İnternetin hayatımızın bir parçası haline gelmesiyle birlikte, tüm alışkanlıklarımız da bu yöne doğru evrilmeye başladı. Dergi, kitap ve broşür gibi yazılı ürünler, e-kataloglarla birlikte İnternet ortamına taşınarak tek tuşla elimizin altına getirildi. Firmaların yeni ürün modelleri, dünyanın moda trendleri, güncel dekorasyon stilleri ve daha birçok konu hakkında, İnternet'e bağlanabileceğiniz her yerden, dijital kataloglara ulaşmak mümkün. Pratik oluşu ve kolayca ulaşılabilme özellikleri ile e-kataloglar, günümüzün ve geleceğin yazılı ve görsel bilgi yayımlama modelini oluşturuyor. 

Dijital Katalog Ne Demek?

Sosyal yaşamın içerisinde, kendinize ve hayata dair her daim bir şeyler keşfedebileceğiniz moda, güzellik ve lifestyle temalı dergiler, son dönemlerde dijital ortama taşındı. Aylık, üç aylık ve yıllık abonelikler satın alarak bulunduğunuz her yerde bu dergilere rahatlıkla ulaşmanız, tablet, telefon ve bilgisayarınızdan okumanız, kolay hale getiriliyor. Dergilerin yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi, yayımlanmış nüshalarını aratmayacak nitelikte, okuma deneyimi sunuyor. Dijital dergi abonelikleri sayesinde hızlı erişim sağlayabileceğiniz katalog ve dergiler, her yeni çıkan sayılarına bulunduğunuz yerden kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Üstelik, arşivinizde sürekli olarak kalmaya devam eden geçmiş sayılar, dilediğiniz zaman yeniden açıp bakabilmenize de imkan tanıyor. Saklamak için yer ve zamandan tasarruf sağlayan dijital dergi abonelikleri, dünyadaki her konuya dair yepyeni fikirleri ayağınıza kadar getiriyor. 

Neden Dijital Katalog?

Dijital katalogların en önemli özelliklerinin başında, hızlı ve etkin kullanım avantajları geliyor. Bununla birlikte, en güncel bilgiler, en hızlı biçimde okuyucuya ulaştırılıyor. Kolayca güncellenen sayfalar ve görseller, bilgiye en heyecan verici ve en kısa yoldan ulaşmanın keyfini sunuyor. Dijital katalog uygulamalarında hareketli ögeler kullanılarak içerik daha dinamik ve akıcı hale getiriliyor. Okuyucuyu sıkmadan ve eğlenceli bir biçimde zaman geçirmesini, bilgi edinmesini sağlayan dijital faktörler, kataloglara etkileyici bir özellik katıyor. Dijital kataloglar, sayfalarca kağıt, mürekkep ve boya gibi materyaller kullanılmadan oluşturulduğundan, çevreci bir yaklaşım sunuyor. Kağıt ve boya maliyeti olmadığından, üretim ve tüketim maliyetleri en uygun seviyeye çekiliyor. E-kataloglar sayesinde, kağıt üretimi için kesilmek zorunda olan ağaçların doğada daha uzun süre özgürce yaşamasına katkı sunuluyor. En hızlı ve en etkin biçimde, e-kataloglar ile daha fazla okuyucuya ulaşmak mümkün hale geliyor. Ürünün materyal maliyetleri mimimum seviyede tutulduğundan, dilediğiniz kadar bilgi ve sayfayı, kataloglara sorunsuzca eklemeniz kolaylaşıyor. 

Dijital Katalog Nasıl Hazırlanır?

Elektronik belgelerin PDF formatında bir araya getirilmesiyle oluşturulan e-kataloglar hazırlanırken sesli ve görüntülü slaytlar kullanılıyor. Browser denilen tarayıcılar ile uyumlu, flash tabanlı ve mobil uygulamalarla kullanılabilen e-kataloglar, her yerden kolayca ulaşabileceğiniz özelliklerle tasarlanıyor. Dijital dergiler ve e-kataloglar, sosyal medya uygulamaları aracılığı ile daha fazla kişiye ulaştırabilir ve paylaşılabilir olma özelliği taşıyor. Bu yönüyle de hızlı bir biçimde daha fazla okuyucuya ulaştırılması kolaylaşıyor. Katalogları hazırlarken, dijital ortamın sunduğu tüm avantajlardan yararlanılıyor. Video eklentileri, fon müzikleri ve daha birçok multimedia özellik, istenirse kataloglara ilave edilebiliyor. Özgün ve farklı içeriklerle zenginleştirilen kataloglar, dilediğiniz zaman kolayca güncellenebilir özellik taşıyor. Sayfaları yenilemek ya da değişiklik yapmak istenildiğinde, kısa süre içinde güncellemeleri yaparak yeniden yayınlanmasını sağlanıyor. Ürüne, katalogların sayfaları arasında kolayca arama yapmaya ve bilgilere daha hızlı erişim sağlamaya imkan veren "arama çubuğu" ilave ederek okuyucunun aradığı sayfaya en hızlı yoldan ulaşması sağlanıyor.

Aylık, üç aylık ve daha uzun süreli dijital katalog abonelikleri ile yeni çıkan sayıların takibini yapmak zorunda kalmadan, kolayca dergileri elinizin altında bulabilirsiniz. Üstelik, çok avantajlı satın alma ve abonelik fiyatlarıyla elde edebileceğiniz katalog abonelikleri, yeni çıkan sayının bayide tükenme sorununu da tamamen ortadan kaldırıyor.   

Dijital Katalog

1 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Markalar
    1. dMags Dergi Mağazası
  3. Abonelik Süresi
  4. Satıcı
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196008/80235050/80235067
BAŞA DÖN