Yağmur, kar, çamur ve rüzgara karşı üst düzey koruma sağlayan köpek yağmurlukları, farklı tasarım çizgilerine ve sıra dışı ürün çeşitliliğine sahip modeller ile dikkat çekiyor. Anatomik tasarım teknolojileri ile imal edilen ürünler, soğuk ve rüzgarlı havalarda köpeklerin büyük kas gruplarını ve hassas karın bölgesini korumaya yardımcı oluyor. Genellikle üst malzeme olarak polyester, deri ve naylon gibi materyaller kullanılıyor. İç kısımda ise, daha çok yün, pamuk ve sentetik elyaf tarzı kumaş ve dokumalara yer veriliyor. Evcil dostlarınızın konforunu önemli ölçüde artıran ürünlerin büyük bir çoğunluğu, bel, yaka ve bacak bölümleri üzerinden kolaylıkla ayarlanabiliyor.

Köpek Yağmurluk Modelleri

Stil sahibi evcil dostlarınız için tasarlanan çok sayıda farklı ve kullanışlı köpek yağmurluk modelleri bulunuyor. Siyah, kırmızı, pembe, sarı, yeşil ve mavi gibi geniş renk yelpazesi içinden sıra dışı modelleri tercih etmeniz mümkün oluyor. Sade, puantiyeli, çizgili ve baskılı çok sayıda yeni nesil yağmurluklar, göz alıcı tarzları sayesinde dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Retro tasarım hatları ile öne çıkan modeller, daha çok klasik renk ve çizgileri üzerinde taşıyor. Spor dizayn yağmurluklar ise, daha canlı ve hareketli renklere sahip oluyor. Tek parça olarak hazırlanan modeller, yandan bağlama desteği ile kullanılabiliyor ya da doğrudan süveter gibi giydirilebiliyor. Farklı köpek cinslerine uygun olarak dizayn edilen ürünler, rahat tasarım hatları sayesinde köpeğinizin hareket özgürlüğünü de kısıtlamıyor.

Mevsimlere ve iklim koşullarına uyumlu bir şekilde üretilen köpek yağmurlukları, içerisinde kaz tüyü, pamuk ve yün gibi izole edici materyaller barındırıyor. Bahar ve yaz aylarında kullanılan ürünler ise, genel olarak daha ince ve hafif bir içeriğe sahip oluyor. Kullanışlı astarları sayesinde birçok model, hem elde hem de makinede kolaylıkla yıkanabiliyor. Yağmurluklar; su, çamur, kar ve toz gibi maddelerin köpeğinizin üzerine ulaşmasını önlediği gibi, 3M reflektörler sayesinde köpeğinizin görünürlüğünü de önemli ölçüde artırıyor. Yağmurluk üzerinde bulunan fosfor ve yansıtıcılar; karanlık gecelerde, sisli ve yağışlı günlerde evcil dostlarınızı daha güvende tutmanızı sağlıyor.

Köpek Yağmurluk Fiyatları

Köpek yağmurluk fiyatları; ürünün markası, modeli, kumaş yapısı, kalitesi ve tasarımı gibi özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Deri, kaz tüyü ve gorateks gibi malzemelerden imal edilen; ekstra aksesuar ve tasarım unsurlarına sahip olan modeller, daha yüksek fiyat çizgisine sahip olabiliyor. Polyester, yün ve elastan tarzı malzemelerden üretilen genel kullanıma yönelik ürünler ise, daha makul fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor. Hem yağmurluk hem de mont olarak kullanılabilen çok yönlü ürünler de bulunuyor. Kusursuz izolasyon sunan ve aynı zamanda su geçirmeyen modeller, havaların yağışlı ve çok soğuk olduğu bölgelerde sıklıkla tercih ediliyor.Özellikle ev yaşantısına ve sabit ısı ortamına alışkın olan köpeklerin, gezinti esnasında vücut ısısını dengeleyecek yağmurluk ve montlara ihtiyaç duyduğu biliniyor.

Köpeğiniz için yağmurluk seçerken dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar bulunuyor. Öncelikle seçeceğiniz ürünün köpeğinizin bedenine tam olarak oturması büyük önem arz ediyor. Yağmurluğun uzunluğunun ve genişliğinin ideal bir ölçüde tutulması, evcil dostlarınızın daha rahat hareket etmesine olanak tanıyor. Ürünün su geçirmemesine ve nefes alabilir yapıya sahip olmasına da, ayrıca önem gösterilmesi tavsiye ediliyor. Bel ve yaka bölümünde yer alan velcro ya da lastikli kayış desteği, baskı oluşturmadan konfor sunuyor, Bu durum, yağmurluğun hem köpeğinizin üzerinden kolayca sıyrılmasını önlüyor hem de karın ve boyun çevresinde baskı oluşturmamasını sağlıyor. Bazı modellerde yer alan şapka, papyon, kasket ve fular gibi aksesuarlar ise, evcil dostlarınıza stil kazandırıyor.

Köpek Yağmurluk Modelleri

90 ürün var
 1. Markalar
  1. Trixie
  2. Pet Style
  3. Croci
  4. Dogi & Dog
  5. Kemique
  6. Madam Yorki
  7. Eastland
  8. Ipet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Beden A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560000/24001001/24001672
BAŞA DÖN