Anadolu'nun tarihi ve kültürel zenginliğinden esinlenerek, takı ve mücevher üreten Koçak Gold, 1958 yılında Ankara’da kuruluyor. 1987 yılında daha ileri hedefleri gerçekleştirmek adına, İstanbul – Kapalıçarşı’ya taşınıyor. Konsept mağazasının yanında toptan satışlarını artırıyor. 1993’te ihracata başlayarak Balkan ve Kafkas ülkeleri ile Avrupa’ya ihracat yapıyor. Kuyumculuk sektöründe Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlıyor. 1997 yılından itibaren markalaşma sürecine giriyor. Günümüzde ise Koçak Gold, İstanbul ve Türkiye genelinde toplam 28 konsept mağazası ve 1000’i aşkın satış noktasıyla hizmet sunuyor. Pek çok ülkeye ihracat yapan marka yurt dışında da beğeni görüyor. Koçak Gold’un hedefi sektöründe yenilikçi gelişmeler göstererek, yurt dışında da çok tercih edilen bir dünya markası haline gelmek olarak görünüyor. Türk motiflerinin çok özel işçilik eşliğinde altın ve değerli taşlarda hayat bulmasını sağlayan Koçak Gold markası Türkiye’nin kuyumculuk sektöründeki lider markaları arasında yer alıyor.

Koçak Gold Takı Mücevher Modelleri

Firmanın ürün yelpazesi çeşitli gruplara ayrılıyor. Bu gruplar 14 ayar altın, 18 ayar altın ve 22 ayar altın ile pırlantalı mücevherler olarak isimlendiriliyor. Marka çok özel koleksiyonlar tasarlayarak bunları kullanıcılarına sunuyor. Altın ve mücevher ustalarının elinden çıkan tasarımlar, el işçiliği ile üretilen kişiye özel ürünler modeller arasında göz dolduruyor. Koçak Gold takı mücevher modelleri bu konsept dahilinde şekilleniyor. Altın, pırlanta ve değerli taşlardan üretilen modeller, klasik tarzları günümüzün modern çizgileriyle birleştirmeyi başarıyor. Çok şık ve dikkat çekici tasarımlarda modeller üreten marka, özellikle Avrupa’da çok beğeniliyor.

Koçak Gold markası için altın farklı bir önem taşıyor. Altını işlemekten keyif alan ustalar, aşkların ilanında takdim edilecek özel tasarım takı ve mücevherleri bir koleksiyonla kullanıcılarına sunuyor. Koçak Gold takı mücevher modelleri içinde yer alan bir başka koleksiyon ise geleneksel tasarımları günümüzün modern çizgileriyle birleştiriyor ve altının o tasarımlara hayat vermesiyle tamamlanıyor. Markanın seçkin koleksiyonları düğünler, davetler ve gündelik yaşam için çok uygun modeller barındırıyor. Koleksiyonda taçlar, taraklar, kolyeler, küpeler, tokalar, yüzükler, alyanslar, bilezikler ve bileklikler yer alıyor.

Koçak Gold’un takı mücevher modelleri arasında yer alan koleksiyonları ışıltılı ve göz alıcı pırıltılar saçıyor. Markanın mücevherleri aşka adanmış çok seçkin tasarımlardan oluşuyor. Takı modelleri aşıklara yıldızların ışıltısını getiriyor. Aşka tutulanlara özel olarak hazırlanmış koleksiyon, sevgililere hitap ediyor.

Koçak Gold Takı Mücevher Fiyatları

Altın ve mücevher sektörü, kendi maddi değerini belirleme özelliği taşıyor. Altın gibi çok değerli bir maden, ustasının elinde bambaşka bir hale dönüşüyor. Kuyum ve mücevher ürünleri, tasarımlar ve ince işçiliklerle daha büyük değerler kazanıyor. Koçak Gold takı mücevher fiyatları bu ölçütler ile belirleniyor. Marka, kullanıcılarına ulaşılır fiyatlarla takı ve mücevher sunabilmek için özel çalışmalar yaparak, kaliteli ürünleri avantajlı fiyat etiketleri ve Koçak Gold güvencesi ile sunuyor.

Koçak Gold takı ve mücevher ürünleri her yaş grubundan kadına ve erkeğe hitap edebilen ürünlerden oluşuyor. Takı ve mücevherler, kadınlar için üretilmekle beraber erkekler için de sınırlı seçeneklerle üretiliyor. Alyanslar, yüzükler, kol düğmeleri, bileklik, kolye ve küpeler bu seçenekler içinde yer alıyor. Koçak Gold takı mücevher fiyatları üründe kullanılan altının ayarı, taşların değeri ve tasarımlarıyla şekil buluyor. İnsanlara mutluluk ve güven duygusu veren değerli takılar, insanlık tarihinin çok eski dönemlerinden beri önem taşıyor. Koçak Gold bu olgunun bilincinde olarak, takı ve mücevher ürünlerini en özenli işçiliklerle üretmeye ve kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Koçak Gold Takı Mücevher Modelleri

11 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Koçak Gold
  2. Gülaylar
  3. Tevuli
  4. Nusret Takı
  5. Glorria
  6. Ejoya
  7. Anı Yüzük
  8. Sümer Telkari
  9. Bella Gloria
  10. Gumush
  11. Solfera
  12. Affix Silver
  13. Goldstore
  14. Bilezikhane
  15. Beyazıt Takı
  16. SembolGold
  17. Tuğrul Kuyumculuk
  18. Altınbaş
  19. Altın Sepeti
  20. Morvizyon
  21. Gümüş Rüyası
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Satıcı
 • Marka Koçak Gold
DSACategoryId/2147483617/16032929
BAŞA DÖN