Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Pearson Çocuk Kitapları
Komik Hayvan Isimleri Bakanlığı/balkabağıgiller /kelebekler Bataklığı /hiçbir Şey Yapmama Günü /hokus Pokus Diplodokus

Komik Hayvan Isimleri Bakanlığı/balkabağıgiller /kelebekler Bataklığı /hiçbir Şey Yapmama Günü /hokus Pokus Diplodokus

Pearson Çocuk Kitapları
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80224072/9932
Komik Hayvan Isimleri Bakanlığı/balkabağıgiller /kelebekler Bataklığı /hiçbir Şey Yapmama Günü /hokus Pokus Diplodokus

Komik Hayvan İsimleri Bakanlığı/ Domingo

Sahanda Yumurta Denizanası, Diken Sırtlı Maymun Surat Balığı, Pembe Peri Armadillo. İnanmayacaksın ama bu hayvanların hepsi gerçekten var! Komik Hayvan İsimleri Bakanlığı’na hoş geldin! Buradaki hayvanların bir ortak noktası var, hepsi isimlerini değiştirmek istiyor. Büyüleyici hayvanlar ve onların bitmeyen kahkahalarıyla dolu, çılgıncasına eğlenceli bir kitap bu. Peki ya sen, hayatında hiç Püsküllü Halı Köpekbalığı gördün mü? Not: Hâlâ bu isimlere inanamıyorsan, kitabın son sayfasına bir göz at. 

Balkabağıgiller / Abm Yayınevi

Balkabağıgiller, şehrin göbeğindeki sekiz katlı Sarmaşık Apartmanı’nın en üst katında yaşıyordu. Önceleri iki kişi olan ev halkına, kırk yedi bitki, ikizleri Bal ile Badem ve yavru kedileri Kaymak da katılınca kocaman bir aile oldular. Bitkilerin neşe ve düzen içindeki hayatları, Balkabağıgiller’in bir ay sürecek yaz tatiline çıkmalarıyla altüst oldu. Balkabağıgiller tatildeyken bitkilere ne olacaktı?
 

Kelebekler Bataklığı / Pearson

Uzak ülkenin birinde, karanlık mı karanlık, kötü kokulu, nemli ve soğuk bir bataklı vardı.Bu bataklığın tek sakini Bay Mor Benek adında biriydi.Günlerden bir gün, Bay Mor Benek, çay saatinde, sıcak çayını yudumlarken, ''Bu bataklık çok renksiz,'' diye düşünde. Acaba bu bataklığı bir çiçek bahçesine dönüştürebilir miydi? 

Hiçbir şey Yapmama Günü / Aylak Kitap

Yapacak hiçbir şeyin olmadığı, sıkıntıdan patladığınız bir yerde oyun tabletinizi kaybetmekten daha kötü bir şey olabilir mi? Yoksa yanılıyor muyum?2017 New York Şehir Kütüphanesi / En İyi 10 Çocuk Kitabı Seçkisi2017 New York İllüstratörler Topluluğu /Altın Madalya2017 Fransa Moulıns İllüstrasyon / Büyük Ödülü2017 Fransa Landerneau / En İyi Çocuk Kitabı Ödülü 

Yayazula / İş Bankası Kültür Yayınları

“Minik fındık faresi gezintiye çıktı. Karanlık ormanın içinde. Tilki gördü fareyi Mmm, dedi, şunu indirsem mideye.”Karanlık ormanın içinde biraz daha ilerle, takıl cin gibi zeki farenin peşine, gör bak başına neler gelecek, baykuşla, yılanla ve karnı acıkmış yayazula ile nasıl baş edecek… 

Hokus Pokus Diplodokus – Dünyanın İlk Sihirbazı / İndigo Çocuk

Hokus Pokus Diplodokus bundan tam 150 milyon yıl önce doğdu. Yumurtadan çıktığı andan itibaren Hokus'un farklı bir dinozor olacağı belliydi. Hokus, doğar doğmaz hapşırmış ve yumurtasının kabukları gürültülü bir POFFF! sesi çıkararak ortadan kaybolmuştu!

Hokus, dünyanın ilk sihirbazıydı!

Hokus büyüdükçe yetenekleri de gelişti, ünü bataklığın dört bir yanına yayıldı. Doğum gününde  gerçekleştireceği büyük gösteride dinozorları büyük bir sürpriz bekliyordu!

Dinozorlar hakkında bilgi edinme ve hayal gücünü geliştirme üzerine harika bir hikâye!

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön