin edici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Ekolojik etikete sahip fotokopi kâğıtları doğa dostu özelliklerle üretilmektedir. Bu sayede çevre duyarlılığı gösteren kullanıcıların da beğenisini kazanan kâğıtlar geri dönüşüm aracılığıyla tekrar kullanılabilir hale gelir. Kullanılan hamurun modern tesislerde pürüzsüz hale getirilmesiyle elde edilen yüzey aracılığıyla dolma kalem, uçlu kalem ya da tükenmez kalem gibi yazı gereçleriyle sorunsuz bir şekilde el yazınızı kullanabilirsiniz. Kalem uçlarının engellerle karşılaşmasını önleyen düz yüzey yardımıyla aynı zamanda lazerli ya mürekkepli yazıcılarda kullanabileceğiniz A4 kâğıtlara da sahip olursunuz.

A4 Kâğıdı

Impulse markalı 5'li kutu içerisinde yer alan toplamda 2500 kâğıt sayesinde kırtasiyenizdeki makineler için uzun süre kullanabileceğiniz fotokopi malzemesi elde edersiniz.
Dijital baskıya uygun A4 fotokopi kâğıtları beyaz yüzeyleri ile müsvedde, baskı, çizim gibi farklı amaçlar için kullanılabilmeye uygundur.
Impulse fotokopi kâğıtlarının standart kalınlıkları sayesinde diğer yüzeyde mürekkep yansıması ortaya çıkmaz.
Homojen yapılı A4 kâğıtlar kusursuz bir şekilde baskı, çıktı ve fotokopi alabilmenizi mümkün kılar.

Teknik Özellikler

Kutu Sayısı: 5
Toplam Kâğıt Sayısı: 2500
Kâğıt Gramajı: 80 gr
Kâğıt Kalitesi: B

Ofis İhtiyaçlarını Karşılayan Marka

Evrak işlemleri, belge çoğaltma ya da yazdırma gibi işlemlerde değerlendirebileceğiniz kâğıtlar sayesinde iş süreçlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz. Impulse kâğıtlar kırışmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklı olmaları sayesinde kullanıcı memnuniyeti yaratır. Impulse markası dünya genelinde kullanılan fotokopi kâğıtları üreterek ofis ortamları ya da kişisel kırtasiye ihtiyaçları için pratik çözümler sunar.

Günlük kullanımda ofisinizin en çok ihtiyaç duyulan ürünü olan İmpulse A4 Fotokopi Kağıdı kalitesi ile en çok tercih edilen kağıt markalarından biridir. Gelişen teknoloji ile günümüzün her anında dijital baskı teknolojileri ile işlerimizi halletmeye çalışırız. Bu durum ise bizi sürekli elimizin altında kağıt bulundurma ihtiyacına yönlendirir. Fotokopi kağıdı fiyatları incelenirken, en ucuz kağıtlardan ziyade kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tercih etmek, uzun vadede daha hesaplı olacaktır. 80 gr Impulse A4 fotokopi kağıdı, günlük çok yönlü tüm ofis ihtiyaçları için rahatlıkla kullanılabilir. Homojen yüzeyi sayesinde optimum baskı alınmasını sağlar. İmpulse A4 Fotokopi Kağıdı yüksek baskı kalitesi sayesinde her türlü fotokopi makinesi, inkjet yazıcı, lazer yazıcı ve faks makinelerinde en iyi sonucu verir. Kartuş kullanımınızı ve kağıt sıkıştırmalarını minimuma indirirken çift taraflı çekimlerde sorunsuz olarak kullanılabilirsiniz.
İmpulse A4 Fotokopi Kağıdı ofiste ya da evde mürekkep püskürtmeli ve lazer yazıcılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Günlük baskı, e-posta, faks ve genel ofis iç kullanımı için mükemmeldir. Bu kağıdın üretiminde klorsuz hamur kullanılmıştır ve çevre dostu elementler içerir.

Uygulama Alanları:

Fotokopi, dijital baskı, kitap, yazı, evrak, kişisel kullanım vb.

Kullanım ve Depolama:

Orijinal ambalajı açılmadan önce kağıt, ortam şartlarına uyum sağlayabilmesi için makine ile aynı ortamda bulundurulmalıdır.
Yüksek sıcaklık, nem, toz, ısı gibi etkenlerden uzakta muhafaza edilmelidir.
Ürünler kullanım zamanına kadar ambalajından çıkarılmamalıdır.

Ürün Özellikleri:

- Gramaj: 80
- Beyazlık Değeri (CIE) – 161
- Kalınlık: 105 mikron
- Pürüzsüzlük - 200
- Opasite (%) – 91
- Sertlik – 155

Kağıt Gramajı 80 gr
Fotokopi Kağıt Tipi Beyaz Fotokopi Kağıtları
Kağıt Kalitesi B
Sayfa Sayısı 500 - 999 Sayfa
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000HRQKS
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön