Görüntü teknolojileri, icat edildiği günden bugüne kadar baş döndürücü bir hızla gelişimini sürdürmeye devam ediyor. 4K Ultra HD Televizyonlar da bu gelişmelerin en yenisi. Bu devasa ekranlar sayesinde, mükemmel görüntü kalitesiyle televizyon izlemek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Son zamanların en popüler ekran çözünürlüğü olan 4K, yani 4.000 pixel genişliğinde görüntü kalitesi sunan televizyonlar, tüketicilerin yoğun ilgisini çekiyor. 4K çözünürlüğe sahip bir televizyonda görüntü sanki canlıymış izlenimi veriyor.

8 milyon pixeli aynı anda ekranda gösteren 4K televizyonlar çok daha keskin, canlı ve gerçekçi görüntüler ve daha fazla detay sunuyor. Canlıı renkler ve yüksek çözünürlüklü görüntülerle film, belgesel veya maç izlemek başlıbaşına bir keyif haline geliyor. 4K televizyonlar 4096x3112 pixel oranında mükemmel ekran çözünürlüğü sunuyor. Ultra HD olarak tanımlanan televizyonlar 3840x2160 pixel çözünürlükte görüntü kalitesi sunuyor. 4K Ultra HD televizyon fiyatları ekranın boyutlarına, televizyonun fonksiyonlarına göre değişiyor. Dev ekran 4K Ultra HD televizyonlarla, normal boyutlarda televizyonların arasında fiyat farkı bulunuyor. 

4K Ultra HD televizyonların çoğunda dahili uydu alıcı bulunuyor. HDR özelliği sayesinde mükemmel ekran görüntüleri sunuluyor. Daha fazla derinlik algısı yaratan ve çok katmanlı kontrast seviyeleri sunan otomatik derinlik geliştirici sayesinde görüntüler canlıymış izlenimi yaratıyor. İç bükey kavisli ekran tasarımı veya düz ekran tasarımı ile oturuş pozisyonunuzu veya konumunuzu değiştirmeden her açıdan mükemmel izleme konforu sunuluyor. Televizyonun akıllı kumandası sesli komut ile de çalışıyor. Tek kumandadan tüm cihazları yönetebilme özelliği ile tüm aygıtları kumanda edebilirsiniz. Cep telefonu bağlantısı sağlayan smart view özelliğinin dışında, birçok içeriği tek bir ekranda görme imkanı sunan smart hub özelliği ile tek ekranda birden fazla yayını izleme olanağı bulabilirsiniz. Bağlanması istenen cihazları otomatik olarak algılama özelliği taşıyan 4K televizyonlar, Wi-Fi bağlantısı imkanı da sunuyor. Tüm bu özellikler, 4K televizyon fiyatlarında belirleyici rol oynuyor. 

4K Ultra HD Televizyon ve Led Ekran Fiyatları

Led ekranlarda görüntü oluşumu esnasında kullanılan background ışıklandırma teknolojisi mükemmel görüntü kalitesi sunuyor. Led teknolojisine dayalı olarak üretilen ekranlar elektriği de tasarruflu kullanıyor. Led ekran fiyatları da tıpkı 4K Ultra HD televizyonlardaki gibi ne kadar özellik barındırdığına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ekran boyutları 22 inç ile 86 inç arasında değişen Led ekranlar için fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Muhteşem renk skalası sunan renk özelliği ile, oturduğunuz her açıdan ekranın görüntüsünü aynı netlikte görme özelliği ile oturuş açınızı değiştirmeden odanın her köşesinden televizyonunuzu aynı netlikte ve negatif görüntü almadan izleyebilirsiniz.

Led ekran televizyonların ince, düz veya kavisli ekran tasarımları bulunuyor. Televizyon bağlantıları için neredeyse görünmez olan optik kablolar düzenli bir kullanım konforu sunuyor. Zarif ve sade arka panel, televizyonu duvara asmak için duvarla bütünleşik hale gelen asma aparatları sayesinde televizyonunuzu duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Çerçevesiz tasarımlar, sınırsız 360 derece tasarımı ve tek kumandayla birçok cihazı yönetebilme gibi özellikler Led ekran televizyonların özelliklerinden bazılarıdır. Wi-Fi bağlantısı ve dahili uydu alıcı gibi özelliklere de sahip olan Led ekran televizyonlarda smart hub, smart view, otomatik algılama gibi özellikler de bulunuyor. Tüm bu özellikler Led ekran fiyatlarının belirlenmesinde önemli etken oluyor.

Yüksek çözünürlükte maçlar, filmler, belgeseller izlemeniz için birbirinden zarif ekran tasarımları ve en ince detayları görmenize olanak sağlayan görüntü kalitesiyle üretilen 4K Ultra HD televizyonlar ve Led ekranlar beğeninize sunuluyor. Dilerseniz ürünlerin teknik detaylarını ayrıntılı olarak inceleyebilir, fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

4K Ultra HD Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 474 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/163192