Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 10 Aşamalı

LG
275,00 TL %4
265,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (6)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

269,90 TL
350,00 TL
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/80856002

12" İnline   Sediment Filtre:  Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

12" İnline Granül Aktif Karbon Filtre:Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir.

12" İnline Block Karbon Filtre: Klor ve organik kimyasalların yüzde 99 unu tutar. Suyun tadını, kokusunu ve rengini iyileştirir. Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir.

Tatlandırıcı Post Carbon Filtre : Suda bulunan klor,renk,tat ve koku veren eriyik gazlar,artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.Bu aktif granül karbon filtre yüksek performansı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorun, koku,organik kirleticiler,böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır.Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. ümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller. Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana ham maddesi Hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir. Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 12-14 ay süresi vardır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır.Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. çünkü su en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir.

5li Mineral Filtre Özellikleri 6 Aşama Mineral Filtre:    Mineral filtre temiz su niteliklerini geliştirir Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.Bu Minera filitre sonrası su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara sahip olur.

Lg 80GPD Membran Filtre; Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.Ortalama ömrü 2 ila 3 yıldır ( su kalitesine ve atık su miktarı bu ölçümlerde etkin rol oynar)


12" İnline Block Karbon Filtre:  Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.  

12" İnline Sediment Filtre:  Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.  

12" İnline Gac Karbon Filtre:  Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.  

Tatlandırıcı Post Carbon Filtre:Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.  

5 in 1Mineral Filtre Ömrü: 12 ila 14 Ay Arasında Değişmektedir.

Lg 80GPD Membran Filtre: 24 ila 26 Ay Arasında Değişmektedir.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002G5LV8
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön