Kaspersky
Kaspersky Antivirüs 2014 2 Kullanıcı 1 Yıl (2016 Sürümüne Yükseltilebilir)

Kaspersky Antivirüs 2014 2 Kullanıcı 1 Yıl (2016 Sürümüne Yükseltilebilir)

Kaspersky
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/41/60000207

Kaspersky Antivirüs 2014 2 Kullanıcı 1 Yıl (2016 Sürümüne Yükseltilebilir)

Kaspersky Antivirüs 2014  (2016 Sürümüne Yükseltilebilir)

 

Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma – Geliştirildi!

Kaspersky Lab'in ödüllü kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma teknolojileri, bilgisayarınızda çalışmanızı engellemeden veya bilgisayarınızın performansı üzerinde kayda değer bir etki yaratmadan arka planda çalışarak PC'nizin ve verilerinizin güvende olmasını sağlar:

·         Bilgisayar virüsleri, Truva Atı virüsleri, solucanlar, casus yazılımlar, rootkit'ler, bot saldırıları ve diğer tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı sizi korur

·         Kaspersky'nin PC'nizdeki güçlü güvenlik teknolojilerini bulut yardımlı hizmetin gerçek zamanlı verimliliğiyle birleştirerek yeni kötü amaçlı yazılım ve Internet tehditlerine daha hızlı ve etkin biçimde yanıt vermenizi sağlar

·         Kaspersky'nin yeni ZetaShield teknolojisi ile bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlara ve güvenlik açıklarına karşı bile daha iyi koruma sağlar

Şüpheli Internet sitelerine ve kimlik hırsızlarına karşı koruma – Geliştirildi!

Virüslerden etkilenen birçok Internet sitesi ve Internet yoluyla kişisel bilgileri çalmaya çalışan siber suçlular Internet'i tehlikeli bir yer haline getirebilirler. Kaspersky Anti-Virus 2014, sizin ve hassas verilerinizin Internet'te güvenliğini sağlamak için:

·         Tüm Internet bağlantılarının yanında renk kodlu simgeler göstererek şüpheli veya tehlikeli bağlantıları ya da izleyen sayfaları size bildirir

·         Bulut tabanlı, proaktif kimlik hırsızlığı önleme teknolojilerinden yararlanarak kimlik hırsızlığı amaçlı Internet sitelerinin sizi kandırıp değerli, kişisel verilerinizi ele geçirmesini önler

·         Gelen ve giden e-posta mesajlarını tarar ve zararlı içeriği engeller

PC'nizdeki güvenlik açıklarından faydalanılmasını önleme – Geliştirildi!

İşletim sistemi veya uygulamalar da dahil olmak üzere PC'nizdeki herhangi bir program en yeni yama ve düzeltmelerle güncellenmemişse bu programlar kötü amaçlı yazılım saldırılarının giriş noktası işlevi görebilir. Kaspersky Anti-Virus 2014 bu tür güvenlik açıklarına karşı PC'nizi tarar ve:

·         PC'nizin veya değerli verilerinizin zarar görmemesi için güvenlik açığı içeren işletim sistemlerinin ve uygulamaların davranışını değerlendirir ve kontrol eder

PC'nizin performansının korunmasına yardımcı olma – Geliştirildi!

Performans için optimize edilen Kaspersky Anti-Virus 2014:

·         Sizi sürekli olarak sorular ve uyarılarla rahatsız etmeden kötü amaçlı yazılımlara karşı kesin koruma sağlar

·         Düzenli güvenlik görevlerini (başlattığınız uygulamaların ve Internet sitelerinin itibar bilgilerini kontrol etme, uygulamaların davranışını analiz etme, kötü amaçlı yazılım veritabanını güncelleme vb.) PC'nizin performansını önemli bir şekilde etkilemeden gerçekleştirir

 

Gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım koruması: Yeni ve büyümekte olan tehditlere karşı sizi korur

Geleneksel, proaktif ve bulut tabanlı kötü amaçlı yazılım koruması teknolojilerini birleştiren Kaspersky Anti-Virus 2014, en yeni kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı gerçek zamanlı koruma sağlar:

Antivirüs koruması

Kaspersky'nin ödüllü antivirüs yazılımı, PC'nizi aşağıdakiler dahil her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı korur:

·         Bilgisayar virüsleri

·         Truva Atı virüsleri

·         Solucanlar

·         Rootkit'ler

·         Casus yazılımlar

·         Bot saldırıları ve daha fazlası

Bulut yardımlı teknoloji gerçek zamanlı koruma sağlar

Korsanlar ve siber suçlular yeni kötü amaçlı yazılımlar yayınladığında güvenlik tedarikçilerinin antivirüs veritabanlarını yeni tehdide karşı koruma sağlayan yeni bir kötü amaçlı yazılım imzasıyla güncellemesi zaman alır. Ancak Kaspersky, bulut yardımlı teknolojiler kullanarak yeni bir kötü amaçlı yazılım imzası üretilene kadar müşterilerinin PC'lerini korur.

Bulut tabanlı Kaspersky Security Network (KSN), yeni kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca katılımcı kullanıcının bilgisayarından sürekli olarak bilgi toplar. Bu bilgilerle donanan Kaspersky, yeni bir kötü amaçlı yazılım imzasının yayınlanmasını beklemek zorunda kalmadan PC'nizi en yeni tehditlere karşı korumanıza yardım eder.

KSN'nin tehdit bilgilerini bilgisayarınızdan otomatik olarak toplamasını onaylayıp onaylamamanız veya veri toplanmasına izin vermeyi tercih edip etmemeniz önemli olmadan, PC'niz KSN'nin yeni ve büyümekte olan kötü amaçlı yazılımlara hızla yanıt verme özelliğinden faydalanabilir.

Yazılımların güvenlik açıklarından faydalanılmasını önleme

En yeni yazılım yama veya düzeltmeleri uygulanmadığı için PC'nizin işletim sisteminde (veya PC'nizde çalışan uygulamalarda) güvenlik açıkları varsa Kaspersky'nin Otomatik Güvenlik Açıklarından Faydalanma Koruması teknolojisi:

·         Güvenlik açığı içeren uygulamalardan çalıştırılan yürütülebilir dosyaları kontrol eder

·         Yürütülebilir dosyaların davranışını değerlendirir ve kötü amaçlı yazılım programlarıyla benzerliklerini belirler

·         Güvenlik açığı içeren uygulamaların çalışmasını kısıtlar

Ekran kilitleyicilere karşı koruma

Engelleyici Truva Atı virüsleri, engelleyicinin kısıtlamalarını kaldırmak için "fidye" ödeyene kadar PC'nizi kullanmanızı engelleyebilir. Bir siber suçlu PC'nizin kontrolünü ele geçirmek için Engelleyici Truva Atı kullanırsa tek yapmanız gereken şey Kaspersky'nin ekran kilitleyici korumasını etkinleştirmektir. Kaspersky Internet Security 2014:

·         Tüm tehlikeli işlemleri durdurur

·         İlgili virüs temizleme prosedürlerini başlatır

System Watcher

Kaspersky Anti-Virus 2014'te bulunan Kaspersky'nin benzersiz System Watcher teknolojisi, düşük bir olasılık da olsa PC'nizin kötü amaçlı yazılımdan etkilenmesi durumunda:

·         Bilgisayarınızdaki tehlikeli davranışları algılar

·         Kötü amaçlı işlemlerin çoğunu kaldırmanızı veya geri almanızı sağlar

Antivirüs veritabanları için etkin güncellemeler

Kaspersky, bilgisayarınızda nispeten küçük antivirüs veritabanlarının depolanmasını gerektirdiği için PC'niz aşağıdaki avantajlardan yararlanır:

·         Performansa minimum seviyede etki

·         Kaspersky antivirüs yazılımınızı daha hızlı kurma ve güncelleme

Internet koruması: Gelişmiş, Internet tabanlı kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı sizi korur

Kaspersky Anti-Virus 2014, tehlikeli Internet sitelerinden etkilenme endişesi taşımadan Internet'te güven içinde gezinmenize yardımcı olan bilgisayar güvenliği teknolojilerine sahiptir:

URL Advisor

Internet sitelerinin itibarıyla ilgili bulut tabanlı verileri kullanan Kaspersky URL Advisor, şüpheli ve tehlikeli sitelere giden bağlantılara karşı sizi uyarır. Bir bağlantının "güvenilir", "şüpheli" veya "tehlikeli" olduğunu renk kodlu simgelerle size gösterir.

File Advisor

Bulut tabanlı teknolojiler kullanan Kaspersky File Advisor, erişmek istediğiniz dosyaların güvenliğini tek bir fare tıklatmasıyla kontrol eder.

Kimlik hırsızlığı önleme koruması

Kaspersky'nin kimlik hırsızlığı önleme motoru, düzenli olarak güncellenen veritabanıyla Internet dolandırıcılarının kişisel bilgilerinize erişme girişimlerine karşı kendinizi korumanıza yardımcı olur.

PC'nizin performansını korumak için optimize edildi

Antivirüs yazılımının PC'nizin performansı üzerinde önemli bir etki yaratmadan etkili koruma sağlaması gerektiği düşüncesinden hareketle Kaspersky'nin geliştirme ekibi tarafından optimize edilen Kaspersky Anti-Virus 2014:

PC kaynaklarını minimum seviyede tüketir

Kaspersky Anti-Virus 2014 genel ağ etkinliği ve aşağıdakiler üzerinde minimum etkiye sahiptir:

·         Uygulamaları yükleme

·         Uygulamaları başlatma

·         Internet tarayıcılarını başlatma

Kaspersky'nin özel Oyuncu Modu ise PC'niz korunurken size kesintisiz bir oyun deneyimi yaşatır.

Hızlı başlatma, kapatma ve yanıt verme süreleri

Kaspersky Anti-Virus 2014 aşağıdakiler için optimize edilmiştir:

·         Daha hızlı başlatma

·         Daha hızlı kapatma

·         Güvenlik ayarlarını ve komutlarını seçtiğinizde hızlı yanıt verme

Daha uzun pil ömrü

Dizüstü bilgisayarınızın pili azaldıysa Kaspersky Anti-Virus 2014 kaynak kullanımını otomatik olarak sınırlar. Bu, pilin şarj edilmesi gerekmeden önce dizüstü bilgisayarınızı daha uzun süre boyunca kullanmanıza yardımcı olur.

Windows 8.1 için optimize edildi

Kaspersky Anti-Virus 2014 Windows 8.1 için optimize edilmiştir.

Kullanım kolaylığı için tasarlandı

Üstün güvenliğin kullanımının zor olması gerekmez. Bu nedenle Kaspersky Anti-Virus yeni ve yükseltilmiş çeşitli kullanıcı özelliklerine sahiptir:

Geliştirilmiş kullanıcı arabirimi

Etkin kullanıcı arabirimleri hakkındaki en yeni fikirlerden yararlanarak Kaspersky Anti-Virus 2014'ün ana ekran penceresini geliştirdik.

Kolaylaştırılmış ayarlar

Ana arabirim artık yalnızca sık kullanılan ayarları içermektedir, böylece ayarlar daha kolay kullanılabilir ve gezilebilir.

Otomatik yükseltmeler

Her zaman en yeni korumaya sahip olmanızı kolaylaştırmak amacıyla yeni Kaspersky Anti-Virus sürümleri PC'nize otomatik olarak yüklenebilir; herhangi bir güncelleme yapmanız ya da herhangi bir isteğe yanıt vermeniz gerekmez.

Geliştirilmiş virüs tarama özellikleri

Yeniden tasarlanan Görev Yöneticisi tarama işlemlerinin durumunu görüntülemeyi ve Kaspersky'nin güvenlik işlemlerinin PC'nizin kaynaklarını nasıl kullandığını görmeyi kolaylaştırır.

İşletim Sistemleri

Donanım Gereksinimleri

·         Microsoft Windows XP Home Edition (Service Pack 3 veya daha yeni bir sürüm)

·         Microsoft Windows XP Professional (32 bit) (Service Pack 3 veya daha yeni bir sürüm)

·         Microsoft Windows XP Professional (64-bit*) (Service Pack 3 veya daha yeni bir sürüm)

·         İşlemci: 800 MHz veya daha hızlı

·         512 MB kullanılabilir RAM

·         Microsoft Windows Vista Home Basic (32/64-Bit*) (Service Pack 1)

·         Microsoft Windows Vista Home Premium (32/64-Bit*) (Service Pack 1)

·         Microsoft Windows Vista Business (32/64-Bit*) (Service Pack 1)

·         Microsoft Windows Vista Enterprise (32/64-Bit*) (Service Pack 1)

·         Microsoft Windows Vista Ultimate (32/64-Bit*) (Service Pack 1)

·         Microsoft Windows 7 Starter

·         Microsoft Windows 7 Home Basic (32/64-Bit*)

·         Microsoft Windows 7 Home Premium (32/64-Bit*)

·         Microsoft Windows 7 Professional (32/64-Bit*)

·         Microsoft Windows 7 Ultimate (32/64-Bit*)

·         Microsoft® Windows 8.1 Pro/ Enterprise (32-bit /64-bit**).

·         Microsoft® Windows 8.1 Pro/ Enterprise (32-bit or 64-bit**).

·         İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı

·         1 GB kullanılabilir RAM (32 bit) veya 2 GB kullanılabilir RAM (64 bit)

·         Microsoft Windows 8.1/Pro/Enterprise (32 bit/64 bit*)

·         İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı

·         1 GB kullanılabilir RAM (32 bit) veya 2 GB kullanılabilir RAM (64 bit)

*Bazı ürün özellikleri yalnızca 32 bit işletim sistemlerinde çalışır.

Tüm yüklemeler için gerekenler

·         Sabit sürücüde yaklaşık 480 MB boş alan (antivirüs veritabanı boyutuna bağlı olarak)

·         CD/DVD sürücüsü; programın CD ROM'dan kurulumu için

·         Bilgisayar faresi

·         Ürün etkinleştirme ve güncellemeler için Internet bağlantısı

·         Microsoft Internet Explorer 8 veya daha yeni bir sürüm

·         Microsoft Windows Installer 3.0 veya daha yeni bir sürüm

·         Microsoft .NET Framework 4

Netbook'lar için donanım gereksinimleri

·         CPU: Intel Atom 1,6 GHz

·         RAM: 1 GB DDR2

·         Sabit Disk: 160 GB

·         Video Kartı: Intel GMA950

·         Ekran: 10,1 inç, 1024x600 geniş ekran

·         İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Home Edition

 

Koruma Türü Antivirüs
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BY40700
Kaspersky Antivirüs 2014 2 Kullanıcı 1 Yıl (2016 Sürümüne Yükseltilebilir) Yorumları
Tüm yorumları gör (4)
 • En iyi Fiyat

  daha ucuzu yok heralde . Kutu içeriğinde gelen CD yi hiç kurmaya gerek yok direk sitesinden en güncel sürümü indirip lisansı girmeniz yeterli .

  - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Düşük fiyat, yüksek koruma

  Kesinlikle en güvenilir antivirüs programı.

  İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Kaliteyi ucuza almak

  Ürünü alınca internetten en son sürümü çekiyorsunuz ve yükleyip kutudan çıkan şifreyle aktive ediyorsunuz. İki bilgisayara yükledim Win 10 ve Win 7 işletim siztemlerinde mükemmel çalıştı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • fiyatı uygun diğer yerlere göre ve 2 kullanıcılı

  ürün elime iki günde ulaştı.kargo şirketi ilgiliydi tşk. biri masaüstü bilgisayara diğerini laptop a kurdum.memnunum fiyatı da uygun tşk.

  MERKEZ - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (4)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN