Bütçesini zorlamadan yeterli performans gösteren ve işlevsellik konusunda çok yönlü olan taşınabilir bilgisayarlar edinmek isteyenlerin öncelikli tercihi, Intel Core i3 işlemcili notebook modelleri oluyor. Intel’in Core i3 sınıfı işlemcilerinin farklı nesillerini içerisinde bulundurarak, hem enerji verimliliği hem de tatmin edici performansı bir araya getirebilen notebook modelleri, bilgisayarla yeni tanışan kullanıcılara da hitap ediyor. İnternet gezintisi, müzik dinleme, video izleme, ofis uygulaması kullanımı, temel düzeyde kodlama ve fotoğraf düzenleme yazılımlarının kullanılabileceği ürünler, iş yaşantısında ve günlük hayatta kendine yer bulabiliyor.

Teknoloji tutkunlarının beklentilerine ve bütçelerine bağlı olarak notebook’ların; ekran genişliği, ekran panel yapısı, kasa tasarımı, dâhili donanım özellikleri ve işletim sistemi değişiklik gösterebiliyor. Intel’in işlemci tasarımı noktasında farklılığa giderek ürün gamını şekillendirmesi, edinilmesi planlanan taşınabilir bilgisayarların donanım konfigürasyonlarını da doğrudan farklılaştırabiliyor. Örneğin kimi kullanıcılar, edindikleri notebook ile çalışmalarını sürdürmenin yanı sıra, modern üç boyutlu oyunları da oynama isteyebiliyorlar. Hedefleri bu yönde olan kullanıcılar için Intel işlemciye entegre gelen grafik yongasına ek olarak, harici grafik yongası çözümü de ilgili modellere eklenebiliyor. Bu sayede oyunlar, akıcı şekilde oynanabilirken, bilgisayarın toplamdaki işlem gücü artarak video ya da fotoğraf düzenleme uygulamaları da rahatça çalıştırılabiliyor. Tüm bunların yanında, seçilen notebook’ların yonga seti, bellek, depolama alanı, optik okuyucu gibi özellikleri de çeşitlilik sergileyebiliyor.

USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 (Type-C), Thunderbolt, Ethernet, HDMI, DisplayPort gibi çıkışları bulunabilen Intel Core i3 işlemcili notebook modelleri, kullanıcılarına pek çok açıdan serbesti kazandırıyor. Harici ekran kartından taşınabilir disklere kadar sayısız cihaz ve çevre biriminin kolayca takılabileceği notebook’lar, bilgisayarındaki görüntüyü geniş ekrandan ya da projeksiyon cihazından almayı amaçlayanları da sevindiriyor. Anakartlarında yer alan Wi-Fi ve Bluetooth bağdaştırıcısı sayesinde, harici ekipmanlara gerek olmaksızın farklı cihazlara, yerel ağlara ve internete kısa sürede bağlanabilen ürünler, her türlü kullanım senaryosunda değerlendirilebiliyor.

Intel Core i3 Laptop Fiyatları

Her notebook üreticisi, taşınabilir bilgisayarlarını kendine özgü bir tasarım dili belirleyerek şekillendiriyor. Bazı markalar, ürünlerini iş amaçlı kullanıma uygun hâle getirirken, kimi üreticiler alternatif tasarımlara doğru kayabiliyor. Bu doğrultuda ortaya konan birtakım modeller, laptop şeklinde kullanılabildiği gibi tablet formuna da dönüştürülebiliyor. Windows işletim sistemlerinin son versiyonlarında iyileştirilen dokunmatik ekran desteğinin getirdiği imkânlardan yararlanan modeller, klavye-fare olmadan da yüklenen programların kusursuz takip ve kontrol edilebilmesine zemin hazırlıyor.

Intel Core i3 laptop fiyatları ulaşılabilir fiyatlardan sunulurken, beraberinde getirdiği teknik olanaklarla güncel gereksinimlere yanıt veriyor. Harici fare ya da klavye olmadan da kullanılabiliyor. Markaların belirledikleri tuş dizilimli yerleşik klavye ve çeşitli ekstralara sahip olabilen TouchPad bölümleriyle zenginleştirilen taşınabilir bilgisayarlar, hareket hâlinde de çalışmalarını sürdürmek isteyenleri memnun ediyor. Tümleşik web kamera, mikrofon ve hoparlörleriyle gerek multimedya içeriklerinin takibine imkân tanıyan gerekse internet üzerinden görüşme yapılabilmesini sağlayan ürünler, verimli saatler geçirilebilmesine fırsat veriyor. Üreticilerin uygun bulduğu kapasitede batarya ile donatılarak daima prize bağlı olmadan da çalıştırılabilen taşınabilir bilgisayarlar, isteğe göre yedek batarya edinilerek de kullanılabiliyor. Uzun süreli yolculuklara çıkan ve internet başta olmak üzere dijital tüm olanaklardan ayrı kalmak istemeyenlerin tercih edebilecekleri bu seçenek, laptop modellerini cazip kılıyor.

Intel Core i3 laptop fiyatları üzerinden edinilebilecek modeller, daha önce masaüstü bilgisayar kullanan ancak iş hayatı veya kişisel tercihleri nedeniyle notebook kullanmaya yönelen teknoloji tutkunlarının ilgisini çekebiliyor. Birbirinden başarılı teknoloji markalarının imza attığı notebook çeşitleri, yeni kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Intel Core i3 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

115 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. HP
  2. Dell
  3. Casper
  4. Lenovo
  5. Asus
  6. Acer
  7. Apple
  8. Technopc
  9. I-Life
  10. Toshiba
  11. Hometech
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Kullanım Amacı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 7. İşlemci Tipi A-Z
  1. Intel Core i3
  2. Intel Core i9
  3. Intel Core i7
  4. Intel Core i5
  5. Intel Celeron
  6. Intel Pentium
  7. Intel Atom
  8. Intel Xeon
  9. AMD Ryzen 7
  10. AMD Ryzen 5
  11. AMD Ryzen 3
  12. AMD A9
  13. AMD A6
  14. AMD A4
  15. AMD Athlon
  16. 4600H
  17. AMD Ryzen 9
  18. AMD Tabanlı
  19. Intel Core Duo
  20. Intel Tabanlı
 8. İşlemci A-Z
 9. Ekran Boyutu
  1. 15,6 inç
  2. 14 inç
  3. 13,3 inç
 10. İşletim Sistemi
  1. Yok (Free Dos)
  2. Windows 10 Home
  3. Windows 10 Pro
  4. Ubuntu
  5. macOS
  6. Linux
 11. Ekran Kartı A-Z
 12. Ekran Kartı Hafızası
 13. Ram (Sistem Belleği)
 14. Harddisk Kapasitesi
 15. SSD Kapasitesi A-Z
 16. Ekran Özelliği
 17. Max Ekran Çözünürlüğü
 18. Ekran Kartı Tipi
 19. Optik Sürücü
 20. Cihaz Ağırlığı
 21. Şarjlı Kullanım Süresi
 22. İşlemci Nesli
  1. 10.Nesil
  2. 3.Nesil
  3. 4.Nesil
  4. 5.Nesil
  5. 6.Nesil
  6. 7.Nesil
  7. 8.Nesil
  8. Yok
 23. Dokunmatik Ekran
 24. Ürün Modeli
 • İşlemci Tipi Intel Core i3

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/98/98
Başa dön