Kişiye Özel Stickerlar

Yaşadığınız mekanların görünümü, tüm yaşamınızı etkiliyor. Dekorasyonda rahatlık, işlevsellik ve kullanım kolaylığı kadar şıklık, estetik ve kendinizi ifade eden unsurlar da önem kazanıyor. Evinizin, odalarınızın, iş yerinizde ofisinizin duvarlarını size ait kılan, mekana dilediğiniz görünümü elde etmenizi sağlayan kişiye özel sticker, dekorasyona yeni bir boyut katıyor. Seçtiğiniz temalar, sadece ortamı güzelleştirip renklendirmekle kalmıyor; ruhunuzu yansıtan ya da mekanı özel kılan bir özellik de katıyor. Kişiye özel sticker’larla evinizde dilediğiniz her odayı süsleyebilir; bütün görünümünü sihirli bir dokunuşla değiştirebilirsiniz. Oturma odanızda, yatak odanızda bambaşka bir hava yaratabilir; çocuklarınızın odalarını onlar için çok daha keyifli hâle getirebilirsiniz.

Kişiye Özel Sticker Modelleri

İç mekan estetiğinde fark yaratan, dekorasyonda yeni ufuklar açan kişiye özel sticker modelleri, geniş bir yelpazede çok çeşitli seçenekler içeriyor. Modeller, özel bir teknikle duvara istendiği gibi yapıştırılmak üzere kaliteli ve en iyi sonucu veren malzemeden özenle tasarlanıp üretiliyor. Duvar yüzeyine dikkatli bir şekilde uygulanan sticker modelleri, tam istenen yerde kalıcılığını yıllar boyu muhafaza ediyor. Duvar yüzeyi ile uyum sağlayarak bütünleşiyor. Uygulaması dikkatli gerçekleştirildiğinde duvardan istenmedikçe çıkmıyor ve sağladığı dekoratif güzelliği sürdürüyor. Kişiye özel sticker modelleri, özgün ve yaratıcı tasarımları sayesinde her odaya, her mekana istenen kişiliği kazandırıyor. Sticker’ların tasarımlarında farklı yaratıcı yaklaşımlar, farklı temalar ve zengin motifler kullanılıyor. Mekanda kullanılan duvar boyası rengi, eşyalar ve mekanın aldığı ışık dikkate alınarak uygun temalı sticker’lar seçilip uygulandığında tüm dekorasyon tarzı anlamlı bir bütünlük oluşturuyor.

Kişiye özel sticker modelleri içerisinde bebek ve çocuk odaları için tasarlanan ürünler ise özel bir yer kaplıyor. Genç anne babaların keyfine keyif katacak, çocukların odalarında daha da mutlu vakit geçirmelerini sağlayacak canlı, renkli, eğlenceli motifler, odalarında duvarları süslüyor. Modeller; çeşitli motifler, soyut desenler, figüratif desenler içerdiği gibi harflerden, kelimelerden, rakamlardan oluşan çeşitler de bulunuyor. Sticker modellerinde kullanılan farklı ebatlar, duvarlarda istenen her boşluğa uygulanabilmelerini sağlıyor. Böylece, bazen dar bir alan sticker uygulaması ile bir sanat eserine dönüşürken bazen de bomboş bir duvar bambaşka bir anlam kazanabiliyor. Odalar, bir sanat galerisinin büyülü havasına bürünebiliyor. Kişiye özel sticker modellerinde kullanılan renkler, her renk duvara yakışan griler, siyahlar, beyazlar olabildiği gibi pembeler, maviler de olabiliyor. Önünde bebek karyolası, çocuk yatağı, masa ya da köşe sehpası bulunan bir duvar, eşya ile uyumlu bir sticker uygulaması yapıldığında evin en keyifli köşesi hâline geliyor.

Kişiye Özel Sticker Fiyatları

Evlerde, ofislerde yıllar boyu yaşamı güzelleştirmek üzere tasarlanan sticker modelleri, üretimlerinde kullanılan kaliteli malzeme ve özenli teknikler sayesinde yıllar boyu kalıcılıklarını muhafaza ediyor. Böylelikle, kişiye özel sticker fiyatları da avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Daha güzel ve yaşanası bir mekan için ayrılabilecek küçük bir bütçe, sticker modelleri ile harikalar yaratmaya yeterli oluyor. Dekorasyondaki güzelliğine alıştığınız sticker’ınız yaşamınıza yıllarca eşlik ettiğinden, kolay kolay değiştirmeniz de gerekmiyor. Kişiye özel sticker modelleri, kalite fiyat dengeleri açısından kullanıcıya en iyi performansı sunuyor.

Özel günlerinde, kutlamalarında ne hediye verebileceğinizi düşündüğünüz arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, sevdiklerinize siz de yaşamlarına yeni bir renk katacak sticker’lardan armağan edebilirsiniz. Birbirinden güzel sticker modelleri arasından sevdiklerinizin zevkine uygun, anlamlı seçimler yapabilir; onları mutlu edebilirsiniz. Özellikle evine yeni taşınan, evini yenileyen, değişiklikten hoşlanan yakınlarınızı sticker sürprizinizle şaşırtıp sevindirebilirsiniz. Boş ve renksiz duran duvarlarınızı, sizi yansıtan sticker motifleri ile adeta yeniden şekillendirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kişiye Özel Stickerlar

660 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 660 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?