iPhone 8 Modelleri ve Çeşitleri

Apple'ın üstün teknolojileriyle donattığı akıllı telefon modellerinden biri olan iPhone 8, benzersiz özellikleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Geniş ekranıyla sınırları tamamen ortadan kaldıran iPhone 8 akıllı telefon, güçlü ekran özellikleri sayesinde ise tüm detayları daha canlı, daha net ve gerçekçi bir şekilde görebilmenize olanak tanıyor. Geniş ve güçlü ekranının yanı sıra ürün, geniş dahili depolama kapasitesi ve RAM özellikleriyle de öne çıkıyor. Verilerinizi güvenle depolayabilmenize olanak tanıyan ürün, aynı anda birden fazla uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilmenize de imkan sağlıyor. 1821 mAh batarya kapasitesine sahip olan Apple iPhone 8 akıllı telefon, gün içerisinde sizi hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor. Sürekli prize bağlı kalma problemini tamamen ortadan kaldıran ürün, hızlı şarj ve kablosuz şarj gibi özellikleriyle de büyük beğeni topluyor.

Apple iPhone 8, güçlü işlemcisi ve yenilikçi işletim sistemi sayesinde performansını en üst seviyelere çıkarıyor. Yeni nesil işlemcisiyle performansını arttıran ve üst düzey verimlilik ve hızlılık sağlayan ürün, Apple'ın kendine özgü iOS işletim sistemiyle de gücüne güç katıyor. iOS işletim sistemi, hem sizlere yenilikçi uygulamalar sunuyor hem de akıllı telefonunuzun kullanımını daha pratik ve etkili bir hâle getiriyor. Yeni nesil akıllı telefonlardan biri olan iPhone 8, çizilmeye dirençli tasarımı, suya ve toza dayanıklılık özellikleriyle uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlıyor. Yeni nesil kamera özelliklerine sahip olan Apple iPhone 8 cep telefonu, benzersiz fotoğraf kareleri yakalayabilmenize ve oldukça canlı ve net görünümlü videolar çekebilmenize olanak tanıyor. Ürün, güçlü ön kamera sistemi sayesindeyse harika selfieler çekebilmenize yardımcı oluyor. iPhone 8 ile her açıdan eşsiz fotoğraflar ve videolar yakalayabilmenize imkan sağlanıyor. Yeni nesil özellikleriyle büyük bir beğeni kazanan Apple iPhone 8 akıllı telefon, bağlantı teknolojileri, güçlü ses performansı, çeşitli sensörleri ve çok daha fazlasıyla en iyi yardımcılarınızdan biri olmayı başarıyor. Sizlere ise sadece üst düzey teknolojinin ve benzersiz kolaylığın keyfini çıkarmak kalıyor.

Apple'ın Yenilikçi Akıllı Telefonu iPhone 8'in Kullanıcılarına Sunduğu Benzersiz Faydalı Özellikler

 • Apple iPhone 8 akıllı telefon, 4.7 inç genişliğindeki ekranıyla sınırları tamamen ortadan kaldırıyor. Bu sayede yalnızca içeriğinize ve oyunlarınıza odaklanmanıza imkan veriliyor; diğer unsurların dikkatinizi dağıtmasına engel olunuyor.
 • Ürün, geniş ekranında benzersiz görüntü performansları sunuyor. Güçlü ekran teknolojilerine sahip olan ürün, HD+ ekran çözünürlüğü standardı sayesinde oldukça canlı, net ve pürüzsüz görüntülere şahit olmanıza olanak tanıyor. Bu sayede video izlemek daha eğlenceli bir hâle geliyor.
 • Ürün, 1821 mAh batarya kapasitesi sayesinde en çok güç gerektiren oyunları oynarken bile şarjın çabucak bitmesine engel oluyor. Bu sayede hiçbir aktiviteniz yarıda kesilmiyor. Gün içerisinde sizi asla yarı yolda bırakmayan iPhone 8, hızlı şarj özelliğiyle de beğeni kazanıyor.
 • 12 MP arka kameraya ve 7 MP ön kameraya sahip olan ürün, son derece canlı ve gerçekçi fotoğraflar ve videolar çekebilmenize olanak tanıyor. Böylelikle en sevdiğiniz anılarınız en ayrıntılı hâlleriyle her an elinizin altında oluyor.
 • Apple'ın A11 Bionic çipiyle birlikte kullanıcılara sunulan iPhone 8, son derece hızlı ve verimli çalışıyor. Güçlü işlemcisi ve işletim sistemiyle verimliliğini arttıran ürün, geniş RAM kapasitesiyle ise performansını güçlendirmeyi başarıyor.
 • Apple iPhone 8 akıllı telefon, 64 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı dahili hafıza kapasitesiyle kullanıcılara sunuluyor. Böylece ihtiyacınız olan hafıza kapasitesini rahatlıkla seçebilmenize olanak tanıyan ürün, tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer dosyalarınızı rahatlıkla saklayabilmenize de yardımcı oluyor.

