ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Kawai
Kawai KDP110B Siyah Dijital Piyano (Tabure + Kulaklık Hediye)

Kawai KDP110B Siyah Dijital Piyano (Tabure + Kulaklık Hediye)

Kawai
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
03 Nisan 2020, Cuma
ürün çok güzel. kurulumu kolay fakat yine de biraz vaktinizi alıyor. sesi gayet iyi. tabi kullanım amacınızı bilemiyorum. benim gibi 32 yaşında piyano öğrenmeye başlayayım diyenler ya da çocuğu için almak isteyenler gönül rahatlığı ile alıp kullanabilir..
Erkan Ö**** (32) ÇEKMEKÖY - İstanbul Tüm Değerlendirmeler (53)
DSACategoryId/60001501/2147483641/80530127/402326/405066

Kawai KDP110B Siyah Dijital Piyano (Tabure + Kulaklık Hediye)

KAWAI KDP110 Siyah Dijital Piyano
(Tabure + Kulaklık Hediye)

Kawai dijital piyano kalitesine olağanüstü bir giriş
Kawai'nin dijital piyano serilerinde etkileyici bir ek olarak mütevazi KDP110'un özelikleri arasında; Responsive Hammer Compact II klavye aksiyonu, 88 tuşlu muhteşem Shigeru Kawai SK-EX Grand piyanoya ait örnek sesler, Bluetooth® uyumluluğu, USB ve MIDI bağlantıları sunmaktadır.

Shigeru Kawai SK-EX Grand Piyano Sesleri
Shigeru Kawai SK-EX Konser Grand piyano, piyano sanatının gelişmesindeki bir sonraki adım olarak tasarlandı. 'Dünyanın önde gelen Japon piyanosu' olarak ün kazanan Grand piyanolar, konser salonları ve müzik kurumlarını onurlandırarak, olağanüstü netlik ve dinamik aralıkları ile evrensel müziği desteklemektedir.

SK-EX, profesyonel piyanistler tarafından sık sık Chopin, Tchaikovsky ve Rubenstein Uluslararası Piyano Yarışma’ları gibi prestijli etkinliklerde kullanılmak seçildi. Gerçekten muhteşem ses tonuyla ve olağanüstü duyarlı dokunuşuyla SK-EX, tek bir sözcükle ile eşsiz olarak tanımlanabilir.

Dokunuş
Gerçekçi Dokunuş ve Hareket: Responsive Hammer Compact II Keyboard Action
KDP110'un yeni Responsive Hammer Compact II Keyboard Action klavye mekanizması; dijital bir piyanonun, akustik bir Grand piyanonun ayırt edici dokunuşuna sahip olabilmeniz üzere geliştirildi. Oldukça beğenilen RH klavye mekanizması temel alınarak, yaysız teknolojisi ve dayanıklı yapısı ile pürüzsüz, doğal ve son derece klasik bir akustik piyano çalma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Tuş Ağırlıkları
Akustik Piyanolara Ait Tuş Ağırlıkları
Tıpkı akustik piyanolarda daha ağır bas çekiçleri ve daha hafif tiz çekiçleri kullandığı gibi, RHCII klavye mekanizmasında da çalma aralığına uygun, derecelendirilmiş farklı çekiç ağırlıkları kullanılmaktadır. Bu tür detaylar, seçici bir piyanistin bile taleplerini karşılamak için hassas tuşe kontrolünü korurken, ayrıca yüksek tuşeli pasajlarda da daha fazla istikrar sağlamaktadır.

Üçlü Sensörlü Tuş Algılama
Responsive Hammer Compact II teknolojisi ile geliştirilmiş klavye, geliştirilmiş gerçeklik için üçlü sensör sistemini kullanmaktadır.

Eklenmiş olan üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar basıldığında tuş duyarlılığını artırıyor ve pek çok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye işlemcisinin aksine; basılan tek bir notayı, bir önceki notayı kaybetmeden kademeli olarak "katmanlı" hale gelmesini sağlıyor.

Kawai'e ait Responsive Hammer Compact II teknolojisi her tuşun kaldırılma hızını izlemektedir. Bu durum, karakteristik piyano seslerinin serbest bırakılmasını etkileyerek, staccato ve legato çalma arasında daha geniş bir ifade yelpazesi sunar.

Her Notada Doğru Karakter 88 Tuş Hassasiyeti
Piyano hissiyatını ve tonunu, olağanüstü SK-EX ve EX Konser Grand piyanolarının zengin etkileyici seslerinden alan KDP110, birinci sınıf bir akustik piyanonun 88 tuşunun da Harmonic Imagining teknolojisi ile titizlikle analiz edilip, özenle kaydedilerek, dijital notalara en doğru şekilde yansıtılmıştır. Dolayısıyla, her bir tuşun verdiği notayı doğru kılmak, bu büyüklükteki akustik piyanoların eşsiz harmonik karakterini de korur. Böylece, KDP110 ile performans sergileyen bir konser sanatçısının herhangi bir tuşa basarken duyurduğu ses, orijinal akustik kaynağın sadık bir temsilidir.

Harmonic Imaging (HI) Teknolojisi
İyi bir piyano çalarken klavyeye uygulanan basınç miktarı, sadece üretilen sese değil aynı zamanda her bir notanın eşsiz ton özelliğini de etkilemektedir. Bu nedenle, Kawai SK-EX Grand piyanonun gerçekçi bir akustik yansımasını oluşturabilmek için, her bir tuş tek tek kaydedilmekle kalmamakta, ayrıca çeşitli tuş hassasiyet noktalarında (en düşük-en yüksek) belirli aralıklarla da kaydedilmektedir.

KDP110'da, klavye ve tüm dinamik aralıklar boyunca düzgün ve doğru ton geçişleri sağlamak için; Kawai'nin tescilli harmonik görüntüleme ses teknolojisi Harmonic Imagining kullanarak, oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunmaktadır.

Gerçekçi Yankılanma
KDP110'un güçlü dijital efekt motoru sayesinde bir resital odasının, canlı sahnenin veya konser salonunun akustik ortamını dijital piyanolara yansıtan, ek yansıtma efektleri ile piyanonun temel sesleri daha da geliştirilir ve performanslar mükemmel bir şekilde hayata geçirilmektedir.

Sonuç; nefes kesen gerçekçilik, özgünlük sağlayan zengin ve canlı piyano tonu!

Bir Dijital Piyanonun Çeşitliliği
Uygunluk & Esneklik
Zarif KDP110, klasik klavye dokunuşunu ve zengin Grand piyano seslerini tamamlamak için çeşitli kullanışlı dijital fonksiyonlar da içermektedir. Farklı enstrüman sesleri, dahili ders şarkıları ve kontrol panelinden erişilebilen performans kaydetme ve oynatma özelliği, Bluetooth® ve USB işlevleri cihazın kolaylıkla diğer cihazlara bağlantı kurabilmesi gibi daha birçok özelliğe sahiptir.

Dahili Ders Fonksiyonu
KDP110'un kullanışlı ders fonksiyon özelliği sayesinde piyano çalışmak isteyen kullanıcılar Czerny, Burgmüller ve Beyer etüd koleksiyonunu kullanarak, klasik piyano çalışmasına veya popüler Alfred Temel Piyano ders kitaplarından zamana dayanan standartları öğrenmesine olanak tanır.

Her etüde veya şarkının sağ ve sol bölümleri, zamanlamayı ve ritmi iyileştirmeye yardımcı olan yerleşik metronom ve ayarlanabilir tempo kontrolleri ile ayrı ayrı uygulanabilir.

Ek Sesler ve Çalma Modları
Gerçekçi akustik piyano seslerini tamamlayan KDP110 ayrıca dijital piyanolar, organlar, harpsichord, vibraphone ve telli çalgılar gibi ek enstrüman sesleri seçenekleri de sunar.

İkili çalma modu ile yaratıcılığı ortaya çıkaracak daha karmaşık bir ses elde edebilmek için akustik piyano sesi ile telli çalgılar gibi birbirinden farklı iki ses türünün birlikte çalınmasına izin verir.

Üstün Kulaklık Deneyimi
KDP110'un Spatial Headphone Sound (SHS) teknolojisi, kulaklık ile dinlerken piyano sesinin derinliğini ve gerçekçiliğini arttırmaktadır. Piyano sesinin mekansal konumlandırılmasını ayarlayan üç farklı akustik ön ayarından birini seçebilir, bu sayede de uzun süreli çalımda işitsel yorgunluğunuzu azaltabilirsiniz.

Buna ek olarak, KDP110, optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık türlerini (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) seçmelerini de sağlamaktadır.

Grand Piyano Hissiyatlı Pedal Sistemi
Fiyat aralıkları göz önünde bulundurulduğunda KDP110'un en gerçekçi dijital piyanardan biri olma özelliğini güçlendiren Kawai Grand Piyano Hissiyatlı Pedal Sistemi'dir. Bu benzersiz özellik, KDP110'un akustik piyano benzeri özgünlüğünü daha da geliştirmek için bir Shigeru Kawai SK-EX model piyano pedallarının konumunu ve ağırlıklandırmasını kopyalayarak, yansıtmaktadır.

Bağlantı Seçenekleri
KDP110, bir USB-MIDI bağlantı noktası ve standart MIDI Giriş/Çıkış jakları ile kompozisyonları notalaştırabilmek için bir bilgisayara bağlanmasına veya synthesiser'lar ve çalışma istasyonları gibi diğer MIDI aygıtlarıyla bağlantı kurmasına izin vermektedir.

Dahası, çift kulaklık girişi sayesinde aynı anda öğretmen ve öğrencinin birlikte sessiz çalışmasını veya iki piyanistin aynı anda tek bir enstrüman kullanarak çalışmasını sağlamaktadır.

Entegre Bluetooth® Bağlantısı
USB-MIDI ve standart MIDI konektörlerine ek olarak KDP110, entegre Bluetooth MIDI teknolojisine sahiptir ve dijital piyanonun, desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasına izin verir.

Telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşleştirildikten sonra KDP110 sahipleri, cihazın işlevselliğini çeşitli eğitim, performans ve puanlama uygulamaları ile kolayca genişletebilir. Ayrı Kawai'nin Virtual Technician uygulaması, ek olarak bir adaptör veya kabloya ihtiyaç duymadan, dokunmatik arayüzden öğrenmeyi ve çeşitli akustik piyano karakteristiklerini ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlamaktadır.

Enerji Tasarrufu
KDP110, önceki modellere kıyasla elektrik tüketimini %60'ın altına düşüren enerji verimliliği içeren bileşenleri kullanır. Ayrıca, cihazın isteğe bağlı güç tasarrufu özelliği, belirli bir hareketsizlik süresinin ardından piyanoyu otomatik olarak kapatarak, gereksiz enerji kullanımını önleyebilmektedir.

Teknik özellikler
Klavye
88 Tuş

Mekanizma
Responsive Hammer Compact II (RHC II)
Sınıf ağırlıklı çekiçler
Mat tuş yüzeyleri
Üçlü sensör çekici tespiti

Pedal
Fe Grand Feel Pedal Sistemi
Damper (Yarım Pedal Desteği ile)
Yumuşak
Sostenuto

Piyano Sound
 Harmonik Görüntüleme (HI)
88 Tuşlu Stereo Örnekleme
SK-EX kayıt
192 nota maksimum polifoni

Piyano Rezonansı
Damper Rezonansı

Piyano Ayarı
Techn Sanal Teknisyen (13 Teknik , Sanal Teknisyen Uygulaması ile)
Dokunma Eğrisi (Kullanıcı Dokunma Eğrisi dahil)
Seslendirme 
Damper Rezonansı 
Anahtarlama Etkisi
Geri Gürültü
Çekiç Gecikmesi
Topboard Simülasyonu 
Bozulma Süresi
Minimum Dokunma
Streç Ayarlama 
Mizaç 
Mizaç Tuşu
Yarım Pedal Ayarı
Yumuşak Pedal Derinliği

Sanal Teknisyen Akıllı Modu (10 ayar)

Ses Sayısı
15 Ses

Yankı
6 Tür

Parlaklık
✔

Diğer Etkiler
 -

Hoparlörler
12 cm x 2

Çıkış Gücü
40 W (20 W × 2)

Kulaklık Geliştirmeleri
Mekansal Kulaklık Ses
Kulaklık Tipi

Ekran
 -

Anahtar kapağı 
Sürgü tipi

Müzik Dİnleme
Katlanabilir tipi

Temel fonksiyonlar
İkili
Bölünmüş
Dört El
Transpose

Dahili Şarkılar
Ses Demosu
15 şarkı
Piyano müziği
 -
Konser Büyü
40 şarkı

Ders Şarkıları
Burgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100) Çekçe
30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849)
Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101)
Alfred'in Temel Piyano Kütüphanesi Ders Kitabı Seviye 1A
Alfred'in Temel Piyano Kütüphanesi Ders Seviyesi 1B

Dahili Kaydedici
Toplam hafıza
yaklaşık 10.000 not
3 şarkı
Parçalar
1 parça

Metronom
Zaman İmzaları
1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8
Davul Ritimleri 
 -

Bluetooth *
Bluetooth (Ver. 4.1; GATT uyumlu)
Bluetooth Düşük Enerji MIDI Özelliği ile uyumlu

USB Ses Kaydedici
Kayıt / Kayıt İzleme
 -
Diğer fonksiyonlar
 -
Uygulama İşlevleri
Sanal Teknisyen uygulaması (iPad), Ses Müzesi uygulaması (iPhone / iPad)

Konnektör Jakları
Kulaklık
1 x 1/4 ", 1 x 1/8" Stereo jakları
MIDI
MIDI GİRİŞ, MIDI ÇIKIŞ, Bluetooth MIDI *
Hat çıkışı
 -
Satır
 -
Host için USB
✔ 
Aygıttan USB'ye
 -
Diğerleri
 -

Güç tüketimi
11 W

Güç
Güç kablosu
AC Adaptörü

Tabure
Sabit yükseklik veya yükseklik ayarlı tezgah *
 -
Kulaklık
Kulaklık kancası

Nota
 -

Ölçüler
Genişlik: 136 cm (53 1/2 ")
Derinlik: 40,5 cm (16 ")
Yükseklik: 85 cm (33 1/2 ") [müzik dinlenmeli]

Ağırlık
39 kg (86 lbs.)

Renk
Siyah 

Diğerleri
Garanti Kartı *
Kullanım Kılavuzu
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000BZWVV
Kawai KDP110B Siyah Dijital Piyano (Tabure + Kulaklık Hediye) Değerlendirmeleri
Tüm değerlendirmeler (53)
Kawai KDP110B Siyah Dijital Piyano (Tabure + Kulaklık Hediye)
Çok İyi
(47)
Çok İyi (47)
%88
İyi
(4)
İyi (4)
%8
Ne İyi / Ne Kötü
(2)
Ne İyi / Ne Kötü (2)
%4
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(0)
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
4,8
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (47)
Fotoğraflı değerlendirmeler (6)
Bu ürün ile ilgili 53 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 53 değerlendirme var.
İY
İY
|
(24) - Ankara
Öncelikle Puanım ürüne değil, satıcıya. Cengiz Sanat Evi. Sizi bir konuda uyarmak istiyorum. Başlıkta ne yazıyor? (Tabure + Kulaklık hediye). Açıklık getirelim. Tabure zaten piyano ile aynı kutudan çıkan Kawai'nin ürünü. Piyano ve tabure beklendiği gibi kaliteli. Çok mükemmeliyetçi insanların kafayı takabileceği bir kaç pürüz var onlarda kullandıkça geçeceğini düşünüyorum bahsetmeye değer bulmuyorum. Evet gelelim kulaklık hediye kısmına... Hepsi burada başlık açmış "(Tabure + Kulaklık hediye)". Satıcılarda doğal olarak bu başlığa girebilmek için kulaklık şartını sağlamak zorunda kalıyorlar. Bunu nasıl sağlıyorlar tabi ki o telefoncu köşelerinde asılı gördüğünüz uyduruk kulaklıkları size 800-900 avroluk piyano ile yollayarak. Muhtemelen her satıcı bir birinden farklı kulaklık yolluyor, zira kulaklıklarını kendi dükkanlarından piyanoyu depodan yolluyorlar, iki farklı kargo geliyor. Cengiz sanat evinin bana yolladığı kulaklık MTL MT220. Bakın kargoya yazık, onu getiren adama yazık o kadar kötü bir cihaz. Satma, istemiyorum kulaklığını? Ya da açık açık yaz. Diğer satıcının kulaklığı gerçek bir kulaklık onu almak isterim mesela? Piyano seçimiyle alakalı da bir kaç şey söyleyeyim. Şu an bu fiyatlara Roland rp-102'ye bakabilirsiniz. Bu iki piyanodan çok daha pahalı Yamaha 144'ün ise bu piyanolardan eksiği var. Ses çıkışı komik. Fazlası ise fiyatı... Kawai KDP110'un ses çıkışı çok iyi, tuşesi kaliteli. Salgın döneminde denemeniz mümkün değil tabi ama salgın geçmiş ve bu yorumu okuyorsanız deneyip sesini beğendiğiniz piyanoyu alın derim.
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkSiyah
Bu değerlendirme faydalı mı?
35
0

Teşekkür Ederiz.
ZK
ZK
|
(40) - İstanbul
Uzun araştırmalar sonucu roland rd102 ile kawai kdp110 arasında kalmıştım. Ben tercihimi kawai kdp110 dan yana kullandım. Bluetooth bağlantı olması büyük bir avantaj. Ben oğlum ve benim için simply piano uygulamasını kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Sesi ve tusesi bu fiyat aralığı için güzel. Tabure kutu içinden çıkıyor ve kawai kalitesinde bir tabure ama yükseklik ayarlı olsa daha iyi olurdu. Kulaklık çok kötü. Keşke fiyatta 50 tl indirim yapsalarda kulaklık göndermeseler. Kargo ücretine yazık. (Kulaklık ayrı kargo ile geliyor) genel anlamda ben memnun kaldım.
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkSiyah
Bu değerlendirme faydalı mı?
5
0

Teşekkür Ederiz.
|
(32) - İstanbul
ürün çok güzel. kurulumu kolay fakat yine de biraz vaktinizi alıyor. sesi gayet iyi. tabi kullanım amacınızı bilemiyorum. benim gibi 32 yaşında piyano öğrenmeye başlayayım diyenler ya da çocuğu için almak isteyenler gönül rahatlığı ile alıp kullanabilir..
Kullanıcı bu ürünü Music Çekmeköy satıcısından aldı.
RenkGülağacı
Bu değerlendirme faydalı mı?
6
0

Teşekkür Ederiz.
|
(40) - Ordu
Harika bir ürün. Kurulumu tek kişi yaklaşık 45 dakika sürüyor. Yalnızca piyano kısmını mobilyaya yerleştirirken ikinci bie kişinin yardımı gerekecektir. Aynı fiyat segmentindeki rakibi olan yamaha ile karşılaştırıldığında 40w ses çıkışına ve bluetooth desteğine sahip olması büyük avantaj. Evde genellikle orta ses seviyesinde kullanıyoruz. Ipad ile bluetooth üzerinden bağlantı yapıyor ve çeşitli uygulamaları kullanabiliyoruz. Kutusundan çıkan orijinal taburesi çok kaliteli ve konforlu. Ürünü music çekmeköy satıcısından aldım. Hızlı ve sorunsuz geldi. Ancak yanında gönderilen kozmos marka hediye kulaklık kullanılamayacak kadar kalitesiz ve kötü. Yani piyasada 50₺ bile etmeyecek bir kulaklık gibi düşünün. Ancak farklı satıcıların farklı kulaklıklar hediye ettiğini öğrendim. Sizin için önemliyse satın almadan önce dükkanı arayıp sormakta fayda var. Ancak piyano o kadar kaliteli ki bize kulaklığı unutturdu. Özetle çok memnunuz.
Kullanıcı bu ürünü Music Çekmeköy satıcısından aldı.
RenkGülağacı
Bu değerlendirme faydalı mı?
13
0

Teşekkür Ederiz.
KT
KT
|
(44) - Ankara
Bir çok piano markasından sonra buna karar verdik... Paketleme çok sağlam yapılmış okarak geliyor. Taşıma ve kurma işlemleri için 2 kişi şart... 10 dakikada hazırladık...Ürün kaliteli ve çok şık duruyor...ses ve çalma kalitesi çok çok güzel... Cengiz Sanat Evi'ne ayrıca çok teşekkürler... Güvenilir Satıcı ve Harika bir ürün... Tavsiye Ederim...
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkGülağacı
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
2

Teşekkür Ederiz.
|
(48) - Ankara
10 Kasım'da sipariş verdik, 12 Kasım'da teslim edildi. MNG Kargo ile Gaziantep'ten Ankara'ya geldi. Buna göre değerlendirmek anlamlı olacaktır. Ürünün kendisine gelince: Almadan önce internet üzerinden çok fazla inceleme ve kıyaslama videosu izledim. Çeşitli sitelerde yorumlar okudum. Dengi ürünler ile detaylı kıyaslama yaptım. Sonuç olarak buna karar verdim. Açıkçası kurulumu kolay. Güçlü birisi tek başına da yapabilir ancak kesinlikle iki kişi ile daha kolay oluyor. Sesi (Grand Piyano modunda) akustik piyanoya çok yakın geldi. Elektronik ses hissini yok denilecek düzeye getirmişler. Tuş ağırlıkları başarılı. Tuş tepkileri ise oldukça iyi. Ses çıkış gücü gerçekten yüksek ve akustik konsol piyanoyu aratmaz. Neyse ki kısılabiliyor! Sesler çok temiz. Bu fiyatlarda dijital piyano düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. Cengiz Sanat Evi'ne hızlı teslimat için teşekkür ederim.
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkGülağacı
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
FB
FB
|
- Isparta
Piyanonun ses kalitesi ve tuş hassasiyeti oldukça iyi. Uzun araştırmalar sonucunda arkadaş tavsiyesiyle aldım. Müzik Reyonu satıcısından aldım. Sadece kulaklık hediyesi ayrı paketlenip geliyor ayrı bir gönderi kodu da yok. Şansıma bana önce kulaklık geldi sonra sipariş durumuna baktığımda sipariş tamamlandı kargo teslim edildi olarak görüldü ortada piyano falan yoktu ufak bi stres yaşadık ama sonra hepsiburada ve satıcıyla iletişime geçip sorunu çözdük. Piyano da kargodaymış ertesi gün ulaştı sorunsuz bir şekilde.
Kullanıcı bu ürünü Müzik Reyonu satıcısından aldı.
RenkBeyaz
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
0

Teşekkür Ederiz.
|
(41) - Kastamonu
ürün oldukça kısa bir süre içerisinde ve cok iyi bir kargolama ile bana ulaştı....bu açıdan çok teşekkür ediyorum...ancak beraberinde gelen kulaklık çok kalitesiz....bence daha kaliteli olmalı....kurulumu internet üzerinden izleyerek 30 dk icinde sadece yıldız tornavida ile yapabiliyorsunuz...düşünmeden alabilirsiniz
Kullanıcı bu ürünü MÜZİKHANE satıcısından aldı.
RenkGülağacı
Bu değerlendirme faydalı mı?
10
1

Teşekkür Ederiz.
|
- Ankara
Tavsiye ediyorum
Kullanıcı bu ürünü Müzik Reyonu satıcısından aldı.
RenkGülağacı
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
1

Teşekkür Ederiz.
|
- İstanbul
Kaliteli
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkSiyah
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
1

Teşekkür Ederiz.
EP
EP
|
(24) - Van
Sürat kargonun garip fantezileri var onun dışında güzel
Kullanıcı bu ürünü MÜZİKHANE satıcısından aldı.
RenkSiyah
Bu değerlendirme faydalı mı?
10
0

Teşekkür Ederiz.
AG
AG
|
- Çanakkale
Urun inanilmaz bir hizla elimize ulasti, bir tane de kardesime sipariş verdik, guvenle alisveris yapaileceginiz dukkan Cengiz Sanat evine cok teşekkür ederiz
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkSiyah
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
IT
IT
|
- Edirne
Ürün gayet sağlam şekilde elimize ulaştı ancak bir ricam bu kadar büyük bir kargo kat teslimatı ile gönderilsin 50-100 neyse fiyata eklensin. Teşekkür ederiz
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkSiyah
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
|
- İstanbul
İst içi 1 günde teslim edildi. Kargo apt girişinde bırakıyor. 40-50 kg cihazı taşımak zor, bunun dışında cihazla ilgili herhangi bir sıkıntı yok. Paketleme düzgün, piyano kaliteli. Taburesi kaliteli. 2 kişiyle kurmak ideal.
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkSiyah
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
0

Teşekkür Ederiz.
|
(47) - Samsun
Bu ürünü müzik öğretmenimizin tavsiyesi üzerine aldık. Gayet memnunum kaldık. Müzik hane firmasına kusursuz kargo gönderimi ve iletişimi için çok teşekkür ederim. Cansu hanımın ön bilgilendirmesi için ayrıca teşekkür ederim. Hepsi burada ailesine güvenim tamdır. Kolay gelsin arkadaşlar... İyiki varsınız... 👏
Kullanıcı bu ürünü MÜZİKHANE satıcısından aldı.
RenkBeyaz
Bu değerlendirme faydalı mı?
3
4

Teşekkür Ederiz.
|
(36) - Kayseri
Piyano eğitimine yeni başlayan çocuğum için aldık . Kurulumu çok basit . Paketleme çok iyiydi. Kargo süresi hızlıydı.
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkSiyah
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
BY
BY
|
(29) - Düzce
Ürün zaten kaliteli satıcının ilgisi de bir o kadar memnun edici.Hafif çatlak gelen sunta parçanın yenisini servise hemen kargoya verdirdi.
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkBeyaz
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
|
- Aydın
Tereddütsüz almanızı öneriyoruz ürün çok güzel kurulum çok kolay satıcı güvenilir
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkGülağacı
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
MC
MC
|
(39) - İstanbul
Ürün müthiş, satıcı da öyle. Kargo gayet hızlı geldi, oldukça da memnun kaldım. Çok teşekkürler Cengiz Sanat Evi :)
Kullanıcı bu ürünü Cengiz Sanat Evi satıcısından aldı.
RenkGülağacı
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
OE
OE
|
- Siirt
Ürün gayet iyi fakat diğer kullanıcı yorumlarında akademimüzik satıcısı göklere çıkartılmış. Ben de buna güvenerek fazladan ücret ödedim ve o satıcıdan sipariş verdim. Bir kere dahi aranmadım. Bazı arkadaşlara kaliteli kulaklık yollanmış sanırım o da gönderilmedi. Nota kitabı yollanan da olmuş o da yok. Ama piyano kaliteli arkadaşlar. Fiyatına göre en güzel piyano kesinlikle.
Kullanıcı bu ürünü akademimüzik satıcısından aldı.
RenkGülağacı
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
1

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön