Kureyşi
Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl

Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl

Kureyşi
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/2147483617/16032929/60005440

Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl

KUREYŞİ - DESENLİ TÜP KINA (KIZIL) - 20GR.


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Kureyşi - Desenli Tüp Kına (Siyah) - 20gr.
Desenli Tüp Kına İzin Belge:
Kureyşi Desenli Tüp Kına Kureyşi Geçici Dövme Tüp Kınası Made in Pakistan - Kureyşi Enterprise
Desenli Tüp Kına İçindekiler:
Kureyşi Desenli Tüp Kına Orjinal üründür. Tüp Kına - Geçici Dövme Hint Kınası - Tkr:20Gr.
Desenli Tüp Kına Kullanımı:
Kureyşi Desenli Tüp Kına Kullanılışı; Kureyşi Geçici Dövme Tüp Kınası Kullanımı ile İstediğiniz her deseni, şablonu veya kişiye özel çizimi tüp kına ile sağlarsınız. El, ayak ve tüm vücüdunuzda istediğiniz bölgede şekili çizimi tüp kınanın kalem ucu ile oluşturduktan sonra 1 saat kadar kuruyana kadar bekleyiniz. Vücudunuza uyguladığınız işlem tamamlanıp kuruduktan sonra yıkayınız. Kişisel olarak oluşturduğunuz deseniniz hazırdır.
Desenli Tüp Kına Yan Etkileri:
Kureyşi Desenli Tüp Kına Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Desenli Tüp Kına Muhafaza ve Uyarı:
  • Kureyşi Desenli Tüp Kına Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Kureyşi Desenli Tüp Kına Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız! 
  • Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız.
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!


Desenli Tüp Kına Ürün Açıklama:
"GEÇİCİ DÖVME KUREYŞİ HİNT KINASI (KIZIL)"

Desenli Dövme İçin Tüp Kına: Doğal kozmetik ürünü olarak, makyaj ve tasarım ürünü olarak, desenli çeşit çeşit şablon veya çizimler ile, kına gecenizde ya da özel gülerinizde geçici dövme kınanın birbirinde güzel kişiye özel şekilleri ile, kınanın mucizevi etkileriyle vüdunuzda istediğiniz deseni oluşturun, herkes güzelliğinize hayran kalsın!
Özel ince ucuyla dilediğiniz şekli verebileceğiniz Kureyşi Tüp Kına kullanımından oldukça memnun kalacaksınız.

Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 1Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 2Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 3Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 4Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 5Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 6Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 7Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 8Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 9Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 10Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 11Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 12Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 13Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 14Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 15Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 16Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 17Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 18Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 19Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 20Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 21Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 22Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 23Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 24Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 25Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 26Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 27Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 28

Kullanımı: İstediğiniz her deseni, şablonu veya kişiye özel çizimi tüp kına ile sağlarsınız. El, ayak ve tüm vücüdunuzda istediğiniz bölgede şekili çizimi tüp kınanın kalem ucu ile oluşturduktan sonra 1 saat kadar kuruyana kadar bekleyiniz. Vücudunuza uyguladığınız işlem tamamlanıp kuruduktan sonra yıkayınız. Kişisel olarak oluşturduğunuz deseniniz hazırdır.

İstediğiniz her deseni şablonu veya kişiye özel çizimi, acı çekmeden kolayca vücudunuza tüp kına ile yapabilirsiniz.

Tüp kınanın kullanımı son derece basit ve kolaydır. Sadece istediğiniz şekilde deseni seçip sürün ve kurumasını bekleyin. Ne kadar çok beklerseniz kınanın rengi o kadar fazla koyu ve kalıcı olur. Oluşturduğunuz şekildeki kına kuruduktan sonra ılık su ile yıkayınız. İlk yıkamadan sonra rengi soluk çıakacaktır. Bekledikçe kınanın rengi koyulaşır, istediğiniz kına rengine ulaşır.

Uyguladığınız tüp kına vücudunuzda en az 2-3 haftaya kadar kalıcı olabilir. Daha da kalıcı olmasını istiyorsanız şayet üzerine herhangi bir bebe yağı veya gliserin sürün ve bir müddet sonra gerekirse sadece su ile yıkayın.

Geçici desenli dövme tüp kınası uyguladığınız bölgeyi isteğe göre en az 12-24 saat kadar sabun ile yıkamamanız, kalıcığını arttıran etkenlerdendir. Desenli geçici dövme tüp kına ile yapabileceğiniz desen, şekil, şablon ve özel çizimlerde sınır yoktur. Her uygulamanız kişiye özel butik bir desen olacaktır. Bu birazda sizin hayal gücünüze ve desen becerinizede bağlıdır.
Muhafaza ve Uyarılar: Ürün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün veya ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!

Desenli Geçici Dövme Kına ile ilgili: Dövmede farklı bitkilerden elde edilen boya maddeleri ve şekiller kullanılır. Dövme yapımında farklı teknikler kullanılmaktadır. Kalıcı dövmeler (tavsiye edilmez) dışında geçici dövmeler de yapılmaktadır. Bazı geçici dövmeler de boya ya da kına, hint kınası ve tüp kına kullanılmaktadır. Bu süs dövmeleri ortalama 2 haftadan 2 aya kadar ciltde, vücutta kalmaktadır. Dövme yapan kişilerin çoğu, bu alanda usta-çırak ilişkisi içinde yetişmiş kişilerdir. Bu da dövme sırasında enfeksiyon hastalığı ya da deri hastalığına neden olan sorunların görülmesine neden olur. Dövme sırasında kullanılan boya ayrıca alerji ve kaşıntıya neden olabilir. Nadir olmakla beraber, dövme yapıldıktan sonra kişide uzun vadede de baş ağrısı gibi bazı yakınmalar görülebilir. Kalıcı dövmelerde bilindiği üzere teknolojinin ilerlemesiyle artık vücut derisinden silinmesi çok kolaydır. Çok az bir acı çekerek lazerle vücut üzerine yapılan dövmeler silinebiliyor. Yine de deriye zarar vermesi ya da herhangi bir hastalık olması durumunda kalıcı dövmeleri tavsiye etmemekteyiz.

Desenli Geçici Dövme Nasıl Yapılır: Cilt vücut süsleme sanatı olarak bilinen geçici dövmeler genellikle bitkisel boya olan kına, hint kınası ve tüp kınalar ile yapılmaktadır. Doğal olan bu dövme türü ile deri üzerine boyama ile desen ve farklı çizimler ile yapılır. Desenli çizim Geçici dövmelerde genelde siyah, kahverengi ve kestane rengi kına tercih edilir. Görünüm açsından hem kalıcı dövmelere yakın bir izlenim sergilemesinden hemde belirli bir süre sonra kendiliğinden silinebildiği için çok tercih edilir. Desenli Geçici dövme yapımı basit olduğu gibi kullanımı da çok kolaydır. Herhangi bir ilaç ve benzeri bakım gerektirmeyen geçici dövme uygulamaları yapılacak geçici dövme modeline göre on dakika ile yirmi dakika arası zaman da istediğiniz şekilde uygulanabilmektedir. Geçici dövme yapmak için resim ve benzeri çizimleri beğendiğiniz geçici dövme modelini istediğiniz zamanda ve model de kendiniz uygulayabilirsiniz. Geçici dövme şekilleri için sınır yoktur, arzu ettiğiniz her modeli uygulayabilirsiniz.

Desenli Geçici Dövme Tarihçesi: Çok eski zamanlarda Mısır'a kına bitkisini, kraliçe Mümtaz tarafından Hindistan'dan bir hediye olarak getirildi. Mughals sonra bir güzellik ürünü ve cilt üzerinde dekoratif bir uygulama olarak düğün sırasında özellikle desenli geçici dövme kullanımını teşvik etti. Geçici desenli dövme geçmişi yaklaşık 5000 yıla kadar dayanır. Ne zaman Mısırlılar kınayı ellerini geçici dövme kullanmaya başladı ise geçici dövme yapımında geleneksel bir görenek halini almıştır. Mısır tarih kitaplarında geçici dövmeyi tören ve ayin esnasında kullanıldığı da yazmaktadır. Pharaohs ayak parmakları mumyalamadan önce kına ile boyanır geçici dövme figürleri ve motifleri yapılırdı. Kına aynı zamanda iyi şans sembolü olduğuna inanılan Hindistan, Türkiye, Irak ve Suudi Arabistan gibi çeşitli ülkelerde, herhangi bir uğurlu olaydan önce uygulanır. Geçici dövme bugün halen çok fazlaca ve sınırsız seçenekleri ile çok yaygın uygulanan bir dövme türüdür.

Desenli Geçici Dövme Malzemeleri: Profesyonel olarak desenli geçici dövme malzemelerini sitemizde Kına ve kına ürünleri kategorimizde, Doğal kına, hint kınası, geçici dövme tüp kınası ve yakın zamanda satışa sunacağımız şablon çeşitleri ile bulabilirsiniz. Kaliteli geçici dövme malzemesi ile desenli geçici dövme yapma ayrıcalığını site mağazamız LokmanAVM ile sınırsızca yaşayınız.

Geçici Dövmenin Özellikleri: Doğal kınalar ile yapılan bir dövme türü olan kına ile geçici dövme, kına ağacının tozu ile dövme sanatına vermiş olduğu renklerdir. Geçici dövme siyah kına, kızıl kına ve diğer renk seçenekleri ile cilde sürülerek şekil kazandırılmasına denir. Genel olarak siyah ve kahverengi geçici dövme uygulamalarını daha rağbet görmesinin nedeni ise kalıcı dövme görüntüsüne daha yakın olmasından gelir. Kalıcı dövme yaptırmaktan çekinenlerin tercihi olan geçici dövme, her yaştan insanların yaptırdığı bir dövme (tattoo) sanatıdır. Geçici dövme kınalarımız geçici dövme yapmak amaçlı üretilmiş dövme kınalarıdır. Geçici dövme yapımı için kullanacağınız kına doğal kına ağacı tozundan elde edilmiş içinde hiçbir yapancı madde içermeyen özel geçici dövme kınalarından olmalıdır. Geçici dövme kınasının, geçici dövme yapımı sırasında insan derisine zarar vermemesi için içinde kimyasal katkı maddesi barındırmaması gereklidir. Geçici dövme kınası içine ekstra bir kimyasal madde katıldığında bu değişim göstermeye başlar ve içinde reaksiyona uğrayan kına özelliğini kaybedeceğinden doğal kına (henna) özelliğini kaybedecektir. Bu tarz kına ile yapılan geçici dövme insan derisinde alerji yapma olasılığı yüksektir.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000000KUSX
Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN