ARA
Loading interface...
Loading interface...
Doğan Kitap
Kralın Kervanları-Jean Christophe Rufin

Kralın Kervanları-Jean Christophe Rufin

Doğan Kitap
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60001501/2147483645/1501753/1501702/1501750

Kralın Kervanları-Jean Christophe Rufin

 • "İddialı ve çekici bir konu: dönemin renkli kişilikleri, Doğu nun büyülü dekorunda entrika ve aşk. Maceranın sürükleyici temposuyla usta bir kalemden, çarpıcı, sıcak bir öykü."
  - Le Figaro
 • "Tarihî romanın bütün özelliklerine, sağlam yapısına ve çekiciliğine sahip Kralın Kervanları nın hareket noktası tarihî bir gerçek: Fransa Kralı XVI. Louis, Habeşistan necaşisiyle dostça ilişkiler kurmaya karar verir; asıl hedefini, bu bilinmeyen ülkeyi Katolik Kilisesi ne kazandırma hedefini gizleyerek... Ve hekim Jean-Baptiste Poncet yi Habeşistan a gitmekle görevlendirir.
 • Müslüman bir tüccarın kervanıyla yolculuk başlar. Sina Çölü, felaketler ve mucizeler. Habeşistan. Krallar Kralı nın Sarayı. Poncet nin XVI. Louis nin huzuruna çıkışı. Hayal kırıklıkları, keşişlerin entrikaları, isyanlar, dostluk, sadakat ve cesaret, ümitsiz bir aşk...
 • Yazarın kolaya kaçmayan, canlı, duru ve tutkulu üslubuyla."
  - Le Monde des Livres
 • "Rufin in gözünde bütün iktidarlar suçlu. Yalnızca toplumdan kopanlar, ezilenler ve başkaldıranlar -âşıklar, maki savaşçıları, Sina keşişleri- dünyanın kokuşmuşluğundan uzak kalabiliyorlar. Bir de romanı okurken okuyucu."
  - Lire
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön