Opel markasının Astra, Corsa, Meriva gibi farklı araç modellerinde araca uyumlu özel üretim oto kolçaklar tercih etmek gerekiyor. Opel kolçak modelleri, aracın üretim yılı ve modeline göre özel olarak üretiliyor. Araç içinde kolçak yerine tam olarak oturan bu kolçak çeşitlerinde aynı araç modeli için farklı tasarım seçenekleri de bulunuyor.

Eski model Opel araçlar ya da yeni modeller için yeni nesil 3D tasarım farklı oto kolçak modelleri tercih edilebiliyor. Kolçak kullanım özelliklerinde farklı performanslar bekleyenler için de kullanım açısından alternatifler sunan modeller var. Seçenekler arasında yer alan oto kolçak çeşitlerinin tümü, araç modeline birebir uyumlu olarak üretiliyor. Özel üretim kolçaklarda kalite ve konfor özellikleri, beklentileri tam olarak karşılıyor.

Opel Kolçak Modellerinde Hangi Tasarımlar Öne Çıkıyor?

Ürün çeşitliliği açısından oldukça fazla seçenek sunan Opel kolçak modelleri arasında delmeden direkt monte edilen ürünler daha çok tercih ediliyor. Kesme, delme ve vidalama işlemi gerektirmeyen yeni kolçak modelleri, kullanım rahatlığı sağlıyor. Kolun uyuşmasını ve yorulmasını engelleyen özel tasarım modeller, her zaman en gözde tasarımlar arasında yer alıyor.

Modern oto kolçak modellerinde iç haznesi derin olan küçük bir dolap işlevi gören kolçak tasarımları öne çıkıyor.  Opel'inize özel tasarlanmış modellerin, kullanım açısından farklı fonksiyonlar sunması, araç içi konforu artırıyor. Daha fazla işlevi olan konfor kalitesi yüksek modeller, daha fazla ilgi görüyor. Estetik tasarımı, şık kullanım açısından farklı avantajlar sağlayan farklı tasarımda kolçak modelleri, sürüş keyfini de artırıyor.

Opel Kolçak Modellerinde Konforu Artıran Özellikler Nelerdir?

Araç içinin derli toplu olması, konforu en çok etkileyen faktörlerden biridir. Oto kolçak tasarımının kolun yorulmasını engelleyecek konforun yanında araç içindeki fazlalıkları toplayacak işlevde olması avantaj sağlıyor. Opel kolçaklarının hepsinde çok yönlü fonksiyonel özellikler bulunuyor.

Teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla iki koltuk arasına yerleştirilebilen Opel kolçak modelleri, güvenli ve konforlu sürüş için özel olarak tasarlanıyor. Kolçak iç haznesine CD, anahtar, telefon gibi eşyalar konulabiliyor. Yüksek kalite malzemeyle üretildiği için konforu en üst seviyede yaşamanızı sağlıyor.

 Hangi Model Opel Kolçak Fiyatları Daha Uygun?

Opel'e özel ürünler; ekonomik, standart ve lüks tasarımlarda farklı fiyat seçenekleriyle sunuluyor. Üretim malzemesinin kalitesinde, fonksiyonel özelliklerinde, konfor standartlarında farklı seçenekler sunan modellerde ulaşılabilir fiyat avantajlarından yararlanmak mümkün oluyor.

Özel indirim ve kampanya fırsatlarıyla sunulan orijinal tip  kolçak modellerinde uygun fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Vidalı ve vidasız lkolçak fiyatları da farklı oluyor. Montaj gerektirmeyen modelleri de tercih edebiliyorsunuz. Piyano kol modeller, el freni güvenliğini destekleyecek tasarımlardan biri olarak satın alınabiliyor.

Opel Oto Kolçak Nasıl Olmalı?

Opel oto kolçak aracınızın iç tasarımına tamamen uyumlu olmalıdır. Ürünün dış kısmı lekelere ve çiziklere karşı dayanıklı olmalıdır. Yanmazlık özelliğine ve güvenlik standartlarına da sahip olmalıdır.

Kullanacağınız oto kolçak, uzun yolculuklarda dahi kolunuzun yorulmasını ve uyuşmasını engelleyecek konfor özelliklerine sahip olmalıdır. Ürünlerin tüm çeşitlerinde bu özellikler bulunuyor ve ürünler, araca birebir uyumlu tasarım garantisi veriyor.

Farklı tasarımda oto kolçakları, Opel Corsa ya da Opel Astra gibi farklı araç modelleri ve farklı üretim yıllarına uygun olan ürünler arasından seçilebiliyor. Aracınızın modeline ve üretim yılına göre dilediğiniz model kolçak tasarımını tercih edebiliyorsunuz. Fiyat-performans açısından tüm kolçak modelleri, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak gerekli tüm özelliklere sahip bulunuyor. Opel kolçak fiyatları, sunduğu konfor ve kalite göz önüne alındığında, oldukça uygun aralıklarda konumlanmış oluyor.

Opel Kolçak Fiyatları ve Modelleri

28 ürün var
 1. Markalar
  1. Armster2
  2. Z Tech
  3. Automix
  4. Z tech Eko Kolçak
  5. Autoen
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Araç Markası A-Z
  1. Opel
  2. Universal
  3. Ford
  4. Renault
  5. Dacia
  6. Citroen
  7. Volkswagen
  8. Fiat
  9. Peugeot
  10. Hyundai
  11. Honda
  12. Skoda
  13. Chevrolet
  14. Seat
  15. Toyota
  16. Mercedes
  17. Infiniti
  18. Nissan
 5. Araç Modeli
  1. Astra
  2. Astra H
  3. Astra K
  4. Combo
  5. Corsa
  6. Mokka
  7. Zafira
 6. Satıcı
 • Araç Markası Opel
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20036491/20036491
BAŞA DÖN