Bilgisayar işlemcisi söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen markalardan biri olan AMD, laptop üreticilerinin geliştirdiği bilgisayarlarda yer verdiği işlemcilere imza atmayı sürdürüyor. Genel kullanım için yeterlilik gösteren işlemciler, AMD A12 laptop fiyatları noktasında çeşitlilik olmasını sağlıyor. Her bütçeden kullanıcının beklentilerini karşılayan AMD A12 işlemcili notebook modelleri, teknik yeterlilikleri ve tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Birbirinden başarılı notebook üreticilerinin özel tasarımlarıyla şekillendirdikleri ürünler, hem bilgisayar kullanmaya yeni başlayanların hem de belirli bir seviyenin üzerinde bilgisayar kullanma becerisi olan teknoloji tutkunlarının gereksinimlerine yanıt veriyor. Ekran genişlikleri açısından kendi içinde ayrılan modeller; işletim sisteminin, yüklenen uygulamaların ve diğer tüm dijital içeriklerin en iyi şekilde görüntülenebilmesine olanak tanıyor. Ekranın üst kısmında bulunan mikrofon ve Web kamera bölümleri, kullanıcıların internet üzerinden görüntülü ve sesli görüşmeler gerçekleştirebilmelerini sağlıyor. Klavye takımının üst kısmında veya kasanın farklı alanlarına yerleştirilen dâhili hoparlörler, ek bir hoparlöre gerek olmaksızın multimedya içeriklerinin ve işitsel zenginlik sunan dijital içeriklerin duyulabilmesine yardım ediyor. İsteyen kullanıcılar laptop’ların ön veya yan kısımlarına konumlandırılan mikrofon ve kulaklık çıkışlarına diledikleri cihazları bağlayarak, iletişim ve eğlence deneyimlerini farklılaştırabiliyorlar.

Performansı ve sunduğu diğer özelliklerle rahatlıkla tercih edilebilecek ürünler, sunduğu ses kalitesiyle müzik ve multimedya tutkunlarını da memnun ediyor. Çok kanallı ses çıkışı sunabilen laptop’lar, gerek oyunların gerekse Stream servisleri üzerinden izlenen filmlerin keyifle takip edilebilmesine imkân tanıyor. Bağlanabilirlik olanaklarıyla teknoloji meraklılarının ihtiyaçlarını karşılayan modeller, yeni nesil Wi-Fi ve Bluetooth teknolojileriyle güç kazanıyor. İnternete, yerel ağlara ve diğer bilgisayar ya da akıllı cihazlara yüksek hızda bağlanarak veri aktarımı yapabilen laptop’lar, masaüstü bilgisayar deneyimini taşınabilir ortamda yaşamayı isteyenlere sesleniyor. Sıklıkla seyahate çıkanların ve çalışmalarını sürdürürken eğlenceye yönelik dijital içerikleri de bu zaman zarfında takip edebilmeyi hedefleyenler, AMD A12 notebook modelleri arasından seçimlerini yapıyorlar. Kesintisiz olarak saatlerce kullanılabilen AMD A12 işlemcili taşınabilir bilgisayarlar, batarya kapasiteleriyle de yüz güldürüyor. Teknolojileri sayesinde, prize takıldıktan sonra kısa sürede tam doluluğa ulaşan bataryalar, bilgisayarların daha efektif değerlendirilebilmesine olanak tanıyor.

AMD A12 Laptop Fiyatları

Sahip olduğu donanım bileşenleriyle de her türlü beklentiye yanıt veren AMD A12 işlemcili dizüstü bilgisayarlar, çalışma yaşantısında ya da günlük hayatta kendine yer bulabiliyor. Ofis uygulamalarından görsel dijital içerik üretimine, oyun oynama süreçlerinden internet kullanımına sayısız alanda değerlendirilebilen ürünler, yüksek kapasiteli bellekleri (RAM) sayesinde, akıcı bir bilgisayar deneyimi yaşanabilmesini mümkün hâle getiriyor. İşlemcisinden aldığı gücü, uygulama ve araçların performanslı kullanılabilmesine yönlendiren modeller, harici ekran kartları da bulundurabiliyor. Özellikle yeni nesil oyunlara ilgi duyan ve çalışma saatlerinden kalan zamanını, üç boyutlu oyunlarla geçirmek isteyenlerin yönelebilecekleri notebook’lar, tatmin edici performanslarıyla beğeni topluyor. Dijital verileri ve yüklediği uygulamaları bilgisayarında tutmayı amaçlayanların alışveriş listelerine ekleyebilecekleri AMD A12 işlemcili bilgisayarlar, kapasiteleri ve çalışma hızlarıyla öne çıkan sabit diskleriyle günceli yakalıyor. Marka ve modele bağlı olarak değiştirilebilir yapıda tasarlanan bellek ve sabit disk alanları, kullanıcıların ilerleyen zamanlarda gerçekleştirecekleri upgrade’leri sorunsuz tamamlamalarına fırsat veriyor.

USB portlarından HDMI ve DisplatPort türü görüntü çıkış noktalarına, hafıza kartı takma alanlarından güvenlik kilitlerine kadar birçok özellikle zenginleştirilen bilgisayarlar, AMD A12 laptop fiyatları arasında farklılıklar oluşmasına zemin hazırlıyor. Tercih edilen ürüne bağlı olarak optik okuyucu/yazıcıyı da beraberinde getirebilen taşınabilir bilgisayarların fiyatları, bu özelliklerin olup olmamasıyla da değişebiliyor.

Kullandığınız bilgisayarın performansını ve işlevsel özelliklerini yeterli bulmuyorsanız, AMD’nin işlemcilerine ev sahipliği yapan notebook modelleri arasından dilediklerinizi seçebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

AMD A12 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

10 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Markalar
  1. HP
  2. Lenovo
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 5. İşlemci Tipi A-Z
  1. AMD A12
  2. Intel Core i7
  3. Intel Core i5
  4. Intel Core i3
  5. Intel Pentium Dual Core
  6. Intel Core M
  7. Intel Celeron
  8. Intel Atom
  9. Intel Pentium
  10. AMD A10
  11. AMD A9
  12. AMD A8
  13. AMD A6
  14. AMD
  15. Intel Core M3
  16. Intel Core i9
 6. İşlemci
 7. Ekran Boyutu
 8. İşletim Sistemi
 9. Ekran Kartı
 10. Ekran Kartı Hafızası
 11. Ram (Sistem Belleği)
 12. Harddisk Kapasitesi
 13. SSD Kapasitesi
 14. Max Ekran Çözünürlüğü
 15. Ekran Kartı Tipi
 16. Optik Sürücü
 17. Cihaz Ağırlığı
 18. Kullanım Amacı
 19. Şarjlı Kullanım Süresi
 20. İşlemci Nesli
 21. Ürün Modeli
 • İşlemci Tipi AMD A12
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/98
BAŞA DÖN