Kişiye Özel Hediyeler

Hediyeler, birçok değerin ve geleneğin zamanla yok olmaya yüz tuttuğu anlarda dahi, değerini hiçbir zaman yitirmeyecek niteliktedir. Hiç umulmadık bir anda, sevdiğiniz birinden aldığınız hediyenin hatırasını, bir ömür aklınızda taşıyabilirsiniz. Yahut da o hediyeye her baktığınızda, her kullandığınızda o âna gidebilir, o ânı yeniden yaşayabilirsiniz. Bu, hediyelerin manevi yanını açıklayan en doğru örnektir. Üstelik bir de bu hediye, kişiye özel olarak tasarlanmışsa anısı uzun yıllar kalplerde kalacaktır.

Kişiye Özel Hediyeler

Sevdiklerinizi düşünerek aldığınız her hediye, ayrı bir önem ve değer taşır. Bu, en ufak hediyeden, en büyük hediyeye kadar geçerliliğini koruyan bir durumdur. Çünkü aldığınız hediye, o kişiye hayatınızda ve aklınızda yer verdiğinizin bir göstergesidir. Fakat artık hep aynı tarzdaki hediyeleri almaktan sıkıldıysanız, bir farklılık istiyor ve bekliyorsanız, son zamanların gittikçe ünlenen hediye biçimi olan, kişiye özel hediyeleri tercih edebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek birçok sıradan hediyeyi, kişiye özel olarak tasarlayarak bambaşka bir hâle getiren bu hediye cümbüşünde, önce sizi, sonra da sevdiklerinizi mest edecek birçok seçenek bulunuyor. Hediye alacağınız kişinin özelliklerine göre düzenleyebileceğiniz bu hediyelerle sevdiklerinizi şaşırtmak, onları daima anımsayacakları ve saklayacakları hediyelerle şımartmak mümkün.

Fotoğrafınızı bastırabileceğiniz bir kupadan, yastıktan, plaketten; isme özel anahtarlıklara, kutulara, gümüş, altın künyelere, bilekliklere, kolyelere kadar aklınıza gelebilecek her türlü hediyeyi, kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Böylece, sürekli tekrara düştüğünüz hediye seçiminden kurtulmuş, farklı, özel bir adım atmış ve bunu karşı tarafa da hissettirmiş olursunuz. Bu özgün hediyeleri, kendi tercihinize göre, fotoğraf ve isimliklerden tercih edebileceğiniz gibi, hediye alacağınız kişinin mesleğine, ilgi alanına yahut da hayranlık duyduğu, sevdiği, benimsediği herhangi bir şeye göre de seçebilirsiniz. Mesleki yahut da kişinin tuttuğu takıma ait olan bir simgeyi taşıyan her hediye, sahibini daima daha özel ve güzel hissettirecektir.

Kişiye Özel Hediye Tavsiyeleri

Bilinen tüm sıradan hediye çeşitlerini geride bırakacak kişiye özel hediyelerde, zor durumda kalmanız çok az bir ihtimaldir. Çünkü bu seçenekler oldukça geniştir. Ama hediyenizi kişiye özel tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar ve almanız gereken tavsiyeler olabilir.

Hediyenizi seçmeden önce, hediye alacağınız kişinin en belirgin özelliğini anımsamaya çalışın. Onu mutlu edecek ayrıntıyı, en sevdiği rengi, hobilerini, alışkanlıklarını düşünmeye özen göstermeniz,, hediyenin etkisi açısından önemli olacaktır. Hediyenizin sahibi aksesuar seven biri ise, bu durumda onun adını yazdıracağınız künye, bileklik, kolye gibi bir hediyeyi düşünebilirsiniz. Eğer hediye seçeceğiniz kişi bir dostunuzsa, onunla olan en sevdiğiniz fotoğrafı bir kupaya, yastığa bastırabilir; hediyenize her baktığında sizi ve o fotoğrafın çekildiği günü anımsamasını sağlayabilirsiniz. Fanatik bir taraftar için hediye seçiyorsanız, onun takımına ait bir formaya ismini yazdırabilir veya yine takımının renklerinde ve bayrağında başka bir hediyeyi düşünebilirsiniz. Çok sevdiği takımının rengini hediyesinde görmek, sizin ona verdiğiniz değeri önüne serecektir. Şayet, hediyenizin sahibi, işine tutkuyla bağlı biriyse, bu durumda ofisi için tercih edeceğiniz şık bir isimlik, onu çok mutlu edecektir. Aynı zamanda, şık bir kalemin üzerine yazdıracağınız isim de sevdiğinizi çok iyi ve değerli hissettirecektir. Hediye seçiminizin sebebi Anneler Günü gibi özel bir günse, bu durumda, anneniz için çok farklı ve daha önce yapmadığınız bir şey yaparak, bir isim tahtasına annenizin ismini yazdırarak, onu mutfağının şefi olduğuna bir kez daha inandırabilirsiniz. Unutmayın ki hediyenizin sahibine özel olarak tasarlanan bu hediyeler, karşı tarafa daima, her zamankinden farklı bir his verecek ve bu hediyenizi hiçbir zaman unutamayacaktır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kişiye Özel Hediye

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
Başa dön