Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Toplama Işlemi Oyunu

Dikkat Atölyesi Yayınları
237,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

299,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80224072/80168006

Toplama Öğreten Oyuncak Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Toplama İşlemi Oyunu
Çocuğunuzun toplama işlemini zihinden pratik işlemler yaparak öğrenmesini ister misiniz? Çocuğunuza toplama işlemini defalarca öğretmenize rağmen toplama işlemlerini yapmakta güçlük çekiyor, unutuyor, sürekli karıştırıyor ve bir türlü öğrenemiyor ise kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu tam size göre.

Tak çek kolay öğrenme yöntemi, çocukların toplama işlemini kolayca öğrenerek bilgileri eğlenceli bir şekilde pekiştirmesine yardımcı olur. Dikkat atölyesi yayınları çocuklar için uzmanlar tarafından tasarlanan kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu sayesinde, çocuklar kalemi takıp çekerek kendi kendilerine çalışmaktan mutluluk duyacaktır.

Kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğreticidir. Ayrıca tak çek kontrol paneli sayesinde toplama işlemlerinin cevaplarını kendi kendine kontrol etme fırsatı verir. Tak çek kontrol panelli kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu çocuğunuzun toplamayı 1’den 20’ye kadar toplamları hızlı öğrenmesini ve hatırlamasını geliştirmenin harika bir yoludur.

Eğlenceli toplama işlemi oyunu bilgi kartları kolay öğrenme için ne kadar etkilidir?
Eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunan toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu, çocukların hızlı ve kolayca öğrenmesine katkı sağlar. Öğretmenler tarafından tavsiye edilen toplama öğreten oyuncak öğrencilerin toplama işlemlerini kolayca öğrenmesine ve tekrarlayan bilgileri yanıtlarken daha güvende olmalarına katkı sağlar.

Toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemi yaz sil toplama işlemi oyunu kartlarıyla öğrenme süreci, hafıza performansını arttırmanın en şaşırtıcı yoludur. Toplama işlemi oyunu, çocukların toplama işlemlerini kolayca öğrenmesine katkı sağlayarak matematik becerilerini geliştirmeye yardımcı kanıtlanmış bir oyundur.

Dikkat atölyesi yayınları uzman eğitimcileri tarafından hazırlanan toplama öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu aktivite kartları çift taraflıdır. Her yüzünde farklı toplama işlemleri yer alır. Toplama öğreten oyuncakla zihinden pratik toplama işlemi soruları hafıza, zeka gelişimi, mantık ve muhakeme, düşünme becerisi, dikkat ve odaklanma gibi alanların gelişmesine yardımcı oluyor.

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Toplama İşlemi Öğreten Oyuncak Nasıl Oynanır?
Toplama öğreten oyuncak tak çek kontrol panelli kolay öğrene yöntemiyle yaz sil toplama işleminin ön ve arka tarafı bir test gibi inşa edilmiştir. Her bir delik bir cevap şıkkı gibi düşünülerek yapılmıştır. Toplama işleminin doğru olması için uygun cevap seçeneği bulup altındaki deliğe kalemi takmamız gerekiyor. Cevap doğru ise kartı yukarı doğru çektiğimizde kart panelden kolayca çıkarılıyor. Eğer yapılan toplama işlemi yanlış ise kalem kilit görevi görür ve kartı çıkmaz. Bu durumda bir sonraki toplama işlemine geçemezsiniz. Doğru sonucu buluncaya kadar kalemi takıp kartı çekerek doğru cevap seçeneğini bulunur. Toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemini öğrenmek isteyen her çocuk bu işlemi tekrar tekrar yaparak görsel algı becerisi sayesinde kendi kendine toplama işlemlerini öğrenebilir. 

Toplama öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyununun hem ön hem de arka yüzeyinde yaz sil kalem kullanılarak işlemler yapılır. Kutunun arka penceresi sadece toplama işleminin görülmesini sağlar. Cevap şıklarını görmeden toplama işlemini tahmin etmeye çalışır. Doğru kelimeyi görmek için panel üzerinde kartlar hafifçe yukarı doğru çekilir ve panel altında kalan cevabın ortaya çıkması sağlanır.

Toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu çocukların severek oynadığı ve tekrar tekrar eğlenceli bir şekilde öğrendiği uzmanlar tarafından tasarlanan bir oyundur. Bu oyun sayesinde çocuklar bir ebeveynden yardım almadan kendi kendine toplama işlemini tak çek yaparak öğrenir. Görsel algı becerisini de devreye sokan toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu sürekli unutan defalarca öğretmenize rağmen sürekli karıştıran çocuklar için umut oldu.

Toplama İşlemi Öğretmenin Püf Noktaları
Okullarda ritmik sayma yöntemiyle öğretilen Toplama İşlemini ezberleme çocuklarda sıklıkla karıştırılmaya sebep olabiliyor. Uzmanlar tarafından geliştirilen toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil Toplama İşlemi oyunu görsel algı becerisiyle çocuğun kendi kendini test ederek kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlıyor.

Dört işlemin temelini oluşturan toplama işlemi genellikle okul öncesi dönemde ve 1. sınıfta öğrencilere öğretilir. Yıllardır hemen hemen hepimizin pratik işlem yapmada yaşadığı sorunlar toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil Toplama İşlemi oyunu sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor. Çocukları okul çağına gelen ebeveynlerin en çok aradığı soruların başında toplama işlemini çocuklarıma en kolay ve hızlı nasıl öğretirim sorusu gelmektedir.

İşte toplama işlemini kolayca, pratik ve hızlı öğreteceğiniz bir yöntem olan toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle toplama işlemi oyunu sayesinden toplama işlemi ebeveynler için kabus olmaktan çıkıyor.

Toplama İşlemi En Kolay Nasıl Yapılır?
Yaşamın her alanında hemen her yerde karşımıza çıkan toplama işlemini zihinden pratik olarak yapma birçok öğrencinin matematik dersinden korkmasına neden olmuştur. Toplama işlemini zihinden pratik olarak yapmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlar arasında toplama işlemini şarkı haline getirme, süper dahiler toplama işlemi oyunu, zihinden eğlenceli öğretici toplama İşlemi kitabında alıştırma ve etkinlikler yapmak, yazarak çalışma, ritmik sayma ve karşılıklı soru cevap gibi yöntemler yer almaktadır.

Küçük yaşlardan itibaren toplama işlemini kolayca öğretmek isteyen ebeveynler için uzmanlar tarafından hassasiyetle hazırlanan toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu sayesinde çocuklar fiziksel olarak hem oyun oynamış olacak hem de kaliteli zaman geçirerek toplama işlemini kolayca zihinden yapacaktır.

Kutu içeriği :

- Kolay öğrenme yöntemini destekleyen tak çek kontrol panelli kutu
- Yazılıp silinebilir çift taraflı 72 görev kartı
- 142 aktivite
- Yaz sil kalem

 

Yayın Tarihi 2023
Cilt Durumu Ciltsiz
Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Yazar Kolektif
Sayfa Sayısı 72
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004GALUE
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön