Gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan teknolojik cihazlarda aynı şekilde ilerler. Hemen hemen her işinizi akıllı telefon, notebook ve tablet aracılığı ile halledebilirsiniz. Yoğun iş temponuzda evraklarınızı ve görüntülü görüşmelerinizi gelişmiş özelliklere sahip notebook çeşitleri ile sağlayabilirsiniz. Bu ürünlerden biri olan Asus RTX 3060 laptop son teknolojik özellikleri tek bir üründe sizinle buluşturur. Modern tasarımı ile dikkatleri üzerine toplarken iş ve sosyal ortamlarda size yüksek performans sunar. Oyun bilgisayarı olarak da karşınıza çıkan bu ürün ile sanal oyunlarınızda galibiyet sizden yana olur. Odaklanmış ateş gücü özelliği ile sanal dünyaya yeni bir bakış açısı kazandırır. Bu özellik sayesinde temel oyun deneyimini en üst seviyede tutabilirsiniz. Ürünün can alıcı özelliklerinden biri olan AMD Ryzen 7 işlemci tipi ile oyun ve birçok faaliyetlerinizi hızlı ve akıcı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 15,6 inç ekran boyutu oyunun her detayını yakalanmasına yardımcı olurken canlı renklerin size ulaşması sayesinde sanalı gerçeğe çevirir. Bunun yanı sıra 165 Hz/3ms hız ile son sürat bir şekilde gelişmeleri takip edebilirsiniz. Oyun tutkunları ve işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyenler için oldukça uygun bir üründür. Oyun mouse ile hızı ikiye katlayabilirsiniz. Manevraları doğru yerde ve pratik bir şekilde sağlamak için bu iki ürünü aynı anda kullanabilirsiniz.

Asus NVIDIA GeForce Laptop Özellikleri

Oyun bilgisayar çeşitleri sahip olduğu yenilikçi özellikleri ile herkese hitap etmeyi başarır. Adaptive-Sync özelliği oyunun son hızda sürmesine yardımcı olurken küçük ve hafif kullanımı ile size fırsat sunar. Küçük tasarımının yanı sıra hafif olması sayesinde fazla yer kaplamadan notebook çantaları içerisinde yerini almayı başarır. Her yere kolay bir şekilde taşınabilen bu ürünü tatile ve kahvenizi yudumladığınız kafeye özgürce götürebilirsiniz. İnce kesik ve detaylar ürünün görünümüne destek olurken ışıklı yapısı sayesinde oyun sırasında heyecanı ikiye katlayabilirsiniz. Klavyenin birbirinden canlı renklerle bezenmesi ve metalik yapıdakı logoya dahil olan ışık çeşitleri odaya hoş bir yayılım gösterir. En yeni ve yenilikçi işlemciye sahip olması sayesinde oyunlarınızı yüksek performansta oynarken çoklu görevler için size yardımcı olur. DDR4-3200 RAM 16 GB yüksek kapasitesi ile oyunlarınızı kesintisiz bir şekilde oynayabilme olanağı sunar. Birçok oyun çeşidi için güç sağlarken yayın yapmanız için üstün bir performans gösterir. Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 1 TB saklama alanı ile uygulama ve oyun çeşitlerinin hemen hemen hepsinin depolanmasında ve yüksek hızda size ulaşmasına yardımcı olur. M.2 yuvası sayesinde başka bir sürücüyü kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz. Sıvı metal termal bileşik CPU sisteminden fazla olan ısının çekilmesine ve soğutma görevinin yerine getirmesine olanak sağlar. Bu sayede uzun süre açık kalan cihazın ısınmasının engelleyerek sessiz çalışmasına destek olur.

Asus NVIDIA GeForce Laptop Kullanmanın Faydaları

Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 laptop satın aldıktan sonra sahip olduğu özelliklerin beraberinde birçok faydayıda getirdiğiniz gözlemleyebilirsiniz. Bu faydalar kullanıcının hayatını kolaylaştırırken cihazdan en üst seviyede yararlanmasına olanak sağlar. Bu faydalar şu şekilde özetlenebilir:

  • Asus laptop RTX 3060 Arc Flow fan sistemi sayesinde bilgisayarınızın çok az bir şekilde ısınmasına yardımcı olur. Daha az türbülansla daha fazla havanın itilmesine yardımcı olan yeni bir tasarıma sahiptir. Bu sayede fan içerisindeki 84 kanadın dönmesine olanak sağlar.
  • İkiz Smart Amp hoparlör sistemi ile sesin size net ve kaliteli bir şekilde ulaşmasını sağlar. Dolby Atmos sayesinde 5.1.2 kanallı sesin size ulaşmasını deneyimleyebilirsiniz. Taktığınız kulaklığa aynı sesin iletilmesinde etkilidir. Çift Yönlü Yapay Zeka Gürültü Engelleme özelliği sayesinde dıştan gelen gürültünün önlenmesinde size fayda sağlar.
  • RTX 3060 laptop Asus 90 Wh pil ile prize takılmadan uzun ve kesintisiz bir kullanım imkanı sunar. C tipi şarja sahip olması pilin eskimesi engeller. USB-C adaptörü sayesinde internette süresiz bir şekilde video izleyebilirsiniz. Bu sayede seyahatlerinde yanınıza tek bir şarj aleti alarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Klavyede yer alan beş özel kısayol tuşu ile sık kullandığınız kontrolleri sizin için depolar. Bu sayede hızlı bir şekilde ayarlamalar yaparken izole edilmiş oklar ile sezgisel bir şekilde işlerinizi halletmenize yardımcı olur.

Asus NVIDIA GeForce Laptop Fiyatları

Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 laptop fiyatları ürünün sahip olduğu teknolojik özelliklere ve modeline göre belirlenir. Wi-Fi 6 bağlantısı hızlı bir erişimi desteklerken ROG Armory Crate ile temel ayarları tek bir yardımcı program aracılığı ile size ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Açılı mekanik klavye ile oyunlara yeni bir soluk getirirken tasarım harikası olması ile parmak izlerini göstermeden keyifli bir kullanım sağlar. Asus laptop 3060 Radikal AAS Plus ile soğutma sağlama, gürültüyü en aza indirme ve cilt sıcaklığını dengeleme gibi birçok fırsata erişebilirsiniz. Tüm bu özellikler fiyatının belirlenmesinde önemli bir yere sahiptir. Sistem belleği fiyatın belirlenmesinde yeri olan bir özelliktir. 16 GB ile başlayan ve 32 GB gibi seçeneklere sahip bu ürün çeşitleri size geniş saklama alanı fırsatı sunar. 32 GB olan modeller fiyat olarak farklı olabilir. GPU modu, WASD vurguları ve Overstroke teknolojisine sahip olması ürünü benzersiz kılarken fiyatına yansıyan özellikler arasında yer alır. Overstroke teknolojisi, her tuş vuruşunun en yüsek performansta tetiklenmesini sağlayarak hızlı yanıt vermenize yardımcı olur. Tüm bu gelişmiş özelliklerin birleşimi ve model seçenekleri fiyatına yansır. Hepsiburada üzerinden indirim ve kampanyaları takip ederek Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 laptop en ucuz fırsatları ile sahip olabilirsiniz.

Asus NVIDIA GeForce Laptop Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 laptop alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Yüksek kalitede oyun oynamanız için bilgisayarınızın yüksek çözünürlüğe ve hoparlör destekli ses sistemine sahip olması beklenir. 16 GB ve 32 GB RAM aralığında oyun bilgisayarı tercih etmeniz size fayda sağlar.

Asus NVIDIA GeForce Laptop Ekran Yenileme Hızı Nedir?

Oyun bilgisayarları 165 Hz ekran yenileme hızına sahiptir. Oldukça yüksek bir hız olan bu özellik, kesintisiz bir şekilde oyunlarınızı sürdürmenizi sağlar. Yüksek görüntü kalitesi uygulamaların size problemsiz şekilde aktarılmasında ekran yenileme hızının yüksek olması beklenir. Bu özelliğin avantajlarından bir diğeri ise oyun esnasında takılma ve gecikme gibi olası durumların yaşanmasını minimum düzeye indirir.

Asus NVIDIA GeForce Laptop Ofiste Kullanılır mı?

Oyun bilgisayarı olarak geçen bu ürün ofiste yüksek performans ile kullanılır. Ev ortamında sanal oyunların son teknolojik bir şekilde çalışmasına olanak verirken iş ortamında birçok işlemin yüksek performansta ilerlemesine katkıda bulunur. İş için kullandığınız uygulamaların yüksek hafıza eşliğinde sürdürülmesine yardımcı olur. Hem iş hem de sosyal yaşamınızda bu ürünü fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Asus NVIDIA GeForce Laptop Ekran Kartı Kaç Olmalıdır?

Oyun bilgisayarları bazı özellikleri nedeniyle dizüstü ve masaüstü bilgisayarlardan ayrılabilir. Kullanım alanı ve ihtiyacınıza bağlı olarak size hitap eden modeli seçebilirsiniz. Oyun bilgisayarı çeşitlerinin 8 GB ve üzeri ekran kartına sahip olması size fayda sunar. Bu sayede sanal oyunlardan en yüksek verimi alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nvidia GeForce RTX 3060 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

702 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Ram (Sistem Belleği)
Toplam 24 / 702 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/98