Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Keep Off
Keep Off Küçük Köpek 0-10 kg Ense Damlası

Keep Off Küçük Köpek 0-10 kg Ense Damlası

Keep Off
14,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (12)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

13,99 TL
22,99 TL
DSACategoryId/2147483616/560000/560178/60002488
Keep Off Küçük Köpek 0-10 kg Ense Damlası
Keep Off Küçük Köpek 0-10 kg Ense Damlası


BİLEŞİMİ: Kıllara ( tüylere ) yumuşaklık, parlaklık ile beraber kılların ( tüylerin ) rahat taranımını mümkün kılarak kötü kokulardan arınmasını sağlayan, deri bakımı sağlayan maddelere ilaveten, aşağıdaki etken maddeleri içermektedir.
Kanola Yağı (120962-03-02), Dimethicone (9006-65-9), Argan oil (223747-87-3), Glyserine (56-81-5), sorbitan oleate (1338-43-8), parfüm.

ÖZELLİKLERİ: Kedi ve köpeklerde kullanılmaya mahsus, tüylerinin ve derinin bakımı ve rahat taranımını sağlayan kozmetik pet ürünlerinde bulunan Dimethicone, Gliserin ve Argan yağı ile desteklenmiş bir üründür. İçeriğindeki Kanola yağı, argan yağı doğallığı, Derideki kuruluğu giderir. Tüylerinin bakımlı ve parlak canlı durmasını sağlar. Bu sayede Kedi ve köpeğin bu sebeplerden kaynaklı kaşıntısını engeller. Tüylerin altından deriye uygulanması ile yağ özelliğinden deriye çok hızlı imple olarak deri altından tüm vücuduna yayılır ve kıl köklerini besler. Kötü kokulara neden olan etkenleri elimine eder. Kedi veya köpeğinizin kalıcı hoş bir kokuda olması sağlar.
KULLANIM YERİ: Köpeklerde ve kedilerde tüy ve deri bakımı ile Kötü kokularını arındırıp güzel kokmasını sağlayan yardımcı bir bakım ürünüdür.
UYGULAMA ŞEKLİ VE DOZU: Haricen kullanılır. Hekim tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği taktirde, Gözlere, kulak içlerine, genital organlara, varsa açık yaralara temas etmeyecek şekilde Ense bölgesinden Tüy (kıl) altı deriye direkt uygulayınız. Daha sonra Temiz ve kuru bir tarakla köpek veya kedinizi tarayınız. 14-21 gün aralıkla tatbik edebilirsiniz. Uygulama dozu; Kediler için 1 ml, 10 kg ağırlığa kadar köpekler için 1 ml, 10kg-20 kg ağırlığı arasında ki köpekler için 2,5 ml, 20 kg-40 kg ağırlığı arasında ki köpekler için 4 ml ürün kullanılır.
ÖZEL KLİNİK BİLGİLER VE HEDEF TÜRLER İÇİN UYARILAR: 
. 6 Haftalıktan küçük kedi ve köpek yavrularında kullanılmamalıdır.
. Ürün Göze, kulağa, genital organlara varsa açık yaralara temas etmeden uygulanmalıdır.

İSTENMEYEN YAN ETKİLER: Çok aşırı uygulamalarda enderde olsa alerjen etkiye rastlanabilir. Bu etki olması durumunda ürün kullanımına 14 – 21 gün ara verilmeli ve aşırı kullanılmamalıdır. Aşırı duyarlılık durumunda veteriner hekiminize başvurunuz.
GENEL UYARILAR:
Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocukların ulaşabileceği ortamlardan uzak tutun. Hamillerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayın. Sadece evcil hayvanların üzerinde uygulayın. Ürünün göze temasından kaçının. Ürünün göz teması halinde bol suyla yıkayın. Ürünü diğer pet temizlik ürünleri ile karıştırmayın. 

MUHAFAZA ŞARTLARI VE RAF ÖMRÜ:
Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
Direk güneş ışığı ve 50 derecenin üzerindeki sıcak yerlerde bırakmayın.
Raf Ömrü Üretim Tarihinden itibaren 3 yıldır.
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000J5J2X
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön