Kügerr D8 ' Dünyanın En Sessiz Davlumbazı' 60cm Siyah Cam Ankastre Davlumbaz Yorumları

(46 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • son derece memnun kaldık.
  (01.06.2018)

  1 hafta oldu, zamanında gelip ücretsiz kurulumu yaptılar, ilgililerdi. ürün için 5 yıldız diyebilirim. 1-2. kademeler hafif yemekler için ideal. 3. kademe normal ve çok fazla dumanı çıkmayan her yemek için kullanılabilir. bu kademeye kadar epey sessiz. 4. kademede biraz sesini duyuyorsunuz davlumbazın ama kesinlikle rahatsız etmiyor (eski davlumbazımın 1. kademesi gibi ses). bu kademe tüm yemekler için uygun bence. bir kere balık yaptık, onda da turbo moduna (5. kademeye) aldık ama kısa süreli çalıştırdık, mutfak havalandı kapattık. bir not: davlumbaza bağladığınız boru ne kadar rahat çıkarsa o kadar rahat çalışıyormuş davlumbazlar, bu yüzden boruyu olabildiğince eğip bükmeden daraltmadan çıkışı verin. son derece güzel ürün tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • 30 tl koruma saç kesim bedeli..
  (28.05.2018)

  Daha dün aldim 1 ve 2 de sessiz yeni ev bacada sorun olabilir dediler çekişi az 4.5 de sesli bakalim zamanla göreceğiz... Tek sorun ücretsiz montaj dediler. Montajı yapan arkadaş baca üzerindeki siyah boru kapatma saçı uzun olduğundan 3 dakikada kesti montaj bitti ve giderken benden 30 tl kesme parasî tahsil ettiler.. inanın çok şaşırdım ücretsiz montaj deniyor 30 tl alınıyor madem öyle onu kesmeden önce bana sorabilirlerdi ücretli diye herşey bittikten sonra istemeleri garibime gitti.. sonra müşteri hizmetlerini aradim servisle anlaşmaları öyleymiş... 1 hafta önce annemler ankastre seti aldılar ARCELIK marka aynı bende olduğu gibi kesme işlemi oldu para falan istenmedi... buraya yazıyorum siz siz olun kesmeden önce sorun paralı mi parasız mi diye....

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • çok çok iyi
  (04.05.2018)

  çok araştırdım ve en iyi davlumbaz olduğuna karar verip sipariş ettim. hepsiburada'ya kargo ve ilgiden ötürü teşekkür. ürünün kurulumunu yetkili servis gelip ücretsiz yaptı. hem sessiz hem de kuvvetli bir emiş gücü var. 5 kademeli ama 4'ü geçmiyoruz. 5. kademe galiba turbo modu olduğundan sessizlik yok o kademede ama diğer kademeler kesinlikle sessiz. pahalı bir ürün evet ama iyi ki almışız. çağrı merkezi çok ilgili.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Başarılı
  (07.04.2018)

  Servis dün gelip kurulumunu yaptı, gerçekten başarılı bir ürün. eski aspiratörün yarısı kadar bile sesi yok. mutfakta kamyon gürültüsünden kurtulduk, tavsiye ederim arkadaşlar.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • En iyisi
  (03.04.2018)

  Valla tüm istanbulu gezdim, biraz takıntılı olduğum için bütün markaları tek tek test ettim, kügerr kesinlikle içlerinde en iyisi. Başka markaların beyaz eşya servisleri bile bunu önerdi. Ancak filtrelerinizi mutlaka ayda 1 düzenli yıkayın, yoksa çekiş düşer bilginiz olsun.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • İyi değil
  (17.12.2017)

  Kesinlikle çok kötü,2 yıldır kullanıyorum ilk 3 kademede ses az ama hiç çekmez, 4 ve 5 ci kademede ses fazla. Tv tuşuna basıyorum davlumbaz açılıyor ve düğmeye bassamda kapanmıyor, enteresan bir ürün tavsiye etmem

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (5)

 • harika
  (14.10.2017)

  markayı ilk kez burada gördüm sanırım türkiyeye yeni giriş yapmışlar ama hiç başka yere bakmayın direkt alın diyorum. ürüne gelirsek 1-2 ve 3.kademelerde neredeyse ses yok gerçekten, 4. kademede fön makinesinin orta kademesi gibi bir ses var ama rahatsız etmiyor. 5. kademeye çıkmaya gerek kalmadı şu ana kadar. iyi çekiyor sessiz. çalıştırırken davlumbazın ön kapağını açabiliyorsunuz pistonlu. bence açın böylece daha da iyi çekiyor. servis iyiydi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • teşekkürler
  (26.06.2017)

  Eğer ucuza kaçmamayım almışken iyi bir şey alayım diyorsanız bu ürün derim, 4 aydır kullanıyoruz son derece memnunuz. hele müşteri hizmetleri son derece ilgili gerçekten bu kadar ilgi beklemiyorduk. tavsiye ediyorum iyi markaymış.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • süper
  (17.06.2017)

  son derece memnun kaldık. emiş gücü sessizlik harika 5 yıldız ürün. servis iyi. kargo hızlı geldi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • ÇOK İYİ
  (14.06.2017)

  üründen son derece memnun kaldık, her anlamda çok ilgililer. çok sessiz ve güçlü. Ürünün mutlaka baca bağlantısını yapın tabii, yani baca çıkışınız yoksa önce baca çıkışınızı açtırın sonra ürünü montaj ettirin. baca bağlantısının olmadığı (karbon filtreli) davlumbazlar bir işe yarıyormuş gibi zannedilse de pek bir işe yaramıyor. daha önce başka marka kullanıyordum oradan biliyorum. baca çıkışınız varsa kügerr en iyisi. baca çıkışı yoksa davlumbaz bile almayın pencere açın derim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • çok iyi
  (10.06.2017)

  ürünü uzun araştırmalar sonucu aldım. ilk 3 kademe hafif yemekler için ideal ve dedikleri gibi sessiz. 4. kademe biraz ses çıkarıyor ama kesinlik rahatsız etmiyor, kafa şişirmiyor ve et yemeklerini pişirebiliyorsunuz. 5. kademe çok turbo bir kademe pek çalıştırmıyoruz gerek kalmıyor. servis iyi. tavsiyelerim: ürünü her zaman baca bağlantısı ile kullanın. evinizde baca çıkışı yoksa açtırın. ayrıca bu yeni d8 modellerde kapakta piston varmış sanırım eskisinde yokmuş. böylece çalıştırırken kapağı açın öyle yapın yemekleri. o zaman tam performans oluyor. iyi ürün iyi servis.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • tavsiye ediyorum güzel
  (10.06.2017)

  sessizliği ve emişi çok güzel memnun kaldık. eskiden mutfakta sohbet edemiyormuşuz resmen. bu eğimli modelin daha iyi emiş yapması için çalıştırırken kapağı açık çalıştırın zaten pistonlu kapak. böylece buharı dumanı tam içine alıyor tavsiye edeirm

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Üç Yıldız
  (01.06.2017)

  Bir ay oldu kullanalı, dünyanın en sessizi diyor fakat baca yoksa ses yapıyor, madem öyle bacasız kullanımda bu belirtilmeli, evimiz aşırı havadar olduğu halde de koku eve yayılıyor, bir de karbon filtreye 6 ayda bir 100 tl vermeniz gerekiyor.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (5)

 • Gazete Kağıdı Testi yaptık
  (30.05.2017)

  Ürün gerçekten enteresan. Montajdan sonra ikinci kademede çalışıyordu, hiç ses duymayınca acaba çalışmıyor mu dedik ? 1 sayfa Gazete kağıdını açıp komple altına koyduk, yapıştırdı kendine. Bu motor teknolojisi sadece KÜGERR de var dedi servis. Yorumlara güvenip almıştım, güzel ürün arkadaşlar

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Üç Yıldız
  (23.04.2017)

  ürün hibsan tarafında üretiliyor. Almanya'da şubesi var. Bize Alman malı izlenimi vererek satıyorlar.

  EYÜP - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • mükemmell
  (20.04.2017)

  çok iyi bir ürün parasını karşılıyor .sessiz olması çok güzel piyasayı çok araştırdım en iyisi buuu

  MERKEZ - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Bir Yıldız
  (27.03.2017)

  parasına göre kötü bir ürün 2 yıldır kullanıyorum teorikdeki veriler pratikte mümkün değil...kokuyu çekemiyor ve gürültülü oldukça 4.ve 5. kademede..ilk üç kademe zaten hiç emiş yapmıyor sessiz ama işlevsiz 3 kademe...hepsiburadanın güvenirliği ile ürünün kalitesi örtüşmüyor...

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (4)

 • 2017 MODEL KÜGERR
  (28.02.2017)

  Arkadaşlar, 1 ay mağaza mağaza gezip araştırdım. Kesinlikle piyasadaki en iyi Eğimli Davlumbaz. Özellikle 2017 model üretimi olanlar çok daha iyi, çünkü Kapak kısmına Amortisör gibi bişey takmışlar, bu sayede Kapağı açık halde çalıştırdığınızda, dumanı mükemmel hapsediyor. Ses seviyesi oldukça düşük, Altına Gazete Kağıdı koyup çekişini test ettim, oldukça iyi. Eğimli Davlumbaz ( Başınızı Çarpmadan mutfakta rahat çalışmak için yapılmış bu davlumbaz türü ) almayı düşünenlere direk öneriyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Eh işte
  (20.12.2016)

  Ürün çok iyi çekmiyor. 1 yıldır kullanıyorum ancak hangi kademe olursa olsun kokuları silip süpüremiyor. Kügerr Satış Merkezini aradım bundan dolayı, bana nasıl kullanmam gerektiğini söylediler. Aynen o şekilde kullanıyorum dedim, servis çağırın dedi ilgili kişi. Bacalı kullanıyorum. Bir yorumda denildiği gibi, sessiz ama çekmedikten sonra neye yarar... Kısacası çok büyük beklentiye girmeyin.

  - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI
  (12.11.2016)

  Arkadaşlar bu ürünü tesadüfen Almanya'da bir fuarda gördüm, daha önce hiç duymamıştım. Evlenme arifesinde tam aradığım şey buydu. İlk 4 devir gerçekten sessiz ve çok başarılı. Bir de Turbo modu var, mutfağı bile içine çeker o Turbo :) Bugünkü euro kuruyla, Hepsiburada fiyatı Almanya'dan %20 daha ucuz onu da belirtiyim.. Eşim çok beğendi, en önemlisi de o zaten :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN