Indesit Bulaşık Makineleri

Teknoloji ilerlemeye başladıktan sonra, artık evlerde geçmiş dönemlerde uzun süreler boyunca yapmak zorunda kaldığınız işleri tahmin ettiğinizden de kısa sürede yapma imkanına eriştiniz. Şimdilerde evlerinizde olmazsa olmaz denilen aletlerin başında hiç şüphesiz ki bulaşık makineleri geliyor.

Indesit Bulaşık Makinesi

Farklı modellere ve özelliklere sahip bulaşık makinesi çeşitleri içinde Indesit bulaşık makineleri, en fazla beğenilen ve tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Kaliteli modeller arasından yapacağınız seçimler sayesinde, bulaşık yıkamak artık sizler için daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelmeye başlıyor.

Indesit bulaşık makinesini edindikten sonra, size en yakında bulunan yetkili servis ile iletişime geçerek makinenin kurulumunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında bir servisin gelerek ürünü açması sonrasında bulaşık makinesi garanti kapsamı dışına alınacak ve ilerleyen dönemlerde meydana gelecek aksaklıklarda kişiler tamir ya da bakım ücretlerini kendileri ödemek zorunda kalacaklardır.

Indesit Bulaşık Makinesi Fiyatları

Markanın modellerinin her birinin fiyatları arasında meydana gelen değişimler, modellerin özelliklerine bağlı olarak ortaya çıkar. İhtiyacınıza yönelik bulaşık makineleri arasından seçim yaparken, mümkün olduğu kadar kendi isteklerinizi karşılayacak modeller arasından tercihlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakmayı başaran Indesit bulaşık makinesi modellerinin en yenilerini inceledikten sonra diğer modeller ile fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Mutfakta en fazla kullanılan elektrikli cihazlar arasında yer alan bulaşık makinesi sayesinde, mutfağınızda artık dağınıklık gibi bir sorun meydana gelmeyecektir. Kirlenen mutfak eşyalarınızı hızlı bir şekilde bulaşık makinesine atabilir, sonrasında da tek tuşla kirlenmiş olan bu parçaları kolaylıkla temizleme imkanına erişebilirsiniz. Üstelik bulaşıklar yıkanırken siz de istediğiniz diğer işleri sorun yaşamadan yapabilir, böylece vaktinizi kendinize harcayabilirsiniz.

Indesit Bulaşık Makinesi Modelleri

Bulaşık makineleri, mutfakta sıklıkla kullanılan parçaların çok daha ekonomik ve temiz bir şekilde yıkanmasını sağlar. Indesit markalı bulaşık makinelerinin en önemli özelliklerinin başında ise estetik görüntüsü gelir. Böylece özellikle de modern tarzda hazırlanmış olan mutfaklar, bu bulaşık makinesi ile istenilen görünümü de kolaylıkla elde eder.

Lift Up sepet sistemi sayesinde artık büyük parçaları bulaşık makinesinde yıkamanız hiç olmadığı kadar kolaylaşır. Bulaşık makinelerinin modellerinin en büyük özelliklerinden bir diğeri ise A+ enerji sınıfına mensup olmasıdır. Yani diğer modellere oranla makine kullanılırken elektrik ve su faturası artmaz, aksine hesaplı bir şekilde bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinin genel olarak su tüketimi ise 11 litre civarındadır. Düşük ses seviyesi olan bulaşık makinesi modellerinin içerisinde 5 farklı program bulunur. Bu programlar arasından en uygununu seçtikten sonra kolaylıkla bulaşık makinenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Indesit Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Genel olarak Indesit bulaşık makineleri tüketicilerin büyük bir beğeni ile kullandıkları makineler arasında yer alır. Fiyat – performans bakımından kullanıcılara istediklerini veren markaların başında gelmesinden dolayı, bulaşık makinelerini satın alan kişiler çok uzun süreler boyunca makinelerini herhangi bir sorun yaşamadan kullanırlar. Bulaşık makinesi modelleri A+ enerji sınıfında olduğundan, kullanımı herhangi bir soruna neden olmaz. Ayrıca makinelerin iç kısmı da oldukça geniştir. 13 kişilik yemek takımı kapasitesine sahip olan bulaşık makineleri, istenildiği zaman sorunsuzca kullanıma uygundur. 5 farklı yıkama programına sahip olmalarından ötürü o an hangi yıkama programına ihtiyaç duyuluyorsa seçim çok daha rahat bir şekilde yapılabilir.

51 db ses seviyesi sayesinde bulaşık makinesi kullanılırken herhangi bir rahatsız edici ses ile karşılaşılmayacak, kısa sürede bulaşıklar yıkanmış olacaktır. Ürünün kapınıza kadar sorunsuzca gelmesinin ardından ise kısa bir zaman dilimi içerisinde kurulum işlemleri yapılır.

Indesit Bulaşık Makinesi Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Indesit
  2. Siemens
  3. Arçelik
  4. Bosch
  5. Hotpoint Ariston
  6. Electrolux
  7. Profilo
  8. Samsung
  9. Vestel
  10. Altus
  11. Beko
  12. Grundig
  13. Hoover
  14. LG
  15. Regal
  16. Öztiryakiler
  17. Franke
  18. AEG
  19. Miele
  20. Teka
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Şekli
  1. Solo
 5. Program Sayısı
 6. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 7. Enerji Sınıfı
 8. Ses Seviyesi (db)
 9. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 10. Su Tüketimi (lt/program)
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka Indesit
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
BAŞA DÖN