En Ucuz ve Kaliteli iPhone 6 Kulaklıkları

Üstün özelliklerle tasarlanmış bir iPhone 6 kulaklığı size iPhone 6 kullanmanın keyfini doyasıya yaşatır. Aşina olduğunuz şarkıları iPhone 6 kulaklığı ile dinlemeniz, müziği yeniden keşfettiğiniz hissine kapılmanızı sağlar. Apple tarafından tasarlanan kulak içi kulaklıkları, sevdiğiniz parçaların içinde daha önce dikkatinizi çekmeyen ayrıntıları yakalamanıza olanak tanır. Müziğin içindeki farklı tınıları net bir biçimde ayırt etmenizi sağlayacak kulaklıklar ile şarkıyı ilke defa dinliyormuş hissine kapılmanız şaşırtıcı olmaz.

iPhone 6 Kulaklığı

Uzaktan kumandalı ve mikrofonlu Apple EarPods kulaklık her kulak için iki ayrı sürücü barındırır. Yüksek performanslı woofer ve tweeter sürücüler sesi zengin bir formatta yeniden üretirken ayrıntılı bir duyma ortamı sağlar. iPhone 6 kulaklığı bu özelliği ile tüm müzik türleri için sizi şaşırtacak bir bas tepkisi elde edilmesine imkan verir.

Yumuşak silikon malzemeden tasarlanan kulaklık uçları konforlu ve dengeli uyumu yakalamanız için üç boyutta tasarlanmıştır. Kulağınıza taktığınız andan itibaren duyma kalitesini düşüren dış ortamın gürültüsünü etkin bir biçimde yalıtır ve kulağınızda rahatsızlık hissi duymadan müzik dinlemenizi sağlar. Bu sayede dinlediğiniz şarkıya ya da izlediğiniz videoya tam manasıyla konsantre olmanızı ve kulağınıza iletilen sesi en iyi şekilde duymanızı mümkün kılar.

iPhone 6 kulaklığı ses kalitesini kaybetmeden uzun süreli kullanım sağlamak için tasarlanan çelik gözenek kapakları ile tam koruma sağlar. Paslanmaz özellikteki çelik gözenek kapaklar, kulaklığın içindeki hassas akustik bileşenleri kire ve toza karşı korur. Çıkarılabilir özelliğe sahip kapaklar kolayca temizlenebilir, arzu edilmesi halinde yeni bir kapak takımı ile de değiştirilerek kulaklığın kullanım ömrünü uzatır.

iPhone 6 Kulaklıkları

iPhone 6 kulaklıkları telefonunuza dokunmadan birçok özelliği kulaklık üzerinde yer alan tuşlar aracılığı ile kontrol edebilmenizi olanaklı kılar. Telefon elinizde iken özellikle selfie çekmeye zorlandığınız anlarda kulaklığınız size gereken desteği verir. Kamerayı açtıktan sonra iPhone 6 kulaklığın ses açma ya da kapama tuşuna basmanız halinde telefona dokunmadan fotoğraf çekmeniz olanaklıdır.

iPhone kulaklığınız, telefonunuza gelen bir çağrıyı ekrana dokunma ihtiyacı hissettirmeden kabul etmenize ya da reddetmenize imkan sağlar. Gelen çağrıyı cevaplamak için ortadaki butona bir defa basmak yeterli iken çağırıyı reddetmek için aynı butona bir iki saniye basılı tutup bırakmak kafidir.

Müzik dinlerken bir önceki ya da bir sonraki şarkıya geçiş iPhone 6 kulaklığı ile kolayca sağlanabilir. Bir sonraki şarkıya geçmek için orta butona iki defa hızlı şekilde, şarkının başına ya da bir önceki şarkıya geçmek için orta butona üç defa hızlı şekilde basmak yeterli olur. Şarkıyı dinlerken iki defa ortadaki butona basmanız ve basılı tutmanız hızlı biçimde ileri sarmanızı, üç defa basmanız ve basılı tutmanız şarkıyı geri sarmanızı mümkün hale getirir.

iPhone 6 Kulaklık Fiyatı

Sesi açıp kapatabilmeye, iTunes ya da Quicktime üzerindeki filmleri durdurup oynatabilmeye de imkan veren iPhone 6 kulaklıkları Mac kullanıcıları için de iyi bir alternatif olarak öne çıkar. Desteklenen aygıtlarda sesli notlar kaydedebilmenize de imkan tanıyan iPhone 6 kulaklıkları vereceğiniz paranın tam karşılığını performans olarak alabilmenizi sağlayacak özellikleri bir arada bulundurur.

Bir mikrofon ve üç tuşlu yapısı ile sağ kulaklık kablosu üzerinde bulunan kumanda kapsülü, sade ve fonksiyonel kullanım için tasarlanmıştır. Kullanım kolaylıkları ile yerinde bir tercih sunan iPhone 6 kulaklıkları gün boyu girilecek her ortamda üstün ses performansına kavuşmanıza imkan sağlar. Apple iPhone 6’nın yanı sıra uyumlu iPod, iPad ve diğer mobil cihazlarda kullanılabilme imkanı veren iPhone 6 kulaklık fiyatı ile de sizi oldukça memnun bırakacaktır.

iPhone 6 Kulaklıkları

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN