Transporter Koltuk Kılıfı 

Otomobil dünyasının vazgeçilmez aksesuarı olan transporter koltuk kılıfları, sizler için birçok seçenek sunar. Arabalara uygun olarak üretimi gerçekleştirilen transporter koltuk kılıfları birçok özellik bulundurması ile araç sahipleri tarafından talep görmektedir. Otomotiv endüstrisinde en çok tercih edilen sentetik deriler ile üretimi yapılır. Araca yakışan renklerin kullanımı ile üretimi yapılan kılıflar tüm Wolkswogen araçlar için uyumludur. Transporter koltuk kılıfları ile hem aracınızın havası değişir hem de aracınız fonksiyonlarını kaybetmez. Aracının bakımlı kalmasını isteyenler için her türlü avantajı sağlar. Bu isteklere uygun olarak üretimi yapılan koltuk kılıfları uzun ömürlü olması ve kullanım rahatlığı sunmasının yanında, deformeleri azaltmak için astar kumaşa sahip olmasıyla da öne çıkar. Üretimler birçok sorunu ortadan kaldıracak nitelikte yapılır. 

Transporter Koltuk Kılıfı Nasıl Üretilir?

Özel dikim olan transporter koltuk kılıfları, otomotiv endüstrisinde kullanılan kumaşların ipliklerinden dokunarak üretilir. Kılıf malzemeleri, orijinal koltukta kullanılan kumaşa uygun ve kombinlidir. Birinci kalite kumaş ile üretimi gerçekleştirilen koltuk kılıfı rahat, konfor ve terleme olmaması için araç kumaşıyla aynı olacak şekilde üretilir. Birebir uyum, özel dikiş, estetik ve orijinal tasarım gibi birçok özelliğin bir arada bulunduğu bir üründür.

Transporter Koltuk Kılıf Tercihi Nasıl Yapılır?

Araba kılıfları, koltukları yalnızca kirden değil, aynı zamanda tüm olumsuz koşullardan da korur. Otomotiv endüstrisinde yüksek teknoloji kullanılarak üretimi gerçekleştirilen araba kılıfları ile tüm olumsuz şartlara rağmen araba koltuklarınız deforme olmaz. Üretimi gerçekleştirilen araba kılıfı modelleri; araba modeli, üretim yılı ve araba hacmine uyacak şekilde tasarlanır. Kalite ve sertifikasyon ile ürünler, özel ipliklerin dikiş ve fitil sistemleri sayesinde müşterilerin sorun yaşamasının önüne geçer. Koltuk kılıflarının montajının profesyonel olarak yapılması ürünün ömrünü uzatır ve koltuk hiçbir fonksiyonunu kaybetmez. Aracının dışı kadar, içini de her koşulda korumak isteyen ve gerek yaz gerek kış aylarında araç koltuklarının deforme olmasından kaçınan araç sahipleri, özellikle transporter koltuk kılıf modelleri ile arabalarını birçok olumsuz şartlardan koruyabilir ve koltukların daima temiz, bakımlı ve hasarsız kalmasını sağlayabilir. Siz de aracınıza uygun, en iyi koltuk kılıf model seçimlerini yaparak, aracınıza değer katabillirsiniz. 

Transporter Koltuk Kılıf Fiyatları Nedir?

Transporter koltuk kılıflarında kullanılan materyaller, otomotiv sektöründe kullanılan sentetik kumaştır. Kalitesi ve tasarımları ile öne çıkan koltuk kılıfı kumaşları, zengin renk seçenekleri ile belirlenen özel üretim sayesinde aracınız ile birebir uyumludur. Aracınıza çok şık bir görüntü verecek ve dayanıklılık katacak şekilde satışa sunulan bu üretimler terleme yapmaz ve müşteri memnuniyetini güvence altına alır. Özel dikim oto koltuk kılıfları çift spor dikiş ile üretilir ve uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Koltuğun hiçbir fonksiyonunu engellemeyen, montaj için gerekli tüm malzemeler kullanılarak üretilen ve seçimini bireysel olarak yapabileceğiniz birçok tasarım bulunur. Kolay ve esnek özelliği sayesinde, montajı yapılan koltukta kısa süre içerisinde koltuğun şeklini alır. Üretimi yapılan ürünler kontrolleri yapıldıktan sonra en iyi fiyatlar kullanılarak satışa çıkarılır. 

Transporter Koltuk Kılıfları Nasıl Çıkarılır?

Rahatlıkla koltuklarınıza klipsler aracılığıyla takıp, kolaylıkla çıkarabileceğiniz koltuk kılıfları; temizliği pratik ve hava yastıklarınızın çalışmasını engellemeyecek bir üründür. Hem sağlamdır hem de yaz aylarında terlemeyi en aza indirir. İsteğe göre sökmeden çıkarabileceğiniz veya monte edebileceğiniz ürün, sizi zahmete sokmaz. Ürünün tüm yerli ve yabancı araçlara uyumu pratiklik katarken, uzun yolculuklarda ve seyahatlerde sürüş kolaylığı yaratır. Montajını ikinci bir kişiye gerek duymadan yapabileceğiniz koltuk kılıflarını aynı kolaylıkla çıkarabilir ya da sökebilirsiniz. Yeni teknolojilere uygun tasarlanan ve ihtiyaçlarınıza çözüm üreten transporter koltuk kılıfları ile temiz, konforlu ve rahat bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Transporter Araba Koltuk Kılıfı

81 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar
  1. Otom
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Araç Markası
  1. Volkswagen
 5. Araç Modeli A-Z
  1. Transporter
  2. 1 Serisi
  3. 106
  4. 107
  5. 12
  6. 190
  7. 2 Serisi
  8. 2008
  9. 206
  10. 206+
  11. 207
  12. 208
  13. 3
  14. 3 Serisi
  15. 3008
  16. 300C
  17. 301
  18. 305
  19. 306
  20. 307
  21. 308
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı
 • Araç Modeli Transporter
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20036892/20036892
BAŞA DÖN