Köpeklerin rahatça oynamasını ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan köpek oyun havuzu modelleri, farklı seçenekleri ile sunuluyor. Farklı materyallerden yapılan tasarımlar, köpeklerin diğer köpekler ile kaynaşmasını ve iyi vakit geçirmesini sağlıyor. Oyun havuzu modelleri, açık alanda istediğiniz yere kurulabiliyor. Evinizin bahçesine ya da yazlıkta boş bir alana istediğiniz şekilde kurarak evcil hayvanınız için korunaklı bir oyun alanı yaratabiliyorsunuz. Trixie, Senful gibi kaliteli markaların ürünlerini inceleyerek köpek oyun havuzu modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Köpeklerin çok küçük olduğu ve aşı yapıldığı hassas dönemlerinde korunaklı bir alana ihtiyaç duymasından yola çıkılarak tasarlanan oyun havuzları, köpeklerin güvenliğini sağlıyor. Tuvalet eğitimi sırasında da oyun havuzları, sıklıkla ihtiyacınızı karşılıyor. Köpek oyun havuzları, metal aksamlardan yapılan modellerinin estetik görünümü ile dikkat çekiyor. Metal materyallerden hazırlanan oyun alanı sayesinde köpeğinizin hareketlerini gözlemleyebilir; ihtiyacı olduğu durumlarda ona kolayca ulaşabilirsiniz. Katlanabilir oyun havuzlarının, etrafını saran bazı bölümlerinde yer alan file tasarımları, köpeğinizin hava alabilmesini sağlarken sizin de onu kolayca izleyebilmenize yardım ediyor. Fermuarlı bölümlerden köpekler, kolayca girip çıkabiliyor. Katlanabilir olması sayesinde kolayca her yere taşınıyor. Oyun havuzlarının temizliği için üzerinde yazan kullanım talimatlarına uymanız öneriliyor. Böylece köpeğiniz, çok daha uzun süreler boyunca oyun havuzunun keyfini çıkarabiliyor.

Köpek oyun havuzu çeşitleri, markaların farklı renklerde tasarladığı ürünlerden oluşuyor. Metal oyun havuzu, minimal bir tasarım sergiliyor. Katlanabilir havuzlar ise mavi, sarı, yeşil, kırmızı, pembe, siyah ve beyazın kullanımının ağırlıkta olduğu tasarımlardan meydana geliyor. Kolayca temizlenebilmeleri sayesinde ferah ve temiz bir oyun alanı yaratıyor. Hassas dönemlerinde onlara güvenli oyun alanları sunuyor. Köpeklerin tüm gün istediği şekilde oynamasını sağlıyor. Onları trafikten, sağlıksız ortamlardan koruyor.

Köpek Oyun Havuzu Fiyatları

Köpek oyun havuzu fiyatları da ürünlerin markasına, tasarımına, tasarımında kullanılan materyallerine göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun oyun havuzlarına kolayca ulaşabilmek için sayfada bulunan filtreleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Oyun havuzu fiyatları, benzer özellikte ürünler olduğu için genellikle ürünlerin aralarında büyük fiyat farklılıkları olmuyor. Bu sayede köpek sahipleri ve dostları, ürünlere kolayca erişerek köpekler için korunaklı alanlar yaratabiliyor. Filtreleme seçeneği yardımı ile bütçenize uygun fiyat aralığını girerek ürünlerin hemen listelenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz fiyatta ürünler listelenir ve aralarından zevkinize uygun oyun havuzunu seçebilirsiniz.

Köpek oyun havuzu fiyatları, markaların belirlediği fiyat stratejilerine uygun olarak belirleniyor. Markalar, ürünlerinde belirli bir fiyat – kalite dengesini sağlamaya çalışıyor. Köpeklerin eğlenceli oyun zevkini en rahat ortamda gerçekleştirebilmeleri için tasarımlarına özen gösteriyorlar. Kaliteli markaların oyun havuzlarının üretiminde hayvanların sağlığına zarar vermeyen materyaller kullanılıyor. Onların ilgisini çeken renkler tercih ediliyor. Oyun sırasında hava almalarını sağlayan detaylar, tasarımlarda önemli yer tutuyor. Kolayca girilip çıkılan kapılar, sürtünmeyi en aza indiren kumaşlardan yapılıyor.

Köpek oyun havuzları, köpeklerin rahatça oyun oynayarak bir arada olmalarına katkı sağlıyor. Bazı modeller, açık alanlardaki rüzgar, yağmur, sıcak ya da soğuk gibi hava koşullarından da korunmalarına yardım ediyor. Böylece oyun keyfine ara vermeden diledikleri gibi eğlenceye devam edebiliyorlar. Oyun bittiğinde havuzu katlayarak evinize ya da bahçenin gizli bir bölümüne daha sonra oynamaları için kaldırabiliyorsunuz. Dış mekan kullanımına uygun oyun havuzlarını inceleyip özellikle minik köpeklerin ihtiyaç duyduğu dönemlerde onlara konfor sağlayabilmek için satın alabilirsiniz. Kaliteli markaların farklı modelleri arasından zevkinize uygun seçimler yaparak değerli minik dostların sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda güvenli ve güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Köpek Oyun Havuzu

1 ürün var
  1. Markalar
    1. Trixie
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Satıcı
DSACategoryId/2147483616/560000/561183/60006980
BAŞA DÖN