Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG 50UK6470 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

LG
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
LG 50UK6470 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

* 40 inç ve üstü televizyonlarda, yetkili servis tarafından kurulum yapılması gerekmektedir.
* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
* 40 inç altı televizyonlarda ise kurulum gerekmemektedir.

Dünyanın sayılı panel üreticilerinden LG, geliştirdiği yeni nesil akıllı televizyonlarla sizi bambaşka bir TV tecrübesi yaşamaya davet ediyor. Markanın, akıllı cep telefonlarında da yer verdiği AI ThinQ teknolojisiyle güçlendirilen LG 50UK6470 50" 126 ekran uydu alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV, Google Asistan desteğiyle sizi dinliyor, söylediklerinizi düşünüyor ve size yanıt veriyor. Televizyon izleme alışkanlıklarınızı kökünden değiştirebilecek görsel, işitsel ve yazılımsal imkânlarla donatılan Smart TV, LG’ye özgü yeniliklerle dikkat çekiyor.

Televizyon İzleme Deneyiminize LG ile Yepyeni Bir Sayfa Açın

  • TV kanallarını, Blu-ray filmleri ve diğer tüm içerikleri, yüksek kaliteli görüntüler eşliğinde takip edebileceğiniz modelle doğal 4K çözünürlüklü içeriklerin yanı sıra nispeten düşük çözünürlüklü sahneleri, özel görüntü büyütme teknolojisi sayesinde keyifle izleyebilirsiniz.
  • Haricen edinebileceğiniz Sihirli Kumanda ile daha farklı olanaklara kavuşan ve Google Asistan özelliğini de kullanabileceğiniz ürünün Türkçe dil desteği sayesinde modeli komutlarınızla yönetebilir, internette arama yapabilir, yüksek teknolojinin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Yüksek parlaklığa sahip, keskin ve gerçekçi formdaki 4K görüntüleri, dört çekirdekli işlemcisinden destek alarak ekrana yansıtan akıllı televizyonun HDR ve LG’ye özgü Active HDR özelliklerini etkinleştirerek sıra dışı bir seyir deneyimi elde edebilirsiniz.
  • Aşağı ateşlemeli konumlandırılan stereo hoparlörüyle sanal çevresel sesler yaratabilen ve bu sayede özellikle sinema filmleri ve oyunlardaki sesleri en iyi şekilde duyabilmenize ortam hazırlayan modelle kablolu ya da kablosuz kulaklıklarınızı kullanabilirsiniz.
  • webOS işletim sistemiyle güçlendirilerek akıllı televizyon özellikleri kazandırılan ürünü, internetle buluşturduktan sonra dijital akış servislerinin keyfini geniş ekranda çıkarabilir, gereksinim duyduğunuz uygulamaları, LG Content Store aracılığıyla televizyona yükleyebilirsiniz.
  • Favori televizyon kanallarınızı harici bir uydu alıcı olmaksızın izleyebilmenize olanak veren model sayesinde sevdiğiniz programların kaydını harici disk ya da USB belleklere kaydedebilir, bu depolama birimlerindeki multimedya içeriklerini televizyonunuzdan takip edebilirsiniz.

LG ile Geleceğin Teknolojisine Bugünden

Yüksek tanımlı dijital içerikleri ve TV yayınlarını kusursuz biçimde takip edebilmeniz için ekranı başta olmak üzere her yanıyla güçlü bir model hâline getirilen LG 50UK6470, donanımsal ve yazılımsal yeterlilikleriyle geleceğin teknolojisine bugünden ulaşabilmenize imkân tanıyor.

Ekran: 50 inç (126 cm), 4K, HDR10

Ses Çıkışı: 20 Watt, stereo

Akıllı TV: Var, webOS Smart TV, LG ThinQ AI

Öne Çıkan Bağlantıları: Wi-Fi 5, USB (2 adet), HDMI (3 adet)

Enerji Tüketim Sınıfı: A

Model Oldukça Sade Bir Kutu İçeriğiyle Geliyor

İncelikli tasarımı, zengin bağlantı desteği, etkileyici görüntüler sunan ekranı ve daha nice özelliğiyle kendi segmentinde öne çıkan LG 50UK6470, oldukça sade bir kutu içeriğiyle sizleri karşılıyor. Modelin kutusunda televizyonun kendisi, uzaktan kumandası, uzaktan kumanda pilleri, stant aparatları, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler bulunuyor. Cihazın LG AI ThinQ özelliğinden yararlanabilmeniz için Sihirli Kumanda’yı satın almanız gerekiyor.

Dünyanın Önde Gelen Teknoloji Markası: LG Electronics

1958 yılında GoldStar olarak başladığı hayatına, 1995 yılından bu yana LG Electronics olarak sürdüren marka, ev gereçleri ve tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteriyor. Zengin ürün yelpazesi sayesinde dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşan marka, sayısı 73 bine ulaşan çalışanı ile teknoloji dünyasında gündem belirlemeye devam ediyor.

Kendi Standı veya Askı Aparatıyla Kullanılabilir

Kutusundan çıkan stant parçaları sayesinde TV ünitelerine ve sehpalarına konumlandırabileceğiniz model, aynı zamanda VESA montaj desteğiyle (200 x 200 mm) duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. Fiziksel montaj ve kablo bağlantılarının tamamlanmasının ardından çalıştırıp yazılımsal olarak yapılandırabileceğiniz ürün, internetle tanıştırıldıktan sonra yazılımsal olarak güncellenebiliyor. Fonksiyonel uzaktan kumandasıyla kanal arama başta olmak üzere birçok özelliğini ayarlayabileceğiniz model, aynı zamanda akıllı cep telefonu ile yönetilebiliyor.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön