Teknoloji dünyasının önde gelen işlemci ve ekran kartı yongası geliştiricilerinden AMD ile iş birliğine giderek, taşınabilir bilgisayarlarını geliştiren çok sayıda marka bulunuyor. Gerek işlemci gerekse grafik işlemcilerini AMD’den edinerek, teknoloji tutkunlarına en iyi bilgisayar deneyimini yaşatmayı hedefleyen markalar, AMD laptop - notebook modelleri ile her beklentiye yanıt veriyor.

Teknoloji markaları, hazırladıkları bilgisayarları; kasa yapısı, ekran genişliği, dâhili donanım bileşeni, bağlantı noktası, işletim sistemi ve ürünün beraberinde getirdiği ekstralara göre şekillendiriyor. Aynı zamanda markalar, ürettiği laptop modellerini sınıflandırarak, kullanıcıların kendilerine uygun olan modeli edinebilmelerini sağlıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve edineceği bilgisayarı, bu parametrelerden hareketle almayı planlayan herkesin ihtiyacına çözüm sunan AMD laptop - notebook modelleri, yalnızca performansıyla değil şık tasarımlarıyla da göz dolduruyor.

Günlük yaşantısında multimedya içeriklerini takip eden, internette gezinti yapan ve ofis uygulamalarıyla zaman geçirenlerin tercih edebilecekleri laptop’lar, AMD’nin giriş seviyesi işlemci ve grafik yongasından gücünü alıyor. Genellikle 15.6 inç genişliğinde ekrana sahip bilgisayarların birçoğu, AMD’nin APU olarak nitelendirilen işlemcileriyle yeterli düzeyde performans sergilerken, güncel kullanım senaryolarının üstesinden gelebilecek miktarda bellek ve depolama alanıyla kullanıcılarını memnun ediyor. İnternete ve yerel ağlara hem kablosuz hem de kablolu bağlanabilen AMD laptop - notebook modelleri, markaların yapılandırmalarına göre işletim sistemli veya işletim sistemsiz gelebiliyor.

Yoğun hesaplama gücü gerektiren uygulamalarla çalışan ya da popüler üç boyutlu oyunları, yüksek çözünürlükte ve akıcı şekilde oynamayı amaçlayan kullanıcılar için de birçok seçenek bulunuyor. AMD’nin yeni nesil işlemci ve grafik yongalarıyla zenginleştirilen ürünler, yer aldığı sınıfa göre farklı kategorilere konumlandırılabiliyor. İş yaşantısında değerlendirilebilecek biçimde konfigüre edilen AMD tabanlı dizüstü bilgisayarlar; sade tasarımları, taşınabilirlik odaklı yapıları ve güçlü donanımlarıyla öne çıkarken, oyunculara yönelik hazırlanan modeller, birtakım farklılıkları beraberinde getiriyor. Üst düzey işlemci ve grafik yongalarını üzerinde taşıyan AMD laptop - notebook çeşitleri, yüksek miktarda bellek ve depolama alanıyla uzun soluklu kullanımlar için ideal hale geliyor. 17.3 inçe ulaşan ekran genişlikleriyle mükemmel oyun seansları yaşatabilen bilgisayarlar, klavye yapılarıyla da oyunculara hitap edebiliyor. Bilgisayarını sıklıkla taşıyan teknoloji ve oyun tutkunlarının gereksinimlerini karşılayan notebook modelleri, en güncel işletim sistemleriyle işlevsellik konusunda öne çıkıyor. Markaların düzenli aralıklarla yazılım ve BIOS güncellemesi de yayınlayarak, stabil ve performanslı çalışmasını sağladığı ürünler, donanımlarından aldığı destekle çok amaçlı kullanılabiliyor.

AMD Laptop Fiyatları

AMD’nin marka gücünden ve ürettiği üst düzey donanım bileşenlerinden yararlanan laptop üreticileri, ortaya koydukları modellerin fiyatlandırmalarını, modelin yapısına göre belirliyorlar. Temel düzeyde bilgisayar kullanıcılarının yönelebilecekleri AMD laptop fiyatları açısından oldukça erişilebilir noktada yer alıyor. Masaüstü bilgisayarından elde ettiği deneyimi mobil platformda sürdürmeyi hedefleyen ve bunun karşılığında, yüksek meblağlar ödemek istemeyen teknoloji tutkunlarının edinebilecekleri giriş seviyesi AMD laptop - notebook modelleri, ilk defa bilgisayarla tanışacak olan küçük yaştaki teknoloji meraklılarının da ilgi odağı olabiliyor. İşletim sistemlerini ve genel olarak yazılım dünyasını tanımayı amaçlayan küçükler için de uygun seçenek olabilecek modeller, bütçe dostu fiyatlarıyla alışveriş listelerine girebiliyor.

AMD laptop fiyatları, profesyonellere ve oyun tutkunlarına seslenen modellerle birlikte değişiklik sergileyebiliyor. Ekran genişliği, klavye yapısı, dâhili hoparlör, donanım bileşenleri ve bağlantı noktaları gibi sayısız değişken, ürünlerin fiyatlandırmalarında farklılık oluşmasına zemin hazırlıyor. Her zaman en yüksek performansı hedefleyerek bilgisayar sahibi olan kullanıcılar, seçimlerini yeni nesil AMD işlemcili modellerden yana kullanırken, fiyat-performans odaklı ürünleri seçenler ise diledikleri cihazları, daha ulaşılabilir AMD laptop fiyatları üzerinden edinebiliyorlar.

AMD Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

6 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Markalar
  1. HP
  2. Acer
  3. Asus
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 6. İşlemci Tipi A-Z
  1. AMD
  2. Intel Core i7
  3. Intel Core i5
  4. Intel Core i3
  5. Intel Pentium Dual Core
  6. Intel Core M
  7. Intel Celeron
  8. Intel Atom
  9. Intel Pentium
  10. Intel Pentium 4
  11. AMD A12
  12. AMD A10
  13. AMD A9
  14. AMD A8
  15. AMD A6
  16. AMD 10
  17. Intel Core M3
  18. Intel Core i9
 7. İşlemci
 8. Ekran Boyutu
 9. İşletim Sistemi
 10. Ekran Kartı
 11. Ekran Kartı Hafızası
 12. Ram (Sistem Belleği)
 13. Harddisk Kapasitesi
 14. SSD Kapasitesi
 15. Max Ekran Çözünürlüğü
 16. Ekran Kartı Tipi
 17. Optik Sürücü
 18. Cihaz Ağırlığı
 19. Kullanım Amacı
 20. Şarjlı Kullanım Süresi
 21. İşlemci Nesli
 22. Ürün Modeli
 • İşlemci Tipi AMD
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/98
BAŞA DÖN