Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Köster
Köster Dachflex - 5 kg - Uv Dayanımlı Likit Membran

Köster Dachflex - 5 kg - Uv Dayanımlı Likit Membran

Köster
327,50 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

410,00 TL
DSACategoryId/60002705/2147483620/80081048/60005248/60005251
Dachflex - 5 Kg - Uv Dayanımlı Likit Membran

Köster Dachflex / 5 Kg - Köster Elastromerik Reçine Esaslı, Uv&Nbsp;Dayanımlı Likit Membran

Köster Dachflex Sürülerek Uygulandığı Yüzeylerde Kuruyarak Eksiz Ve Su Geçirimsiz Bir Su Yalıtım Katmanı Oluşturan Elastromerik Reçine Esaslı Su Yalıtımı Ürünüdür.

Uv&Nbsp;Işınlarına Ve Dış Hava Koşullarına Karşı Tam Olarak Mukavim Olan Köster Dachflex Güneş Işınlarını % 75 Oranında Yansıtarak Yaz Aylarında Aşırı Isınmayı Engeller.Oluşan Bu Matris Su Geçirimsiz Fakat Su Buharı Geçirgen Bir Yapıda Olup, Bu Sayede Altında Yaşam Mekanları Bulunan Teras, Balkon Gibi Alanların Su Yalıtımı İçin İdeal Bir Malzemedir.

Bazı Uygulama Alanları

  • Düz Ve Meyilli Teras Çatılarda, Balkonlarda, Beton, Çinko Ve Prekast Çatı Derelerinde, Betonarme Yapıların Dış Kaplaması Olarak Kullanılır. Beton, Sıva, Şap, Astarlanmış Mozaik, Sıvanmış Tuğla Ve Gazbeton Yüzeylere, Astarlanmış Alçı Panel Ve Betonpanel Yüzeylere, Metal, Ahşap, Pvc, Ctp Vb. Yüzeylere Uygulanır.&Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; Sarfiyat: Dachflex (2 - 3 Katta) 1,50 &Ndash; 2,50 Kg / M2&Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; Ambalaj: Köster Dachflex 5 Kg Plastik Kova / 25 Kg Kova
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000019IZY4
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön