Spor yaparken ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmana en uygun ve avantajlı fiyatlarla spor / hobi kampanyaları sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Spor için ihtiyacınız olan her şeyi piyasadakinden çok daha ucuza, hem de evinizin rahatlığında satın alabilirsiniz. Spor ayakkabı, t-shirt ve şapka gibi spor giyim ürünlerine en iyi fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca özellikle uzun outdoor aktivitelerinde tercih edilen çadır ve uyku tulumu seçeneklerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Yürüyüşlerin vazgeçilmezi olan onlarca çeşit çanta modeli içinden de zevkinize ve kullanım alışkanlıklarınıza en uygun olan modelleri uygun fiyat ve avantajlı fırsatlarla spor / hobi kampanyaları koleksiyonundan satın alabilirsiniz.

Spor yaparken vücudunuzun rahatlığı için destek olan t-shirt alternatiflerine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Nefes aldıran yapısıyla terlemeyi azaltıcı ve cildinizle uyumlu kumaşlara sahip t-shirtler ile spor performansınızı arttırabilirsiniz. Serin havalarda veya gece konaklamalarına uzayan yürüyüşlerde vücut ısısını korumaya yardımcı ve nefes aldıran kumaşlar ile üretilen ceket seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Açık havada yapmayı tercih ettiğiniz spor alternatifleri için güneşten korunmak önemli bir hale geliyor. Bunun için birbirinden şık ve güzel şapka modellerini değerlendirebilirsiniz. Güneş ışığı ile kolayca solmayan özellikte, kafa derinize nefes aldıran şık şapkalar ile hem stil sahibi hem sportif gözükebilirsiniz.

Outdoor sporları yapanlar için çadır seçenekleri de önem arzediyor. Dayanıklı ve nefes aldıran malzemelerden hazırlanan çadır seçeneklerini incelemek için koleksiyona göz atabilirsiniz. En uygun fiyata en kaliteli çadır alışverişini spor / hobi kampanyaları ile kolayca yapabilirsiniz. Çadırlı ya da çadırsız konaklamalarda sıklıkla tercih edilen bir diğer ekipman ise uyku tulumları oluyor. Kullanım alışkanlıklarınıza ve cildinize en uygun uyku tulumunu, bütçeniz için de en uygun olan fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Özellikle sıcak havalarda su sporları devreye girdiğinde terlikler de günlük hayatın vazgeçilmezi oluyor. Ayaklara zarar vermeyen, ortopedik ve gün içinde ıslak ya da kuru teninize rahatlıkla uyum sağlayabilecek pek çok terlik modeli en uygun fiyatlarla koleksiyonda yerini alıyor. Sandalet modelleri de bir diğer sıcak hava alternatifi olarak görülüyor. Ayak tabanını destekleyerek hareket kabiliyetine yardımcı olan sandalet modellerine de spor / hobi kampanyaları dahilinde kolayca ulaşabilirsiniz. Yürüyüş ve diğer spor seçenekleri için değerlendirebileceğiniz pek çok ayakkabı modeli de koleksiyonda yer alıyor. Spor yaparken ayakların rahatlığı en önemli unsurlardan biri oluyor. Hareket kabiliyetini destekleyecek ayakkabılar seçmek gerekiyor. Bunun için ayağın nefes alabileceği, terleme ve nemlenme problemi yaratmayan, aynı zamanda tabanı ve alt bacağı destekleyici katmanlara sahip, kaliteli ve dayanıklı kumaşlarla imal edilmiş ayakkabılar tercih ediliyor. Spor / hobi kampanyaları ile ayaklarınız için en uygun ayakkabıyı, bütçeniz için en uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Outdoor sporları sevenler için önemli bir diğer ekipman parçası outdoor çantalar oluyor. Farklı spor dalları için oluşan ihtiyaçlarınıza hitap eden farklı çanta modelleri koleksiyonda yer alıyor. Uzun ve konaklamalı doğa yürüyüşleri için daha büyük hacimli çantalar gerekiyor. Konaklama için çadırınızı bağlayabileceğiniz, ayrıca yedek ayakkabı, giysi, yiyecek, içecek ve benzeri malzemelerinizi de kolayca taşıyabileceğiniz modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda hareketlerinizi kısıtlamayacak ve yürüyüş kapasitenizi azaltmayacak modellerden bir tercihte bulunabilirsiniz. Bunun için sırtınıza yükü dengeli dağıtacak ergonomik bir tasarımı olan çantalar seçebilirsiniz. Askı yapısı omzunuzu yormayacak şekilde dizayn edilen çantalar taşıma kolaylığı sağlıyor. Daha kısa yürüyüşler için daha küçük hacimli ve birkaç parça eşyanızı alabilecek daha hafif malzemeli çantalar seçebilirsiniz. Yürüyüşleriniz için en uygun çantaları en avantajlı fırsatlarla spor / hobi kampanyaları ile satın alabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Kampanyalar

Spor / Hobi / Oyun Kampanyaları

Seçili Thermaform Çoraplarda 3 Al 2 Öde!
Seçili Thermaform Çoraplarda 3 Al 2 Öde!
Seçili Kamp ve Balıkçılık Ürünlerinde 2. Ürüne Sepette %10 İndirim!
Seçili Kamp ve Balıkçılık Ürünlerinde 2. Ürüne Sepette %10 İndirim!
Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Mağazasına Özel Kargo Bedava!
Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Mağazasına Özel Kargo Bedava!