Ürünün Öne Çıkan Teknik Özellikleriyle Üst Düzey Performansa Şahit Olun

 • Ekran Özellikleri: 4.7 inç ekran bouyutu - 750 x 1334 piksel HD+ ekran çözünürlüğü
 • Kamera Özellikleri: 12 MP arka kamera - 7 MP ön kamera
 • İşletim Sistemi: iOS 11 (iOS 13'e yükseltilebilir)
 • Dahili Depolama Kapasitesi: 64 GB / 256 GB seçenekler
 • RAM Kapasitesi: 2 GB RAM

Ekran Özellikleri

Apple iPhone 8 akıllı telefon, güçlü ve yenilikçi ekran özellikleri sayesinde bakış açınızı bambaşka boyutlara taşıyor. 4.7 inç boyutundaki geniş ekranı sayesinde içeriklerinizi büyük bir keyifle izleyebilmenize ve oyunlarınızı rahatlıkla oynayabilmenize olanak tanıyan ürün, sınırları da tamamen ortadan kaldırıyor. 750 x 1334 piksel ekran çözünürlüğü sayesinde içeriklerinizdeki tüm ayrıntıları en net hâlleriyle görüntüleyebilmenize imkan sağlayan ürün, HD+ ekran çözünürlüğü standardıyla ise daha canlı ve daha renkli görüntülere şahit olabilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda ürün, IPS LCD ekran teknolojisi ve 326 PPI piksel yoğunluğu sayesinde ayrıntıları daha rahat bir şekilde görebilmenize yardımcı oluyor. Oleophobic Coating adı verilen kaplama teknolojisiyle donatılan iPhone 8 akıllı telefon, çizilmelere, suya ve toza karşı üst düzey direnç gösteriyor. Bu sayede hem telefonunuz daima temiz kalıyor hem de uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlanıyor. Yeni nesil kaplama teknolojisinin yanı sıra ürün, çizilmeye dirençli cam özelliğiyle de ekran performansını güçlendiriyor. DCI-P3 renk uzayı teknolojisine de sahip olan ürün bunların dışında Multi Touch, True Tone ekran, retina ekran, görüntü yakınlaştırma, çift etki alanlı pikseller, 3D Touch, 625 nit parlaklık, 1400:1 kontrast oranı gibi çeşitli ekran özellikleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Kapasitif ekran dokunmatik türü sayesinde ekran dokunmatiği kullanımını kolaylaştıran iPhone 8, 16 milyon renk sayısı özelliğiyle ise daha önce görmediğiniz kadar rengi deneyimleyebilmenize imkan tanıyor.

Temel Donanım Özellikleri

Apple'ın öne çıkan akıllı telefonlarından biri olan iPhone 8, benzersiz temel donanım özellikleri sayesinde benzersiz performansını en iyi şekilde ortaya koymayı başarıyor. Ürün, 1821 mAh batarya kapasitesi sayesinde gün boyu etkin bir kullanım olanağı sağlıyor. Bağlantınız bir an bile kesilmesine izin vermeyen iPhone 8, en zorlu uygulamaları kullanırken bile şarjınızın çabucak bitmesine engel oluyor. 14 saat konuşma süresi ve 12 saat internet kullanımı süresi sağlayan ürün aynı zamanda kablosuz şarj özelliğine sahip olmasıyla da beğeni kazanıyor. Ürün, kablosuz şarj desteği sayesinde sürekli prize ve kablolara bağlı kalma sorununu tarihe karıştırıyor. Hızlı şarj desteğine sahip olan iPhone 8, bu özelliği sayesinde ise 30 dakikalık kısa bir süre içerisinde %50'ye varan batarya dolumu performansı gösteriyor. Lightning USB kablo üzerinden de şarj edilebilen ürün, sizlere her açıdan büyük kolaylık sağlamaya devam ediyor.

iPhone 8 akıllı telefon Apple'ın A11 Bionic çipiyle donatılıyor. Bu sayede benzersiz bir performans gösteren ürün, Dual Core ana işlemcisi ve 2.1 GHz ana işlemci frekansıyla gücüne güç katıyor. 6 CPU çekirdeği sayesinde son derece hızlı ve verimli çalışan iPhone 8, 64 bit işlemci mimarisiyle de dikkatleri üzerine topluyor. Ürün, ana işlemcisinin yanı sıra Quad Core Mistral 1. yardımcı işlemcisi ve M11 2. yardımcı işlemcisi sayesinde daha önce görülmemiş bir verimlilik sağlıyor. 10 nm CPU üretim teknolojisiyle öne çıkan iPhone 8, LPDDR4 RAM tipi ve 2 GB RAM kapasitesiyle aynı anda birden fazla uygulamayı oldukça kolay bir şekilde çalıştırabilmenize olanak tanıyor. Uygulamalar arasında hızlı ve kesintisiz geçişler yapabilen ürün aynı zamanda en zorlu oyunları ve uygulamaları bile saniyeler içinde çalıştırabiliyor. Böylece telefonunuzu kullandığınız sırada hiçbir şekilde beklemenize gerek kalmıyor. Zamanınız daima sizin oluyor.

64 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı hafıza seçeneğine sahip olan iPhone 8 akıllı telefon, ihtiyacınız olan hafıza kapasitesiyle dilediğiniz kadar oyunu, uygulamayı, fotoğrafı ve videoyu depolayabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede verileriniz daima elinizin altında oluyor. iOS 11 işletim sistemiyle birlikte sizlere sunulan iPhone 8, iOS'u yeni güncellemelerini de rahatlıkla alabiliyor. Bu sayede en yeni özellikleri kullanabilmenize imkan sağlanıyor. iOS işletim sistemi, Apple'ın yenilikçi uygulamalarını sizlere sunuyor. Bu sayede daha etkili bir akıllı telefon deneyimine şahit olmanıza olanak tanınıyor. Aynı zamanda ürün, işletim sisteminin sağladığı kolay kullanımlı ara yüz ile de kullanıcıların ilgi odağı olmayı başarıyor.

