Film izlemek, oyun oynamak, görsel efekt oluşturmak, sunum hazırlamak, iş takibi yapmak, stok kontrolü yapmak gibi hayatın her anında, ihtiyaç ve gereksinim duyulan her şey için bilgisayarlar insanların en önemli yardımcısı oluyor. İnsanların ihtiyaçları ve gereksinimleri ise en az bilgisayar teknolojilerindeki kadar hızla değişiyor ve her geçen gün farklılaşıyor. Yeni bilgisayar modelleri bu değişen ve farklılaşan ihtiyaçlar doğrultusunda yepyeni fonksiyonlar eklenerek yeniden tasarlanıyor. Tasarım işiyle uğraşanlar ile mimarların kullandığı, oyunseverlerle filmseverlerin tercih ettiği, görsel efekt uzmanları tarafından kullanılan bilgisayarlar ile iş takibi amaçlı kullanılan bilgisayarların donanım ve işlevlerinin de doğal olarak bu amaçlara yönelik olarak tasarlanmış olması gerekiyor. Bu sebeple satın alacağınız bilgisayarın ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir donanıma sahip olması oldukça büyük önem taşıyor. Bilgisayarların donanım özellikleri ne kadar çok gelişmişse bilgisayar fiyatları da buna paralel olarak artıyor. Ancak ihtiyacınız olan bilgisayara daha uygun fiyatlarla sahip olmak için bilgisayar kampanyaları son derece uygun fırsatlar sunuyor.

Film izlemek ya da oyun oynamak için tercih edilecek bir bilgisayarın ses kartı ile ekran kartının oldukça gelişmiş olması gerekirken, bir grafik tasarımcısı için sadece ekranın kartının gelişmiş olması yeterli olabiliyor. Görsel efektler için hem gelişmiş görüntülere hem de seslere ihtiyaç duyuluyor. Bu yüzden bir görsel efekt uzmanının oyun oynamak ya da film izlemek amacıyla geliştirilen bir bilgisayarın ses ve ekran kartından daha gelişmiş ses ve ekran kartlarına ihtiyacı oluyor. Ancak sadece yazışma veya sunum hazırlamak için kullanılacak bilgisayarların çok gelişmiş ses ve ekran kartlarına sahip olması gerekmiyor. Aynı zamanda film izlemek veya oyun oynamak isteyenler için bilgisayarların hard disklerinin de oldukça gelişmiş olması gerekiyor. Kısacası bir bilgisayarın temel unsurlarından oluşan ekran kartı, ses kartı, hard disk ve işlemci gibi donanımsal özellikleri ihtiyacınıza göre değişiklik gösterebiliyor. İhtiyacınıza yönelik farklı donanımsal özelliklere sahip bilgisayar modellerini zaman zaman düzenlenen bilgisayar kampanyaları ile daha ucuza mal edebiliyorsunuz.

Devasa boyutlara sahip ilk bilgisayarlar günümüze gelene kadar önce masaüstü bilgisayarlara, sonra dizüstü bilgisayarlara, daha da küçülerek tablet ve notebooklara ve nihayetinde kol saati ebatlarında giyilebilir teknolojilere dönüşerek büyük bir yapısal dönüşüm geçiriyor. Geçirdiği bu yapısal dönüşüm sayesinde taşınabilir boyutlara ulaşan bilgisayarlar hafif ve ergonomik yapıları ile ihtiyaç duyulan her an yanınızda oluyor. Her yapısal dönüşümde bilgisayarların boyutları küçülürken fonksiyonel özellikleri daha da gelişiyor. Ebatları küçülürken işlevleri artan bilgisayarların fiyatları da buna paralel olarak değişiyor. Bilgisayar modeli ne kadar küçük ve ne kadar işlevsel olursa fiyatı da aynı oranda artıyor. Bu nedenle küçük ve işlevsel bir bilgisayara sahip olmak bütçeleri zorlayabiliyor. Ancak bilgisayar kampanyaları bu tarz gelişmiş bilgisayarlara daha az para ödeyerek sahip olma imkanı sunabiliyor. Bunun için belirli aralıklarla düzenlenen bilgisayar kampanyalarını takip etmelisiniz.

Kablolu - kablosuz klavye çeşitleri, yine kablolu ve kablosuz fare modelleri, HDMI bağlantılı dizüstü bilgisayar modelleri, tabletler ve notebooklar, masaüstü bilgisayarlar için daha büyük ve gelişmiş monitörler bilgisayar kampanyaları ile satın alabileceğiniz başlıca ürünler arasında yer alıyor. Bilgisayar kampanyaları ister iş amaçlı kullanım için ya da oyun oynamak için kendinize, isterseniz de karne hediyesi olarak çocuğunuza almak için uygun fiyat avantajları sağlıyor. Ayrıca bilgisayar kampanyaları ile farklı ürün alımlarında kullanabileceğiniz indirim çeklerine ulaşabilir, tablet ve notebook alışverişinizde klavyeli kılıflar ve orijinal ofis programlarına hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Kampanyalar