Dünyanın birçok yerinde tutkuyla tüketilen Türk kahvesi pişirilmesi ve sunumuyla farklı bir yere sahiptir. Geleneksel Türk kültürünün değerli alışkanlıklarından olan Türk kahvesi, unutulmaz sohbetlerin eşlikçisi, dost meclisinin vazgeçilmezi olarak 16. yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu zamanında kültürümüzde önemli bir yer edinmiştir. Yemeklerden sonra mideyi yatıştıran, keyifli sohbetlere vesile olan, dinlenmek için bir mola, eşsiz tadıyla damaklara bayram havası yaşatan lezzetli Türk kahveleri 40 yıllık hatırıyla kültürümüzün, örf ve adetlerimizin en güzel unsurlarından biri haline gelmiştir. Türklerin kahveyi pişirme tekniğinin özelliği ve sunumu ile diğer kahvelerden ayrı bir yere sahip olmuş ve böylelikle Türk Kahvesi ismini almıştır.

2009 Yılında Kervansaray Restoran mutfağında kendi restoranlarına özgü tat oluşturmak için üretilen Kervansaray Kahveleri, müşterilerden alınan olumlu dönüşler ve talepler sonucu fabrika ortamında tüm hijyen standartları göz önüne alınarak üretilmeye başlanmıştır.

Kahveyi tadan her yaştan müşterinin yüzünde mutluluk ifadesi bırakmayı hedefleyen Kervansaray Kahve piyasada yerini almıştır. Geleneksel kahvemizin yöresel kahve olarak üretilerek hem yurt içerisinde hem de yurt dışında Türk kahvesi severlerle buluşması için 19 yıldır piyasada yerini korumuştur ve her geçen gün kahve sektöründe ileriye gitmek için çalışmalara devam etmektedir. Gelişimini ürün çeşitliliğinde de sürdüren Kervansaray Kahve piyasaya girecek yeni ürünler için yapılan araştırma ve geliştirme çalışmalarına da önem vermekte, bu alanda gerekli yatırımları yapmaktadır.

Kervansaray Kahve pek çok çeşitte tüketiciye sunulmaktadır. Klasik Türk kahvesinin yanı sıra, 7 Karışımlı Damla Sakızlı Kahve, Elbistan yöresine ait 7 Karışımlı Yöresel Kakuleli Kahve, Doğal Yeşil Kahve gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Kahveler mistik lezzetleri ile damakta farklı bir tat bırakmakta ayrıca içerisinde bulunan çeşitli aromalar ile mideyi yatıştırmaktadır. 7 aromalı kahvelerin içerisinde kahve, kakule, menengiç, kakao, harnup tozu, salep ve kahve kreması tatları bulunmaktadır. Anadolu’nun bize eşsiz bir hazine gibi sunduğu doğadaki çeşitli aromalar, Kervansaray Kahve çeşitleri sayesinde evlerinize girebilmekte, siz kahvenizi içip sohbet ederken size farklı bir lezzet sunabilmektedir.

Kervansaray Kahve Fiyatları

19 yıldır kahve sektöründe yerini koruyan ve her geçen gün ürünlerini çeşitlendirmek için çalışmalar geliştiren Kervansaray Kahve fiyatları ile de ürünlerini uygun bir politika ile müşterilerine sunmaktadır.

Kervansaray kahveleri tüketicilere farklı lezzetler sunmak için özenle seçilen malzemeleri hijyen ortamında üreterek eşsiz bir lezzet olarak paketlere doldurmaktadır. Kahve paketleri kahvelerin ilk günkü tazeliğini koruması için özel olarak üretilmiştir. Bu sayede aldığınız ürünün bitimine kadar tazeliğini korumasını sağlamaktadır.

Kervansaray Kahve fiyatları sunduğu kalite ve lezzet ile doğru orantılıdır. Evinde kahvesini içip, sevdikleriyle sohbetlerine eşlik etmesini isteyenlerin tercihi olana Kervansaray Kahve tek paket seçenekleri ve ikili paket seçenekleri olarak sunulmaktadır.

Paketler 250 gr kahve alabilecek ebattadır. Tek paket kahve alımı yapılacağı gibi çift paket kahve seçeneği de mevcuttur. Tekli alımlarda fiyat seçeneği kaliteye ve sunduğu lezzete göre çok uygunken çift paket alımlarında fiyat tekli alıma göre daha cazip bir hale gelmektedir.

Aromasının farklılığı, damakta bıraktığı mistik tat ile klasik kahvelerden biraz farklı olan Kervansaray Kahve çeşitleri farklı tat arayan fakat uygun fiyat politikasından vazgeçmeyen müşterilerin her zaman tercihleri arasında olmuştur. Klasik sade Türk kahvesini de mevcut kahve seçenekleri içerisinde bulunduran Kervansaray Kahve 5’li Türk kahvesi paketi ile oldukça uygun fiyatlı bir seçenek sunmaktadır.

Unutulmaz sohbetlerinize eşlik edip, 40 yıllık hatır bırakan Türk kahvemiz, Kervansaray’ın üstün tecrübesi ve müşterilere farklı tatlar sunma arzusu ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Kervansaray Kahve Fiyatları ve Çeşitleri

12 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Kervansaray
  2. Jacobs
  3. Nescafe
  4. Kahve Dünyası
  5. Sedirkent
  6. Nefis Gurme
  7. Siirt Doğal Gıda
  8. Aspresso
  9. İlyas Gönen
  10. Mehmet Efendi
  11. Kahvemis
  12. Nestle
  13. Qahua
  14. Aktar Diyarı
  15. Cafetal
  16. Cafe Crown
  17. Caffe Rino
  18. Selamlique
  19. Starbucks
  20. Lavazza
  21. Simon Lévelt
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Markalar Kervansaray
DSACategoryId/2147483619/28001517/28001486
BAŞA DÖN