Kamera Özellikleri

Apple iPhone 8, kamera özellikleri sayesinde tüm anılarınızı en net şekilde fotoğraflayabilmenize olanak tanıyor. 12 MP arka kamera çözünürlüğüne sahip olan ürün, bu sayede son derece net çekimler yapmayı başarıyor. Optik görüntü sabitleyici özelliğine de sahip olan iPhone 8, Focus Pixels otomatik odaklama, safir kristal objektif kapağı, HDR, panorama, otomatik odaklama, karma kızılötesi filtresi, yüz algılama, sesli komut, elle odaklama, coğrafi konum etiketleme, BSI, seri çekim modu, zamanlayıcı ve 6 elementli lens gibi kamera özellikleri sayesinde canlı ve gerçekçi fotoğraflar ve videolar yakalayabilmenize olanak tanıyor. Apple'a özgü Live Photos özelliğine de sahip olan ürün, hareketli fotoğraflar yakalıyor ve en güzel çıkıtğınız kareyi Live Photo'ların içerisinden ayarlayabilmenize imkan sağlıyor. Quad LED çift tonlu flaşı sayesinde iPhone 8, en karanlık ortamlarda bile capcanlı ve net fotoğraflar çekebilmenize yardımcı oluyor. Ürün, F1.8 diyafram açıklığı özelliğiyle de öne çıkarken aynı zamanda 2160p Ultra HD 4K video kayıt çözünürlüğü, 60 video fps değeri, HDR, video yakınlaştırma, video kayıtta fotoğraf çekme, sürekli otomatik odaklama, time lapse video kayıt, yüz algılama, coğrafi konum etiketleme ve yavaş çekim video kayıt gibi özellikleri sayesinde benzersiz filmler oluşturabilmenize ve en eğlenceli anlarınızı sürekli izleyebilmenize olanak tanıyor.

Güçlü arka kamera teknolojilerinin yanı sıra iPhone 8, ön kamera teknolojileriyle de kamera performansını arttırıyor. 7 MP ön kamera çözünürlüğü sayesinde ürün, canlı ve net selfielerinizi rahatlıkla çekebilmenize olanak tanıyor. 1080p ön kamera video kayıt çözünürlüğüne sahip olan ürün aynı zamanda 30 fps değeri, F2.2 diyafram açıklığı, HDR, sanal flaş, zamanlayıcı, Live Photos, pozlama kontrolü, seri çekim modu, back illuminated sensör ve yüz algılama gibi ön kamera özellikleriyle kamera kullanımını kolaylaştırıyor. Tüm kamera özellikleriyle iPhone 8 akıllı telefon, fotoğraf çekmek için bir fotoğraf makinesine ihtiyaç duyma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Ürünün Kutusunun İçerisinde Yer Alanlar

Apple iPhone 8 akıllı telefonun kutusunun içerisinde birçok yenilikçi teknolojiye sahip parçalar yer alıyor. Lightning konnektörlü EarPods'lar, güçlü ses özellikleri sayesinde müzik dinlerken ve içeriklerinizi izlerken aldığınız keyfi ikiye katlıyor. Lightning USB kablosu, bilgisayar bağlantısı üzerinden veri alışverişi yapabilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda lighting kablo, 5 W USB güç adaptörüyle bağlandığında telefonunuzu oldukça kısa bir süre içerisinde şarj ediyor. Garanti belgesini ve kullanım kılavuzunu da kutusunun içerisinde bulunduran ürün, herhangi bir problemle karşılaştığınız zaman kolayca probleminizi çözebilmenize yardımcı oluyor.

Apple'ın Güçlü Teknolojileriyle Tanışmaya Hazır Olun

Steve Jobs tarafından 1 Nisan 1976 yılında Kaliforniya'da kurulan Apple markası, teknolojik hayatına bilgisayar üretimiyle başladı. Macintosh adını verdiği bilgisayarlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Apple, kısa bir süre sonra akıllı telefon üretimiyle yoluna devam etti. Her yıl bir üst modelini kullanıcılarına sunduğu iPhone isimli telefonlarıyla büyük bir beğeni kazanan marka, akıllı telefonlarının yanı sıra kulaklık, müzik çalar, bilgisayar, tablet, akıllı saat gibi çeşitli teknolojik ürünler de üretti. Günümüzde Tim Cook tarafından yönetilen Apple, başarılarını katlayarak ve yeni nesil teknolojiler üreterek yoluna devam ediyor. Kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunan Apple, daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kolay Kullanım İmkanıyla Karmaşalara Son Verin

Apple iPhone 8, çeşitli özellikleri sayesinde kolay bir kullanım imkanı ve etkili bir performans sağlıyor. iOS işletim sisteminin sunduğu Apple Watch, iMovie, Clips, iTunes Store, Apple TV, iTunes U, Pages gibi birçok uygulama, iPhone'dan daha fazla verim alabilmenize olanak tanıyor. App Store isimli uygulama ise, bünyesinde barındırdığı milyonlarca uygulama ve oyundan dilediğinizi indirebilmenize ve telefonunuzu kişiselleştirebilmenize yardımcı oluyor. Ürün, FaceTime isimli görüntülü konuşma uygulaması üzerinden diğer iPhone kullanıcılarıyla görüntülü çağrılar başlatabilmenize de imkan tanıyor. iCloud isimli depolama birimi, fotoğraf ve videolarınızı telefonunuzun hafızası dışında depoluyor. Bu sayede dahili depolama alanınız hemen dolmuyor ve yeni bir iPhone'a geçtiğinizde eski verilerinize ulaşabilmenize olanak sağlanıyor.

iPhone'umu Bul uygulaması, telefonunuzu kaybettiğiniz zaman güncel konumunu diğer iPhone cihazlarından görüntüleyebilmenize yardımcı oluyor. iOS işletim sisteminin sunduğu bir diğer özellik olan AirDrop sayesinde diğer iPhone kullanıcılarından veriler alabilmenize ve onlarla paylaşımlar yapabilmenize olanak tanınıyor. Yenilikçi işletim sisteminin sunduğu özelliklerin yanı sıra iPhone 8, çeşitli bağlantı özellikleriyle de öne çıkıyor. Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktalarıyla diğer kişilere veri aktarabilmenize ve internet bağlantılarına dahil olabilmenize olanak tanıyan iPhone 8, yeni nesil ağ bağlantısı teknolojilerini de desteklemesiyle beğeni kazanıyor. 

Yalnızca 148 gram ağırlığa sahip olduğundan kullanım sırasında sizi yormayan ve elinizi ağrıtmayan ürün, uzay grisi, gümüş, altın ve özel üretim kırmızı rengiyle dikkatleri üzerine topluyor. Minimal tasarımıyla modernliği ve zarafeti en iyi şekilde yansıtabilmenize olanak tanıyan ürün, ergonomik tasarımıyla ise kullanımını daha kolay bir hâle taşıyor. Apple iPhone 8 akıllı telefon, suya dayanıklılık ve toza dayanıklılık gibi özelliklere sahip olduğundan uzun ömürlü bir kullanım performansı sağlıyor. Barometre, jiroskop, pusula, ivmeölçer, yakınlık ve ortam ışığı sensörleriyle de öne çıkan iPhone 8, kullanıcılar arasında büyük bir beğeni alıyor.

iPhone'larda yer alan Siri isimli kişisel asistanınız, yalnızca "Hey Siri!" şeklinde seslenmenizle devreye giriyor. Sizin yerinize aramalarınızı gerçekleştiren, mesajlarınızı yazan, uygulamalarınızı başlatan ve bazı özellikleri aktifleştiren veya devre dışı bırakan Siri, yapmanız gereken tüm zorlu işlemleri ortadan kaldırıyor. Ürünün ana ekran tuşuna entegre edilmiş parmak izi okuyucu ise diğer kişilerin telefonunuza erişmesine engel oluyor. Böylece verilerinize yalnızca sizin erişebilmenize olanak tanınıyor. Aynı zamanda parmak izi okuyucu sayesinde ekran şifresini unutma ve sürekli şifre yazmak zorunda kalma gibi problemler tarihe karışıyor.

Apple iPhone 8 akıllı telefon, kullanıcılarına ihtiyaç duydukları tüm kolaylıkları ve çok daha fazlasını en iyi şekliyle sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, teknolojinin zirvesine iPhone 8 ile şahit oluyor. Siz de Apple iPhone 8 cep telefonunun sunduğu benzersiz özellikleri, ürünün modern tasarımını ve çok daha fazlasını kolayca inceleyebilir ve hayatınıza üst düzey teknolojiyi dahil etmeye hemen tek tıkla başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Sepetim

iPhone 8 Fiyatları

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/2147483642/371965/60005202/80651127