Aktaş Oto Lastik A.Ş.

Oto lastikler güvenli bir sürüş deneyiminin olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Sipariş edeceğiniz Aktaş oto lastik ürünleri sayesinde kar ve donun sıkça yaşandığı soğuk kış aylarında veya yağmurlu bahar aylarında can güvenliğinizi sağlamanız mümkün hale gelecektir. 

Seçeceğiniz oto lastik ürünleri sürüş deneyiminizi önemli ölçüde etkiler. Örneğin dayanıklı materyallerden yapılan kış lastikleri aracın yeri kavramasına destek olur. Bu sayede yerlerin buzla kaplı olduğu sabahın erken saatlerinde aracın çarpması veya kayması gibi kazaların önüne geçebilirsiniz. Yeri daha sıkı bir biçimde kavrayan oto lastik ve araçlar önünüze ani bir araç veya insan çıktığında hızlı bir şekilde durmanıza da yardımcı olacağından Aktaş oto lastikleri ile pek çok kaza ihtimalinin önüne geçebilirsiniz. Kaliteli malzeme ile üretilen Aktaş lastik seçenekleri zorlu yollarda bile sizlere eşlik etmeye hazırdır. 

Oto lastik seçenekleri; aracın türüne, mevsime ve aracın kullanacağı zemine göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin binek aracınıza uygun bir oto lastik bulabileceğiniz gibi 4X4 türündeki aracınıza, hafif ticari ya da C tipi aracınıza uygun başka bir lastik tercih edilebilir. Oto lastik seçenekleri aynı zamanda hız koduna göre de kendi aralarında değişiklik göstermektedir. H, V, T, W, R, Y, C ve Q gibi farklı hız kodlarına uygun onlarca oto lastik modeli kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Akıllı tasarıma sahip bu lastikler hız kodları açısından farklılaşmakla kalmaz, aynı zamanda yük endeksi açısından da geniş bir çeşitlilik gösterir. 82’den 131’ e kadar uzanan yük endeksli lastikler sayesinde kendi aracınıza uygun bir lastiği saniyeler içerisinde seçebilirsiniz. Yüzlerce ürün sizleri bekliyor!

Kış Ayları İçin Oto Lastik Seçenekleri

Seçtiğiniz lastik modelleri can güvenliğiniz açısından her zaman önem taşısa da özellikle kış aylarına gelindiğinde bu önem artmaktadır. Soğuk kış aylarında sıklıkla yaşanan yoğun kar yağışı, don, buzlanma, kırağı, sis gibi pek çok etken yerin daha kaygan bir yapıya bürünmesine sebep olup sürüş deneyimini daha hassas bir hale getirmektedir. Örneğin kar yağışı ve buzlanma sebebi ile hareket halindeki araçların farklı bir yöne doğru hareket etmesi veya fren yapıldığı halde kaymaya devam etmesi oldukça sık görülen problemler arasındadır. Aynı biçimde sis nedeniyle görüş açısının daralması da pek çok şehirde yaşanan bir sorundur. Aktaş oto lastik A.Ş sayesinde kaliteli malzemeden imal edilmiş oto lastikleri ile sürüş deneyiminizi çok daha güvenilir bir hale getirebilirsiniz.

Binek araçlarından ticari araçlara kadar her türlü aracı durdurabilen aksam aracın frenleri gibi gözükse de aslında lastikler. Frenler aracın lastiklerini durdurmaya yardım eder, öte yandan işi asıl gerçekleştiren seçtiğiniz lastiklerdir. Bu sebeple sipariş edeceğiniz oto lastik modellerine arabanızı seçerken harcadığınız dikkat ve özeni göstermeniz tavsiye edilir. Şiddetli yağmur sonucu oldukça kaygan bir hale gelen bir yolda aniden durmanız gerekebileceği gibi önünüze aniden bir bisiklet çıktığında ya da önünüzdeki sürücü beklenmedik bir biçimde frene bastığında hızlı bir şekilde aracı durdurmanız gerekir. İşte bu tür durumlarda sahip olabileceğiniz Aktaş Oto Lastik Ticaret A.Ş lastikleri sayesinde can güvenliğinizi on kat arttırabilirsiniz. 

Oto Lastik Modelleri

Oto lastikleri, güvenilir bir sürüş deneyimi için oldukça önem taşımaktadır. Aile boyu kullandığınız bir araba ya da ilkokul öğrencilerini taşıdığınız bir servis için sağlam bir oto lastik modeli arıyor olabilirsiniz. Hangi araç olursa olsun güvenlik her zaman önemlidir. Dayanıklı ve güvenilir oto lastiklerini her kullanıcıya ulaştırmayı hedefleyen Aktaş Oto Lastik Ankara şehrindeki kullanıcılarının hizmetine sunulduğu gibi İstanbul ve Antalya gibi şehirlerdeki sürücülere de hizmet vermektedir. 

Özel aracınız için oto lastik seçerken öncelik vermesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Öncelikle seçtiğiniz oto lastiğinin güvenilir bir marka tarafından imal edilmesi oldukça önemlidir. Sipariş edebileceğiniz Aktaş Oto Lastik İstanbul ürünlerinin sizlere güvenilir lastik modellerini sunacağına emin olabilirsiniz. En kötü hava ve yol koşullarında dahi oldukça sağlam olan Aktaş oto lastik seçenekleri zorlu zamanlarda en büyük yoldaşınız olmaya hazırdır. 

Lastik seçerken akılda bulundurmanız gereken bir diğer husus ise ürünün ne kadar akıllı bir biçimde tasarlanmış olduğudur. Örneğin akıllı tasarıma sahip oto lastik modelleri uzun soluklu bir kullanım deneyimini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yakıt tasarrufu yapmanıza da olanak sağlar. Tekrar tekrar lastik satın almanızın önüne geçen bu lastik seçenekleri, hem enerji hem de bütçe konusunda tasarruf yapmanıza izin vermesi sebebiyle oldukça ekonomiktir. Türkiye’deki her şehre en güvenilir lastikleri ulaştırmayı hedefleyen Aktaş oto lastik, seçenekleri ile hem kendinizin hem de taşıdığınız tüm yolcuların can güvenliğini konforlu bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Aktaş Yazlık Oto Lastik Ürünleri

Basınçlı havayı içinde tutabilen lastik seçenekleri 1888 senesinden beri otomobil kullanımının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Araçların oldukça estetik bir görünüme kavuşmasına destek olan oto lastik modelleri aslında pek çok işlevi aynı anda yerine getiren oldukça akıllı aygıtlardır. Ankara, İstanbul gibi şehirlerin yanında Aktaş Oto Lastik Antalya mağazasında da bulabileceğiniz lastik modellerinin ilk işlevi, aracın yükünü taşımaktadır. Lastikler içlerinde bulunan yüksek hava basıncı sayesinde aracın üzerindeki ağırlığın bir kısmını taşır. Yeterince şişmiş olduğuna emin olduğunuz bir lastik sayesinde daha keyifli ve hafif bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Tercih edeceğiniz oto lastiklerinin bir diğer işlevi ise zeminin sürüş sırasında daha iyi kavranmasıdır. Kaliteli malzemeden imal edilen lastikler aracın hareket etmesi veya ani bir şekilde durmasına yardımcı olan kuvvetleri zemine iletmeye imkan sağlar. Lastiklerin belki de en önemli işlevi ise aracın yönünü sabit tutmak veya isteğe uygun olarak yön değiştirmesini sağlamaktır. Seçeceğiniz lastiğin ne kadar kaliteli olduğu buzlu veya ıslak zeminde aracın bu üçüncü işlevi nasıl yerine getirdiği ile anlaşılabilmektedir. Örneğin Aktaş oto lastik seçenekleri yerin buzdan dolayı fazlasıyla kaygan olduğu günlerde dahi aracınızın yüksek hızda bile aynı yönde ilerlemesine olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda farklı bir yöne dönmek istediğinizde de pürüzsüz biçimde aracınız istenilen yöne dönmesine de imkan sağlar. Seçeneğinizin lastiklerin bir diğer işlevi ise daha konforlu bir sürüş deneyimi elde etmenizdir. Örneğin pürüzlü zeminlerde tercih edebileceğiniz lastik modelleri sarsıntıları azaltarak daha keyifli ve sakin bir sürüşe olanak tanıyacaktır. 

Aktaş Oto Lastikleri Hangi Tür Araçlar İçin Satışa Sunulur?

Aktaş oto lastikleri; 4X4 araçlar, hafif ticari araçlar, C tipi veya binek cinsi araçlar için satışa sunulmaktadır. Sarsıntıyı en aza indiren, kaygan veya pürüzlü zeminlerde bile konfor sağlayan Aktaş oto lastikleri; pek çok aracın güvenle kullanılmasını sağlamaktadır.

Aktaş Oto Lastik modellerinde hangi hız kodları bulunur?

Aktaş Oto Lastik’ te H, V, T, W, R hız koduna uygun lastik modellerinin yanında Y, C ve Q hız kodlarında da oto lastik modelleri bulunmaktadır.

Kış Lastiği Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Her tür araç için özenle hazırlanan kış lastikleri, aracın yeri daha iyi kavramasına yardımcı olacağından karlı zeminlerde dahi güvenilir bir sürüş deneyimi sağlar. Kış lastikleri, aracın buzlu zeminde yoldan çıkmasını engellemektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
9,9
Satıcı puanı
9,9

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

AKTAŞ OTO LASTİK A.Ş.

 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Mevsim
 5. Taban Genişliği (mm)
 6. Kesit Oranı
 7. Kullanım Türü
 8. Hız Kodu
 9. Yük Endeksi

Satıcı Hakkında

Ticaret Ünvanı AKTAŞ OTO LASTİK TİCARET A.Ş.

Kayıtlı E-Posta Adresi satici@kurum.hs03.kep.tr

Mersis No 0039031588600025

Şehir Antalya

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön