INOVAXİS
Inovaxis Inv-100 Sport 2017 iPhone & Android (Samsung - LG -HTC - Sony ve Universal) Uyumlu Buletooth Kulaklık

Inovaxis Inv-100 Sport 2017 iPhone & Android (Samsung - LG -HTC - Sony ve Universal) Uyumlu Buletooth Kulaklık

INOVAXİS
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
helal olsun 15 Şubat 2016, Pazartesi
kırmızı rengini ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. neredeyse 3 yıldır vazgeçemediğim bir ürün. bir tanesini kaybedince yenisini aldım. Ses kalitesi kıyaslanır gibi değil. Spor yapanların veya araç kullanıcılarının vazgeçemeyeği bir birşey bu. harbiden kalite !!! Tebrikler HB, INV-100 sana çok yakışıyor. devamını göster devamını gizle
Ç***** S***** Tüm Yorumlar (14)
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

Inovaxis Inv-100 Sport 2017 iPhone & Android (Samsung - LG -HTC - Sony ve Universal) Uyumlu Buletooth Kulaklık

Inv-100 Sport 2017 İle Ayrıcalığı Hisset, Tak Boynuna, Tarzını Konuştur !
Türkiye'de Binlerce Adet Satılan, Bluetooth Anlayışını Baştan Sona Değiştiren, En Üst Seviyede Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Bir Ürün:
Inovaxıs Inv - 100 Sport 2017 Bir Bluetooth Kulaklıktan Çok Daha Fazlası ... Hem İşlevsel Hem Yeni Bir Tarz
(Adınıza Faturalı Ve 2 Yıl Garantilidir)
Inovaxıs Inv-100 Resmi Şekilde İthal Edilmiş Olup, Yasal Prosedürlere Harfiyen Uygundur. Garanti Belgesinde Ve Türkçe Kullanma Kılavuzunda Gerekli Bilgiler Mevcuttur. Satışından İtibaren 2 Yıl Boyunca Garantisi Devam Edecektir
Inv-100 Sport 2017 %100 Orijinal Üründür Inovaxıs Türkiye'de Kurumsal Olarak Temsil Edilen Tescilli Bir Markadır.
( Not: Ürünümüzün Piyasada Çok Sayıda Kopyası Ve Başka İsimler İle Taklitleri Mevcuttur. Batarya Kalitesi Ve Ses Performansı Olarak Inv-100 İle İlgisi Olmayan Bu Ürünler Sadece Şeklen Inv-100'ün Taklididir. Inv-100 Sport 2017'nin Kontrol Paneli Kablo Üzerinde Son Derece İnce Ve Şık Bir Parçadan İbarettir. Alacağınız Ürünün Gerekli Servis Prosedürünü Tamamlamış Olmasına Ve Bakanlık İzinlerine Sahip Olmasına Dikkat Ediniz ! Aksi Halde Almış Olduğunuz Kopya Ürün Sağlığınıza Doğrudan Bir Tehdit Oluşturabileceği Gibi Satın Aldığınız Ürüne 2 Yıl Garanti Durumu Mümkün Olmayabilecektir. Bu Tür Durumlarda, Arızalanan Ürününüz Kullanıcı Hatası Denilerek Tarafınıza Geri İade Edilebilecektir.)
Özellikler:
2 Cihaz İle Eşleşme,
Apple Cihazlarda Ekranda Batarya Durumu Göstergesi,
Bluetooth İle Müzik Dinleme Ve Telefon Görüşmesi (Bir Bluetooth Kulaklıktan Bu Kalitede Ve Yüksek Ses Seviyesinde Müzik Dinleyebildiğinize İnanamayacaksınız.)
Sadece Kablodan Oluşan Üstün Tasarım
Dsp Teknolojisi İle Gürültü Azaltma
Kulaklıktan Kontrol Mekanizması İle Multimedya Yönetimi
5 Saat Konuşma Süresi, 180 Saat Standby Süresi
(Inv-100 Sport 2017 Standart Bir Kullanıcının 2-3 Gün Rahatlıkla Kullanabileceği Bir Batarya Ömrüne Sahiptir. Ancak Aralıksız 4,5 - 5 Saat Müzik Dinlendiğinde Veya Telefon Görüşmesi Yapıldığında Bataryanız Doluma İhtiyaç Duyacaktır. 1 Saat Gibi Bir Sürede Bataryanızı Doldurmanız Mümkündür. Bu Batarya Ömrü, Harici Bir Bluetooth Aygıtına İhtiyaç Duyulmadan Tamamen Cihaz Donanımına Gömülü Olacak Kadar Küçük Ve Yüksek Kapasiteli Enerji Depoları İle Sağlanmıştır. Bu Estetik Ve Kalite Dengesi Uyumuna Bir Bluetooth Kulaklık İçin En İleri Teknoloji Kullanılarak Ulaşılabilmiştir.)

Operatıon Frequnency:2.402-2.48ghz
Supported Profile:Hsp,Hfp,A2dp1.2,Avrcp1.4
Mıcro Usb Üzerinden Şarj Olma
10 Gr Ağırlık
Bluetooth V3.0 Teknolojisi
10 Metre Çekim Mesafesi
6 Dilde Sesli Uyarı Seçeneği
Sesli Olarak Batarya Seviyesini Kontrol Edebilme Özelliği
Garanti Ve İade Şartları:
Ürünümüz 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesinde Belirtilen Firma Adresine Mng Ve Sürat Kargo İle Gönderilebilir. Çok Düşük Bir İhtimal De Olsa Yeni Ürünlerde Arıza Çıkması Durumunda Servis Tarafından Yenisi İle Derhal Birebir Değişim Yapılır. Şayet Herhangi Bir Arıza Bulunmaksızın Tüketici Tarafından Ürün İadesi Yapılmak İstenirse Ürün Üzerinde, Ambalajında, Etiketlerinde Herhangi Bir Deformasyon, Kullanılmış Ürün Olduğuna Dair Emareler Bulunması Halinde Firmamızca İade Onayı Verilmeyecektir.

Faturalı, Garanti Belgeli, Bakanlıktan Satış Sonrası Hizmet Yeterlik Belgesi İle İzinli %100 Güvenli - Orijinal Üründür Taklitleri İle Karıştırmayınız! Inovaxıs Inv-100 Sport 2017 2 Yıl Garantilidir -Kablosuz Erişim Sağlar. Araç Kullanırken, Spor Yaparken Veya Günlük Hayatta Şık Bir Aksesuar Olarak Kullanabilirsiniz. -Bluetooth Kulaklıkların Cep Telefonlarının İnsan Vücudunda Oluşturduğu Olumsuz Etkileri %1'e Kadar İndirebildikleri Bilimsel Olarak Kanıtlanmıştır. Bunun İçin Görüşme Esnasında Cep Telefonuna Temas Etmemek, Blurtooth Kulaklık İle Görüşme Yapmak Yeterlidir.

-Inv-100 Sport 2017'de Herhangi Bir Ek Bluetooth Aparatı Mevcut Değildir, Bütün Entegre Ve Bataryalar En Güvenli Şekilde Kulaklık Ve Kontrol Paneli İçine Gömlüdür. -Bluetooth Destekleyen Herhangi İki Cihazla Veya İki Telefonla Aynı Anda Sorunsuz Eşleşebilir -Bir Bluetooth Cihazının Sağlayamayacağı Yüksek Ses Kalitesinde Stereo Müzik Dinleme İmkanı Sunar -Kulaklık Arkasında Bulunan Kapağın Altındaki Mıcro Usb Şarj Girişinden Şarj Edilerek Kullanılır.

Ek Olarak:
-2,402- 2,48 Ghz Operasyon Frekansını Kullanan Cihazımız Hsp, Hfp, A2dp1.2, Avrcp1.4 Desteği Sunmaktadır -4,5 Saat Müzik Dinleme, 5 Saat Konuşma İmkanı Sunmaktadır -Yumuşak Ve Dayanıklı Flat Kablo İle Boyuna Asılarak Kullanılmaktadır -Kırmızı Ve Mavi Renk Seçeneği İle Çok Hafif Ve Kullanışlı Bir Bluetooth Kulaklık Olmasının Yanı Sıra Hem Klasik Hem De Spor Giyimde Çok Şık Bir Aksesuar Olarak Görünmektedir. I
2 Yıl Garantilidir! Ürünü Teslim Aldıktan Sonra En Ufak Bir Arıza Tespit Ederseniz Hemen İade Edebilirsiniz.Güvenle Sipariş Verebilirsiniz.

Inv-100 Sport 2017 Hayatınızı Hem Kolaylaştırır Hem Korur İster Stereo Müzik Dinleyin, İster Telefon Görüşmesi Yapın.
Dikkat! Önemli Hatırlatma:
1. Bluetooth Kulaklıkların İthalatı Ve Satışı Bakanlık İznine Ve Tse Standartlarına Tabidir.
2. Bluetooth Kulaklıklar En Az 2 Yıl Garanti Kapsamında Satılmalıdır.
3. Ürün Aksamları İnsan Sağlığına Zarar Vermeyecek Nitelikte Olmalıdır. Aksi Halde Ciddi Sorunlara Sebebiyet Verebilirler.
4. İlgili Yönetmeliklere Göre Ürün Kutusu Üzerinde İthalatçı Firma Bilgileri Ve İletişim Kanalları Açık Şekilde Belirtilmelidir.
5. Kutu İçinde Türkçe Kullanım Kılavuzu Bulunmalıdır.
6. Kutu İçinde Tse Onaylı Teknik Servisi Ve Kargo Adresini İhtiva Eden, Tüketicinin Haklarını Açıkca Belirten Bir Garanti Belgesi Olmalıdır. Bu Maddelerden Birini Veya Birkaçını Haiz Olmayan Ürünlerden Hem Sağlığınız Hem De Maddi Çıkarlarınız İçin Kaçınmanızı Tavsiye Ederiz. Inovaxıs Bluetooth Kulaklıklar Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi İle İthal Edilmiş Olup Yasal Prosedüre Harfiyen Uygundur. Bütün Yasal Süreçleri Tamamlayarak Resmi Evrakları Haiz Şekilde Tüketiciye Sunulmaktadır. Bluetooth Kulaklık Alırken Mağdur Olmamak Adına Hiçbir Beyana Güvenmeyerek Ürünün Bakanlık Ve Tse Süreçlerinden Geçmiş Olmasına,İthalatçısının Kutu Üzerinde Açıkça Belirtilmiş Olmasına, Türkçe Kullanım Kılavuzunun Ve Teknik Servisini Belirten Garanti Belgesinin Bulunmasına Dikkat Ediniz!

Inovaxıs Inv-100 Sport 2017 Taklitleri İle Kıyaslanamaz Çift Cihaz İle Aynı Anda Eşleşir Net Bir Görüşme İmkanı Sunar Ve Üst Seviye Ses Kalitesinde Müzik Dinlemenizi Sağlar Üstün Teknolojisi Sayesinde Bütün Elektronik Parçalar Ve Bataryalar En Küçük Şekilde Üretilerek Kulaklıklar Ve Kontrol Paneli İçine Gömülmüştür. Bu Sebeple Kablo Üzerinde (3,6 X 0,5 X 0,5 Cm Ebatında) Yokmuş Gibi,Gayet Küçük Ve Kibar Bir Kontrol Paneli Vardır. Kablo Üzerinde Kontrol Paneli Adı Altında Fazladan Ve Oldukça Büyük Bir Bluetooth Cihazı Taşıyan Taklit Ürünlerle Karıştırmayınız. Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi İle İthal Edilmiştir Ve Yasal Prosedüre Harfiyen Uygundur. Güvenle Alın, Keyifle Kullanın Kapalı Kutu, Adınıza Faturalı, 2 Yıl Garantili
Kutu İçeriği:
- Bir Adet Inv-100 Sport 2017
- Bir Adet Mıcro Usb Kablo
- Farklı Ebat Ve Renkte Kulakiçi Silikon Pad
- Kulakiçi Silikon Destek Aparatı
- Kullanım Kılavuzu
- Garanti Belgesi

Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Bluetooth Versiyon 4.0
Çift Telefon Desteği Var
Kulaklık Tipi Stereo
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu TELBULINOVAXIS-KRM
Inovaxis Inv-100 Sport 2017 iPhone & Android (Samsung - LG -HTC - Sony ve Universal) Uyumlu Buletooth Kulaklık Yorumları
Tüm yorumları gör (14)
 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Bluetooth görmüyor

  Kargo çok geç geldi onu da geçtim i phone uyumlu diye aldım kılavuzdaki yazılanları aynen yapıyorum eşleşmeyi bırakın telefon görmüyor bile ilk defa buradan aldığım bi üründen memnun kalmadım bu arada telefonum i phone 8

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • DY
  Bluttoth Kulaklik

  Fena degil ben aldim idare eder

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • MS
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Şarj

  iki tane kullandım şarj yeri oynuyor çok çabuk bozuluyor

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • İdare eder...

  Beklentileri çok yüksek tutmamak gerekli bu ürün için. Ürün açıklamalarında abartıldığı kadar mükemmel değil. Batarya 4-5 saat gidiyor, görünümü şık. Ancak ses kalitesi konusunda iddialı değil. Sporda kullanımda çok rahat değil(ürünle beraber verilen tüm silikonları denedim) yine de çok rahat durmuyor sporda kullanımda. Sonuç olarak fiyatına göre idare eder.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • idare eder

  iri yarı kişiler için uygun değil. bana kablosu kısa geldi her ikisini de takamıyorum. ses kalitesi güzel. mıknatıs yok boyunda emanet duruyor. bu paraya başka alternatifler olabilir

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • AK
  güzel ötesi

  yanımdan ayırmıyorum. iyi marka-kaliteli ürün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • SS
  gayet kaliteli

  spor yaparken ve araç kullanırken çok iyi olur. ses harika. firma ilgili...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • AB
  süper

  çooook beğendim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • TS
  ses mükemmel

  kesinlikle tavsiye ederim. fiyatına göre harika

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • AD
  Ürün memnuniyeti

  Açıkcası ilk defa ürün siparişi vermiştim. Ürün kullanmada hata yapmışım iade formu doldurmuştum. İade formundan hemen dakikalar sonra geri döndüler ve yardımcı oldular. Ürün iyi. Kablolu ürünler ile eş değerde hiçbir sorunu yok.Müşteri memnuniyeti konusunda ise çok iyiler. Teşekkürler.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Tüm yorumları gör (14)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN