Kidboo Bebek Bezi Alt Açma Ürünleri

Beklenen o büyük an geldi ve ailenizin yeni üyeleri olan sevimli bebekler, size ve dünyaya merhaba dedi. Yeni doğan bebekleriniz için doğru olanı yaptınız ve her şeyin en iyisini, en sağlıklısını ve kalitelisini satın almaya başladınız.

Konu, bebeğinizin altını değiştirmeye geldiğinde, bebeğinizin mümkün olduğunca hijyenik ve konforlu bir ortamda bulunması, sağlığı için büyük önem taşır.

30 yıldır tekstil sektöründe bulunan ve yaklaşık 20 yıldır Denizli’de havlu, bornoz ve bebek ev tekstili konusunda yüksek teknoloji ile üretimlerine devam eden Kidboo, geliştirdiği bebek bezi alt açma ürünleri ile hem sizin ihtiyaçlarınıza hem de bebeğinizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi hedefliyor.

Kidboo Bebek Alt Açma Ürünleri

Kidboo’nun yüksek teknoloji ile ürettiği bebek bezi alt açma ürünleri, bebeğiniz için hazırladığınız odalarla uyumlu olabilecek çok çeşitli renk ve desenlere sahiptir. İç yüzeyi yüzde 100 polyester, dış yüzeyi ise yüzde 100 pamuklu yapıda olan, 50 cm x 70 cm ebatlarındaki bebek alt bezi açma ürünleri sayesinde, bebeğinizin altını her ortamda rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Üründe kullanım sonrası herhangi bir kirlenme olduğu zaman, bebeğinizin kıyafetlerini yıkadığınız deterjanları kullanarak kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Bebeğinizin odasıyla uyumlu renk ve desenlerdeki ürünlerin yanı sıra, ev gezmeleri, uzun süreli seyahatler ve benzeri ev dışı ortamlar için de edinebileceğiniz Kidboo bebek bezi alt açma ürünlerini, temiz oldukları zaman bebeğinizin üstüne de örtebilir, soğuk havalarda daha iyi ısınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca dış mekânlarda bulunduğunuz yerin ve bebeğinizin altını değiştireceğiniz ortamın ne derece hijyenik olduğunu tespit edemeyeceğiniz için, katlayarak bebek çantalarına koyabileceğiniz ürünleri, daima yanınızda bulundurarak içiniz rahat bir şekilde bebeğinizin altını değiştirebilirsiniz.

Kidboo tarafından geliştirilen alt açma ürünleri, özellikle son yıllarda anne babalar tarafından daha çok tercih edilen kullan at yapıdaki bebek bezi alt açma ürünlerine kıyasla daha verimli ve sağlıklı olabilir. Özellikle yeni doğan bebekler, altlarını daha sık aralıklarla kirletirler. Bundan dolayı kullan at ürünler, Kidboo ürünlerine nazaran sizin için daha masraflı görünür. Kidboo ürünlerinde yer alan denizci, sevimli ayıcık, eğlenceli rüyalar, küçük prenses, minik uğurböceği, panda, doğum günü, okyanus, pembe fil gibi dekoratif, sevimli ve tematik figürler, kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarlanmış renklerle birleşince, bebeğinizin odası ve kıyafetleriyle daha uyumlu olabilir. Kidboo bebek bezi alt açma ürünleri yıkama neticesinde herhangi bir şekilde yıpranmaz. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda, bebeğinize yeni kardeşler gelmesi durumunda, bir akrabanız veya tanıdığınızın bebeği olduğunda aynı alt açma ürünleri kullanılabilir, uzun yıllar satın aldığınız üründen faydalanabilirsiniz.

Arzu ederseniz birden fazla bebek bezi alt açma ürünü satın alarak, bebek odası, oturma odası, yatak odası ve seyahat amaçlı ayrı ayrı ürünler kullanabilir, bebeğinizin altını oda değişikliği yapmadan arzu ettiğiniz her yerde gönül rahatlığıyla değiştirebilirsiniz. Bebeklerinizin alt bezi kullanma süreleri 2 yaş ve sonrasına kadar devam edebilir. Kidboo bebek bezi alt açma ürünlerinin uzun ömürlü yapıları sayesinde, bebeğinizin alt bezini bırakma dönemine kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri bebeğiniz büyüdüğünde ona gösterebileceğiniz ve daha sonraki dönemlerde hatıra olarak saklayabileceğiniz şık ve sevimli bir eşya olarak da değerlendirebilirsiniz.

Bebeğinizin bez değişimi sırasındaki rahatını ve hijyen durumunu göz önünde bulundurarak, çok çeşitli Kidboo bebek bezi alt açma ürünü edinebilirsiniz. Hem bugün hem de gelecekte farklı amaçlarla kullanılabilecek sevimli ve bir o kadar da işlevsel ürünleri uzun yıllar evinizde bulundurabilirsiniz.

Kidboo Bebek Bezi Alt Açma Fiyatları

40 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Kidboo
  2. Prima
  3. Molfix
  4. Canbebe
  5. Sleepy
  6. Komili
  7. Huggies
  8. Aybi Baby
  9. Bebitof
  10. Funna Baby
  11. DinoBoo
  12. Sevi Bebe
  13. BabyNEO
  14. Bambo Nature
  15. BebePan
  16. Evy Baby
  17. İdil Baby
  18. Bebiko
  19. Meg Baby
  20. Bebefox
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Kidboo
DSACategoryId/2147483639/301158
BAŞA DÖN