İndesit Derin Dondurucular

Buzdolaplarının içinde yer alan dondurucu kabinlerin hacmi, gündelik kullanım ihtiyacınıza göre belirlendiği için, et ürünleri ve sebze gibi gıdaları yerleştirdiğinizde buzluk kısmı kolaylıkla dolar. Buzdolabı dondurucu bölümleri küçük alanlar sunduğu için, kış mevsiminde et ve sebze saklamak son derece zordur. Indesit derin dondurucular, geniş depolama alanları ile kışlık gıda stok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılar.

Indesit Derin Dondurucu

Indesit derin dondurucu ile, gıdalarınızı gönül rahatlığı ile muhafaza ederek, et, balık, sebze ve meyve gibi besinleri uzun süreler boyunca ilk günkü tazeliğinde saklayabilirsiniz. Mekanik kontrol özelliği sayesinde dondurucu içinde kalan gıdalar en optimum derecelerde stabil olarak muhafaza edilebilir. Geniş iç hacim sunan modelleri ile, büyük parçalı et ve balığı yekpare olarak yerleştirebilirsiniz.

Ürünlerin statik derin dondurma imkanı ile gıdalarınızın uzun süre eksi derecelerde ve aynı soğuklukta kalması sağlanır. Otomatik uyarı sistemi sayesinde, cihaz sesli uyarı verir. Bu sayede, elektrik kesintisi ve dondurucunun kapağının açık kalması durumlarına bağlı olarak yaşanan ısınmalar önlenebilmiş olur. Ayrıca, halk arasında şoklama olarak da bilinen yoğun dondurma fonksiyonu ile gıdalar tazeliğini ve özelliğini kaybetmeden, kısa sürede dondurularak uzun müddet saklanabilir.

Indesit Derin Dondurucu Fiyatları

Tam anlamıyla fiyat performans ürünü olan Indesit derin dondurucular, makul fiyat aralığında ve farklı model seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Yalın tasarımı ve minimal çizgileri ile oldukça şık ve dekoratif olan derin dondurucular, uygun fiyat seçenekleri ile göz dolduruyor. Mekanik kontrol paneli ve sade tasarımı, fiyatın uygun seviyelerde olmasını sağlayan en önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Indesit derin dondurucu, 40 desibel civarı motor sesi ile son derece sessiz bir şekilde çalışıyor. Hızlı dondurma seçenekleri, elektrik tasarrufu sağlayan yeni nesil soğutma teknolojisi ve fonksiyonelliği ürünün ön plana çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Indesit Derin Dondurucu Yorumları

A+ model ürünleri ile ekonomik kullanıma imkan tanıyan Indesit dondurucular, düşük desibel ile çalışan yeni nesil motorları ile müşterilerin beğenisini kazanıyor. Kullanıcı yorumlarında en çok öne çıkan özelliklerin başında ürünün pratik kurulumu, sessiz olması ve estetik görüntüye sahip olması yer alıyor. Yetkili servisin zamanında kurulum ve montaj hizmeti sunması da kullanıcıların üzerinde durduğu konular arasında bulunuyor.

Geniş iç hacmi, çekmecelerin son derece pratik olması, parlak aydınlatma özelliği Indesit derin dondurucu modellerinin kullanıcılarına sağladığı ergonomik detaylar olarak gözüküyor. Özellikle kış mevsimi için stok yapan kullanıcılar, ürünün fonksiyonel çekmecelerini ve derin saklama haznelerini beğeniyorlar. Indesit derin dondurucular için kullanılan malzemelerin kalitesi ve işçilik de kullanıcılar tarafından fazlası ile takdir ediliyor.

Indesit Derin Dondurucu Modelleri

Markanın, uzun tasarıma sahip geniş iç hacimli ve blok tipi çekmeceli modellerinin yanı sıra, sandık tipi olarak bilinen ufak çekmeceli modelleri de yer alıyor. Çekmeceli modeller, gıdaları farklı raflarda saklama seçeneği sunması ve daha az karlanma yapması nedeni ile kış aylarında gıda stoğu yapmak isteyen kullanıcıların ilgisini çeken derin dondurucular arasında bulunuyor. Ayrıca, buzdolabına benzeyen uzun tasarımı mutfak dekorasyonuna son derece uyumlu bir görüntü sunuyor.

Sandık tipi Indesit derin dondurucu modelleri, sadece mutfakta değil; depo, kiler ve balkon gibi alanlarda da uzun çekmeceli modellere oranla kendine daha rahat yer buluyor. Genelde küçük hacimli olmalarından dolayı daha az yer kaplıyorlar. Çok büyük hacimli gıdaların daha rahat muhafaza edilebilmesi, yüksek izolasyon ve yekpare alan imkanı sandıklı modelleri de en az çekmeceli olanlar kadar cazip hale getiriyor.

Indesit Derin Dondurucu Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Indesit
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Liebherr
  5. Şenocak
  6. Electrolux
  7. Simfer
  8. Arçelik
  9. Beko
  10. Hoover
  11. Sunny
  12. AEG
  13. Regal
  14. Delta
  15. Vestel
  16. Hotpoint Ariston
  17. Siemens
  18. Bosch
  19. Grundig
  20. Profilo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Dondurucu Özelliği
 5. Enerji Sınıfı
 6. Dondurucu Tipi
 7. Toplam Hacim (lt)
 8. Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
 9. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka Indesit
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN