Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 10 Aşamalı

LG
443,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (5)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

445,00 TL
460,00 TL
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/80856002

12" İnline   Sediment Filtre:  Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

12" İnline Granül Aktif Karbon Filtre:Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir.

12" İnline Block Karbon Filtre: Klor ve organik kimyasalların yüzde 99 unu tutar. Suyun tadını, kokusunu ve rengini iyileştirir. Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir.

Tatlandırıcı Post Carbon Filtre : Suda bulunan klor,renk,tat ve koku veren eriyik gazlar,artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.Bu aktif granül karbon filtre yüksek performansı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorun, koku,organik kirleticiler,böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır.Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. ümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller. Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana ham maddesi Hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir. Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 12-14 ay süresi vardır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır.Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. çünkü su en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir.

5li Mineral Filtre Özellikleri 6 Aşama Mineral Filtre:    Mineral filtre temiz su niteliklerini geliştirir Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.Bu Minera filitre sonrası su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara sahip olur.

Lg 80GPD Membran Filtre; Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.Ortalama ömrü 2 ila 3 yıldır ( su kalitesine ve atık su miktarı bu ölçümlerde etkin rol oynar)


12" İnline Block Karbon Filtre:  Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.  

12" İnline Sediment Filtre:  Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.  

12" İnline Gac Karbon Filtre:  Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.  

Tatlandırıcı Post Carbon Filtre:Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.  

5 in 1Mineral Filtre Ömrü: 12 ila 14 Ay Arasında Değişmektedir.

Lg 80GPD Membran Filtre: 24 ila 26 Ay Arasında Değişmektedir.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002G5LV8
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Watermelon Daire Bina Sayaç Girişi 2 Aşama Yedek Filtre Setleri Kaba Toz Tortu Ve Kireç Önleyici Set Liberti Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Filtresi 5li Filtre Seti Membranlı Su Arıtma Cihazı 12 Inç Inline 5'li Membranlı Filtre Seti WaterGold Su Arıtma Post Karbon Tatlandırıcı ve Mineral Filtresi LG Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 5 Aşamalı Lg Evora Membran Lg 80 Gpd Filtre Su Arıtma Filtresi Aquafit Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Iki Tarafı Çubuklu 7'li Filtre Seti Sulook Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarına Uyumlu 6'lı Filtre Seti 10 Aşamalı Lg Membranlı Sulook Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı 6lı Inline Filtresi Seti 10 Aşamalı Kuno Membran Alfa Dükkan Kapalı Kasa 10 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Filtresi Aqualine Lg Membranlı Aqualine Compact Açık Kasa 5'li Su Arıtma Filtre Seti Liberti Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Filtresi Inline 2 Yıllık Bakım Seti (Membransız) Aquafit Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Iki Tarafı Çubuklu 6'lı Filtre Seti Liberti Lg Marka Su Arıtma Cihazı Filtresi Kapalı Kasa 5 Li Filtre Seti - Lg Membran Filtre LG Açık Kasa Su Arıtma Cihazı Filtresi 7'li Set Aşamalı Watermanya Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Uyumlu 5'li Filtre Seti Vontron Membranlı Liberti Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarına Uyumlu 5'lı Filtre Seti Quick Su Arıtma Cihazı Filtresi Kapalı Kasa 3'lü Filtre Seti Liberti 3lü Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 6 Aylık Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Inline & Tatlandırıcı Filtre Set E-Water Su Arıtma Cihazı Filtresi - Alkali Filtre - Ph Yükseltici Filtre LG Su Arıtma Cihazı 5li Lg Membran Filtre Seti Water Global Su Arıtma Cihazı Inline Filtre Seti 5'li Aquabi̇r Sediment Spun Filtre 5 Micron 20" LG Ihlas Lg Aura Cebilon Plus Uyumlu Arıtma Cihazı 5'li Filtre Seti JSU Puretech Optima Su Arıtma Cihazına Uyumlu Filtre Seti Water King Su Arıtma Cihazı 12 Inç Inline 5'li Membranlı Filtre Set LG Su Arıtma Cihazlarına Uyumlu 5'li Filtre Seti JSU Medilix Su Arıtma Cihazı Için Uyumlu Filtre Seti Plus Kit Lg Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 10 Aşamalı
Başa dön