Çığır açan en yeni cilt bakım aletleri

Vücut temizliğine ve dış görünüşüne önem veren kişiler için cilt bakım aletleri önemli bir yere sahip ve kullanılabilirlik açısından da tercih sıralamasında yukarılarda yer alıyor. 

Kırışık ciltlerin düzeltilmesi, cilt dokusunun sağlıklı görünüme kavuşması, yara ve lekeleri gidermesi, şişmiş ya da ödem toplamış noktaların giderilmesi gibi birçok konuda, yeni teknolojiler ile bezenmiş cilt bakım aletleri artık göreve hazır.

Genç kadınların ilk tercihi

Gelişen teknoloji ile beraber son teknoloji kullanılarak üretilen yeni nesil cilt bakım ve güzellik aletleri; kullanılabilirliği, etkisi ve kolay ulaşılabilir özellikleri ile dikkat çekiyor. Evlerinizde ya da güzellik merkezlerinde artık daha sık karşılaştığınız bu ürünler, özellikle genç kadınların en çok tercih ettiği cilt bakım ve güzellik aletleri listesinde tepe noktada yer alıyor.

Yüz saunası

Akne ve gözeneklerinizin arttığını düşünüyorsanız yüz saunası ile bu sorunla başa çıkabilirsiniz. Saunalarda sunulan buhar imkanını yüze uygun formatta tasarlayan bu ürünler ile sorunlarınızı giderip cildinize parlak bir görünüm verebilirsiniz. 

cilt bakım aletleri

Yüksek kaliteli alüminyum buharlaşma tankı ve kolay bir şekilde doldurmak için ölçü fincanı ile Beurer Fs 50 Yüz Saunası, düzenli kullanım sonrasında cildi istediğiniz görünümü vermekle kalmıyor, ardından vücudunuza uyguladığınız işlemlerin daha kolay emilimini de sağlıyor.

Vakumlu siyah nokta temizleyici

Siyah noktalar aynaya baktığımızda bizleri rahatsız eden lekeler olarak dikkat çekmektedir. Özellikle; çene, burun ve alın bölgesinde sıkça rastladığımız bu lekeler, vakumlu siyah nokta temizleyiciler ile dert olmaktan çıkıyor.

Son teknoloji ile daha net çözümler sunan bu aletleri, sauna ya da duş sonrası kullanırsanız daha kesin sonuçlar alabilirsiniz. Vakumlu siyah nokta temizleyici aletler tamamen temizlenmiş bir ciltte; ölü deriler, siyah nokta ve biriken yağları temizlenerek güzel bir görünüme kavuşup sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

cilt bakım aletleriYüz temizleme cihazı 

Ellerinizle yaptığınız cilt temizleme uygulamasını teknolojik yeni nesil aletlerle artık uygulayabilirsiniz. Bu ürünle yüzünüzde derinlikli bir temizlik uygulanıp sağlıklı bir yapıya kavuşacaktır. 

cilt bakım aletleri

Inface Sonic Yüz Temizleme ve Cilt Bakımı Masaj Cihazı moturun yüksek verimi sayesinde vücüda masaj yapar ve cildin basıncını minimize eder. Ölü derileri de temizleyen bu cihaz ile gözeneklerinizi de derinlemesine temizlemiş olacaksınız. 

Göz masajı aleti

İlerleyen yaş, stres ve yorgunluk nedeniyle göz çevresinde belirgin biçimde kırışıklar meydana gelmektedir. Hassas bir cildiniz varsa eğer bunun etkisi daha da artacaktır. Ancak endişeye gerek yok. T-Sonic™ teknolojisi ile yayılan dalgalar ile gözaltı torbalarını yok edip genç görünümlü bir göz çevresine sahip olabilirsiniz.

cilt bakım aletleri

Akıllı maske

Özel olarak formülize edilmiş güzellik maskeleri günümüzde artık daha yaygın şekilde kullanılıyor. El tipi, küçük disk şeklinde dizayn edilmiş bu ürünler, akıllı telefonlarınızdaki aplikasyonlardan da takip edilme özelliğine sahip. Her vücut tipine uygun olarak tasarlanan akıllı maskeler, USB ile şarj edilebilir ve rahat yapısı sayesinde her yere kolayca taşınabilir.

cilt bakım aletleri

Foreo Ufo Mini Akıllı Maske Terapi Cihazı T-Sonic™ teknolojisiyle birlikte içinde yer alan bişenlerin emilimi sayesinde cildinizde daha parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlar.

cilt bakım aletleriTeknolojinin hızla kendisini geliştirdiği bu dönemde, güzellik ve cilt bakım ürünlerine yeni nesil aletler de ekleniyor. Hepsiburada’nın Cilt Bakım kategorisinde listelenen yüzlerce üründen biri bu konuda yardımınıza koşabilir.

Artık birçok YouTube kanalı da güzellik ve cilt bakım ürünlerine yönelik içerikler hazırlıyor. Güzellik ve bakım konusunda öne çıkan Youtube kanalları” başlıklı keşfet içeriğimiz bu konuda size birçok yeni ipucu verecek kanalları anlatıyor.