Teknolojinin gelişmesi ve bu doğrultuda yeni ürünlerin piyasaya çıkmasıyla beraber, yenilikler tüketicilerin hayatına dahil olmaya başlamıştır. Yeni teknolojik ürünler içinde en fazla ses getiren ve tercih edilenlerden birini pratik kullanımı ve avantajlı yönleri ile tabletler oluşturur.      

Kawai markası belirli bir teknolojik kalite ve düzeye sahip ürünleri ile dikkat çekici bir konumda yer alır. Kawai tablet çeşitleri ise hem kendiniz hem de çocuklarınız için ideal seçenekleri sizlerle buluşturur. İdeal boyutları sayesinde evde rahatlıkla kullanılan ve dış mekanlara kolaylıkla taşınabilen tabletler ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

Yüksek hızdaki çekirdek işlemcileri ile Kawai tablet modelleri her uygulamayı hızlı şekilde çalıştırır. Tabletlerin yeterli büyüklükteki ekranlarında evinizin her köşesinde film seyretme, müzik dinleme veya dizi izleme imkanı bulabilirsiniz. Popüler ve sevilen oyunları tabletlerinize yükleyerek istediğiniz zaman eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Kawai tabletlerin geniş hafızalarına birçok kişinin kullandığı sosyal medya uygulamalarını yükleyerek paylaşım yapabilirsiniz veya başkalarını takip edebilirsiniz. Haber sitelerini ziyaret ederek gündemdeki gelişmeleri öğrenebilir veya gerekli programları yükleyerek çok sayıda kitap okuyabilirsiniz.

Sıklıkla kullanılan işletim sistemlerinden biri olan Android sayesinde uygulama dükkanına giderek ihtiyaçlarınızı karşılayan her şeyi bulma imkanınız vardır. Yüksek çözünürlük özelliğine sahip tablet kamerası yardımıyla muhteşem görünümlü fotoğraflar ve video kayıtları oluşturabilirsiniz. Tabletlerin ideal boyuttaki disk kapasitelerinde çok sayıda fotoğraf ve video saklayabilirsiniz. 

Kawai tablet modellerinin hafif özellikte olmaları rahat biçimde kullanılmasına ve farklı yerlere götürülmeye elverişli olmasına katkıda bulunur. Bluetooth ve arttırılabilir hafıza gibi özellikler ise ürünlerin artı yönlerinden bazılarıdır. 8 ve 16 GB gibi farklı kapasiteleri olan tabletler arasından ihtiyacınızı karşılayan modelleri tercih edebilirsiniz.

Kawai Tablet Fiyatları

Kawai tablet fiyatları tam aradığınız türden olarak açıklanabilir. Üstün teknolojik özellikler barındıran tabletlerin fiyatları teknoloji tutkunlarının bütçelerini zorlamayacak niteliktedir. GPS ismi verilen küresel konumlama sistemi ile uyumlu olan ürünlerin Wi-Fi bağlantı hızları da son derece yüksektir. Böylelikle her daim internet bağlantısını istediğiniz gibi ve kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. 

Belirli bir garanti süresi kapsamında satın alınan Kawai tablet modellerinde herhangi bir aksaklık yaşanması durumunda garanti imkanından yararlanabilirsiniz. Kawai tablet tasarımlarındaki göz alıcı renkler ve üstün görünümler ürünlerin değerini arttırır. Tabletlerin kolay kullanımlı dokunmatik ekranları istediğiniz gibi internet sitelerinde gezinmenize, uygulamaları kullanmanıza ve ürünlerden faydalanmanıza olanak tanır. 

Dokunmatik ekranın avantajı yardımıyla istediğiniz gibi ve rahatlıkla yazı yazma, mükemmel çizimler yapma ve birçok yaratıcı çalışmayı gerçekleştirme imkanı elde edebilirsiniz. Tabletleri satın aldığınız zaman ürün paketi dahilinde garanti belgesi, kullanım kılavuzu, şarj adaptörü, USB kablosu gibi tüm gerekli ek aletler sizlere gelir. 

HD ekran özelliğindeki tabletler ile her türlü görseli açmak ve izlemek kullanıcılara büyük keyif verir. Tabletlerin ekran kalitelerinin yüksek olması her rengin ve renk tonunun capcanlı biçimde yansımasını sağlar. Çift kamera özelliği ise bu yöndeki kullanımların daha geniş bir alanda gerçekleşmesine yardımcı olur. 

Kawai tabletin ekranı dikey ve yatay pozisyonda en verimli şekilde görüntüleri ekranda yakalamanıza imkan tanıyan biçimde üretilmiştir. Tabletlerin yüksek pil gücüne sahip olmaları sonucunda uzun süre boyunca şarjları dayanabilir. Dört çekirdekli işlemcileri teknolojisinde bulunduran tabletler her işlemi sorun yaşamadan yapmanızı destekler. 

Kawai tablet modelleri sağlam malzemelerden üretildikleri için dış etkenlere karşı son derece dayanıklıdır. Ürünleri satın aldıktan sonra uzun yıllar süresince yüksek performans ile kullanabilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip etmek isteyen herkes için şart olan tabletlerden bir tane edinmek istiyorsanız Kawai tablet çeşitleri ihtiyacınıza cevap verecektir. 

Kawai Tablet Fiyatları ve Modelleri

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kawai
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Lenovo
  5. Hometech
  6. Casper
  7. Everest
  8. Vestel
  9. Alcatel
  10. Powerway
  11. Reeder
  12. Nextbook
  13. Quadro
  14. Sunny
  15. Dark
  16. Exper
  17. Jedi
  18. Piranha
  19. Asus
  20. Avec
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 5. İşletim Sistemi Tabanı
 6. Ekran Boyutu
 7. İşletim Sistemi
 8. Max Ekran Çözünürlüğü
 9. Kamera Çözünürlüğü
 10. Wi-Fi
 11. Mobil Bağlantı
 12. Arttırılabilir Hafıza
 13. Ram Kapasitesi
 14. Kamera
 15. İşlemci Çekirdek Sayısı
 16. Ekran Modeli
 17. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 18. İşlemci Markası
 19. Hafıza Kartı Tipi
 • Marka Kawai

Tablet Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/3008012
BAŞA DÖN