İpek Mobilya Kanepe Çekyat Fiyatları

Mobilyalar, evlerin düzenini oluşturan ve ortama şıklık katan eşyalardır. Yalnızca evlerde kullanılmakla kalmayan iş yeri, ofis gibi alanlarda da kullanılan ürünler arasındadır. Geniş tasarımları ile sevilerek kullanılan ipek mobilya ürünleri her zevke uyum sağlamayı başarıyor. İpek mobilya kanepe çeşitleri arasında ikili, üçlü, yataklı, köşe takımı, metal modeller yer alıyor. Her alanda kullanıma uyumlu yapıları ile ister oturma odası isterseniz misafir odalarınızda kullanabiliriz. Metal ayak tasarım kanepeleri ise balkon, teras ya da bahçenizde kullanarak dekorasyona şıklık yönünden katkı sağlayabilirsiniz. Geniş odalarınızda majör olarak da bilinen 3’lü kanepeleri, dar odalarınızda ise minör olarak adlandırılan 2’li kanepeleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle mekanın daha rahat kullanılmasını sağlayabilirsiniz. 

İpek Mobilya Kanepe Takımları 

Yeni evlenen çiftlerin, evlerini yenileyerek mobilyasını değiştirmek isteyenlerin en önem verdikleri nokta kanepeleridir. Kaliteli, uzun ömürlü, rahat ve şık kanepeler bireyin memnuniyet seviyesini yükseltir. Mutlu ve huzurlu geçen saatlere mobilyaların da katkısı oldukça fazladır. İpek mobilya kanepe takımı, uzun yıllardan beri güvenle tercih ediliyor. Kaliteli kumaş yapıları ve rahatlığı ile her eve konfor sağlıyor. Kanepe takımı içerisinde 3’lü kanepe, 2’li kanepe ve tekli berjerler yer alıyor. Döşenecek olan odanın genişliğine göre istenen kanepe takımı tercih ediliyor. Geniş renk seçenekleri ile her zevke uyum sağlayan modeller mevcuttur. Kanepe takımları fiyat bakımından da tekli alıma oranla daha avantajlıdır. 

İpek Mobilya Çekyat Fiyatları

Geçmiş yıllardan günümüze kadar uzanan mobilya markaları arasında yer alan ipek mobilya, kaliteli ve güvenilirlikte ilk adrestir. Kendine özel özgün tasarımları ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. İhtiyaç sahibi bireyleri hayran bırakan mobilya modelleri fiyat bakımından da hemen her bütçeye uyumludur. Üretiminde kullanılan malzemelerin gerek kalitesi gerek şıklığı ile fiyatları orantılı biçimdedir. İpek mobilya kanepe modelleri ve fiyatları, kanepenin modeline, ağırlığına, kullanılan kumaşın yapısına, malzemesine ve buna benzer durumlara göre değişiklik gösterir. Artan ve azalan fiyat aralıkları bütçe dostudur. Evlerinizi döşerken mobilyanızın kaliteli olmasını istiyorsanız markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. İpek kanepe modelleri ve fiyatları arasından bütçenize ve zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. 

Kanepelerden farklı işlevde olan, gerektiğinde yatak olabilen mobilyalar ise çekyat olarak adlandırılır. Genellikle kalabalık ailelerin tercihleri arasında yer alan çekyatlar kullanım bakımından son derece konforlu ve rahattır. Yatak sayısı az geldiğinde çekyatınızı koltuk formundan yatağa dönüştürebilmeniz çok kolay olmaktadır. İpeksi dokunuşu, modern çağa uyumlu yapısı ve uygun fiyatları ile İpek mobilyanın çekyat tasarımları en sevilenler arasındadır. İpek mobilya çekyat modelleri, klasik görünümlerin dışına çıkmak isteyenler için tasarlanıyor. Evlerin duvarlarına ve yer döşemesine uygun tonlarda çekyatlar tercih edilmelidir. Kullanılacak olan ortama girildiği andan itibaren bir bütün olarak göz almalıdır. Daha çok çocuk ve misafir odalarında tercih edilen mobilya çeşididir. Hayalinizdeki çekyatlara İpek Mobilya sayesinde kavuşabilirsiniz. 

İpek Mobilya Üçlü Kanepe Modelleri

Yaklaşık olarak 45 yıldır hizmet sunan ve mobilyalarıyla ön plana çıkan İpek Mobilya markası, çağımıza uygun ürünler tasarlıyor. Son yıllarda daha sık tercih edilen kanepeler arasında daha çok üçlü modeller yer alıyor. Koltuk takımı odasına çok büyük gelen bireyler iki adet üçlü koltuk alarak döşeme yapıyor. İpek mobilya üçlü kanepe modelinde geniş renk seçenekleri ve tasarımları mevcuttur. Yerden yüksek ahşap ayak yapısı ile mobilya kullanımı daha kolay hâle geliyor. Üçlü kanepede iki adet büyük yastık, iki adet kırlent yer alıyor. Kolay silinebilen, leke tutmayan kumaşlar ile kaplanan kanepeler evlerin yanı sıra güzellik merkezlerinin bekleme salonlarında, ofis ve iş yerlerinde de kullanılabiliyor. İpek mobilya 3’lü kanepe modeli ile yaşadığınız mekanı geniş tutabilirsiniz. 

İpek Mobilya İkili Kanepe Modelleri

Üçlü kanepe tasarımlarının yanı sıra daha ufak oda ve evlerde ikili kanepe modelleri tercih ediliyor. İpek mobilya ikili kanepe modelleri ebat bakımından küçük olsa da işlev bakımından büyük bir farka neden olmuyor. İkili modellerin yastıklı ve yastıksız tasarımları mevcuttur. Altı açılan ve istenildiği anda yatak olabilen tasarımları en kullanışlı modellerdendir. İkili kanepeler daha çok oturma odalarında tercih ediliyor. Köşe takımı kullanmayı sevmeyen bireylerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Zengin renk seçenekleri ve fiyatları ile geniş yelpazeye hitap etmeyi başarıyor. Sizler de küçük odalarınızda ikili modelleri kullanabilirsiniz. 

İpek Mobilya Yataklı Kanepe Modelleri

Yataklı kanepeler günümüzde diğer kanepelere oranla daha az kullanılsa da kalabalık ailelerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. İpek mobilyanın tasarımları arasında da yer alan yataklı kanepeler pratik kullan sunar. Oturma esnasında sırtı yaslanan kısım geri doğru açılarak yatak konumuna dönüşür. İpek mobilya yataklı kanepe modeli, çocuk odası dar olan evlerde sıklıkla kullanılır. Mobilyanın yumuşak dokusu adeta kendinizi yatağınızdaymış gibi hissettirir. Yatağa çevirdiğiniz andan itibaren üzerinden hiç kalkmak istemeyeceksiniz. Fiyat bakımından yataksız modellere oranla daha yüksek olsa da bütçeye uyumlu seçeneklerdedir. Modern çağa uygun renk çeşitleri mevcuttur. 

İpek Mobilya Kanepe Modellerinin Özellikleri

Uzun yıllara dayanan müşteri memnuniyeti ile günümüzde adından sıklıkla bahsettiren İpek mobilya, saygın tasarımlara sahiptir. Vintage tasarımlardan modern görünüme kadar geniş kategoride hizmet sunar. Tüm mobilya kategorisinde kendine has özellikleri mevcuttur. Mobilyanın kolu, gövdesi ve ayağında kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerdir. Ahşabın dayanıklılığı kanepenin gövde ve ayak kısmında kendini belli ediyor. İpek mobilya kanepe tasarımlarında kullanılan kumaşların ipeksi dokusu ile yumuşak oturuş sunuyor. Gerektiği zaman yatak olabilen kanepe modelleri de mevcuttur. Uzun yıllar boyu yıpranmadan kullanabileceğiniz ürünlere sahiptir. Evinizin kalitesi için sizler de ipek mobilyayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Silinebilir, leke tutmayan ve güneş ışınlarına karşı solma yapmayan kanepeleri yıllar geçse de ilk günkü yeniliği ile kalacaktır. 

İpek Mobilya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mobilya seçimi ev dekorasyonuna büyük oranda katkı sağlar. Doğru model ve renkte seçim yapmak mobilyanın kullanıldığı ortamı güzelleştirir. Mobilya seçiminde ilk olarak marka hakkında doğru karar verilmesi gerekir. İpek mobilyadan yana seçim yaparak en kaliteli kanepelere sahip olabilirsiniz. Tercih edeceğiniz kanepenin yataklı model olup olmamasına karar verdikten sonra seçim yapmalısınız. Aynı zamanda fiyatların bütçenize uygun aralıklarda olmasına dikkat etmelisiniz. İpek mobilya kanepe fiyatları ihtiyacınızı en uygun aralıklarda karşılayabilecek seviyelerdedir. Satın alma işlemi yapmadan önce ihtiyacınız olan kanepe büyüklüğünü dikkate almalısınız. Buna göre üçlü ya da ikili seçimler yapabilirsiniz. 

İpek Mobilya Kanepelerinin Ebadı Nedir?

İpek mobilya kanepe modellerinde ebatlar üçlü ve ikili tasarımlara göre değişir. Standart aralıklar üçlü kanepede 2.20-87 , ikili kanepede ise ortalama 1.50-80 aralığındadır. 

İpek Mobilya Kanepe Modelleri İstenen Renkte Üretilir mi?

Modern çağa uygun renk seçeneklerinin yanı sıra müşterinin istediği renkte de üretim mevcuttur. İstenilen ölçülerin mobilya firmasına bildirilmesi gerekir.

İpek Mobilya Kanepe Modelleri Hangi Malzemeden Üretilir?

İpek mobilyanın kanepe modellerinde 1.sınıf silinebilen döşemelik kumaş çeşitleri kullanılır. Gövde ve ayaklarında ise genellikle ahşap malzeme yer alır. Bunun yanı sıra metal iskeletli kanepe modelleri de mevcuttur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İpek Mobilya Kanepe Çekyat Fiyatları

39 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Genişlik
Toplam 36 / 39 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?